آرایش دخترانه نرم کپسولی من بهار تابستان 2020


من نمی توانم صبر کنم تا سفورا دوباره باز شود زیرا این دختر به پودر فشرده اش نیاز دارد! من نمی‌توانم آن را آنلاین ب،م، زیرا فکر می‌کنم ممکن است به یک سایه جدید نیاز داشته باشم و واقعاً راهی برای آزمایش سایه‌پوست وجود ندارد، مگر اینکه شخصاً مراجعه کنید.

بنابراین من بسیار امیدوار هستم که فاز 2 انتهای مدار شکن به زودی اتفاق بیفتد. این روزها بدون آرایش احساس می‌کنم به شدت خالی شده‌ام. اشتباه نکنید – می دانم که بدون آرایش ظاهرم خوب است و نسبت به ظاهرم ناامنی نیستم. آرایش فقط بخشی از شخصیت من است. دلم برای مراسم صبحگاهی تنگ شده است که در آن از محصولات زیبایی خود استفاده می‌کنم و نمی‌توانم فونداسیون فشرده‌ام را اگر نداشته باشم استفاده کنم.

روال زیبایی من در طول زمان تکامل یافته است و من فکر کردم که یک سهام را انجام دهم تا در آینده به این پست برگردم و جواهری پیدا کنم که ممکن است فراموش کنم. آرایش کپسولی من همیشه بسیار ساده بوده است: بدون کانتور، بدون برجسته سازی عمده، فقط اصول اولیه. و برای من، اصول اولیه همیشه یک پایه خوب، چشم ها و ابروهای مشخص تر بوده است که در واقع می توان آنها را دید.

بنابراین در اینجا چند محصولی است که من در حال حاضر استفاده می کنم و به شدت توصیه می کنم.

پایه

از مارس 2019، من بی وقفه در مورد این فونداسیون مایع هیجان زده ام. اگر روی پوست ، استفاده شود و روی آن پودری که من، شما نیست روی آن قرار دهید، می تواند پوست شما را خشک به نظر برساند. توصیه می کنم ابتدا پوست خود را با یک مرطوب کننده یا سرم بپوش،د و سپس این کار را انجام دهید. هزاران کاربر نمی توانند در مورد این محصول شگفت انگیز اشتباه کنند و شما می تو،د من را یکی از طرفداران سرسخت حساب کنید!

پودر فشرده

من این جواهر را در سفر زمست، سال گذشته به فرانسه کشف کردم، زم، که با ناراحتی متوجه شدم که فراموش کرده ام فونداسیون فشرده خود را همراه داشته باشم. اگر از ، پودر مایع استفاده نکنم، مهم ترین مورد بعدی آرایش من است *باید* دارای پودر/فنداسیون فشرده است.

آن را ،اش دهید. در واقع، مهم ترین محصول زیبایی که باید داشته باشم، چه محصولات زیبایی دیگر وجود داشته باشد یا نه، پودر فشرده است. این زندگی یا بمیر من است. و این پایه از MUFE “زنده” من است.

سرخ شدن

من رژگونه پودری Revlon را در شروع کلید شکن کشف کردم و تا کنون از آن خوشم آمده است. به خوبی ،یب می شود، یکباره رنگ زیادی به خود نمی گیرد و در صورت تمایل می تو،د آن را لایه لایه کنید. همچنین، این کیف پول دوستانه است. می‌تو،د ویدیوی حمل و نقل من از آن را در آ،ین پست وبلاگ ویدیویی آرایش داروخانه‌ای من تماشا کنید.

همه ما می د،م که NARS به ارگاسم و گلوی عمیق معروف است، اما من سایه ها را امتحان کردم و هر دو برای من خیلی درخشان بودند. من چیزی می خواستم که حس تابست، بدهد، کمی مرج، عمیق و تا حد امکان مات. سایه ای که من در حال حاضر برای این دوست دارم Liberté است (در وب سایت NARS به ،وان “زردآلو” توصیف شده است).

خط چشم مداد رنگی

من بارها و بارها متوجه شدم که دوباره به سمت آن سقوط می کنم مداد چشم سر خوردن 24 ساعته Urban Decay پس از آزمایش انواع دیگر خط چشم های مداد رنگی. اینها خیلی خوب ظاهر می شوند (و همچنین رنگدانه دارند) بنابراین شما هرگز نیازی به کشیدن پلک های ظریف خود ندارید. برخی از افراد شکایت کرده‌اند که برای پلک‌های چرب کار نمی‌کند و من متوجه شده‌ام که گاهی اوقات تا پایان یک روز گرم و عرق‌ریز، کمی لکه‌دار می‌شود. هر چند این همیشه برای من اتفاق نمی افتد، بنابراین من هنوز در حال کشف علت آن هستم. من برای روزهای عادی از Demolition (قهوه ای مات) و زم، که نیاز به تعریف بیشتری دارم از Sabbath (مات دریایی عمیق) استفاده می کنم.

خط چشم مایع

لاینر هایپر تنگ میبلین

برند محبوب من برای مدادهای خط مایع همیشه Maybelline بوده است. من اخیراً Hyper Tight Liner را در شکل عصای خمیده طلایی و مشکی کشف کردم و آن را دوست دارم! من از این برای پر ، فضای خالی بین پایه مژه مصنوعی و مژه واقعی خود استفاده می کنم.

سایه چشم

امروزه چه ،ی هنوز از رنگ های منحصر به فرد سایه چشم استفاده می کند؟ همه چیز در مورد پالت ها در حال حاضر است و برای مدتی طول، بوده است. من خودم را در حال رسیدن به من می بینم پالت سایه چشم Face S،p Monocubes وقتی نمی توانم به این فکر کنم که چه ظاهری خلق کنم. سایه‌های داخل توسط من انتخاب شده‌اند، بنابراین آن‌ها سایه‌هایی هستند که می‌دانم برای رنگ پوستم بهترین کار را دارند.

مداد ابرو

آرایش دخترانه نرم با استفاده از مداد ابرو ریمل
مداد ابرو حرفه ای ریمل

شما این مداد ابرو را همیشه در ویدیوهای آرایش من به دلایلی می بینید. می‌تو،د آن را در همان پست وبلاگ ویدیویی لوازم آرایش داروخانه که در بالا ذکر شد، بررسی کنید. آموزش آرایش قرنطینه من را اینجا ببینید تا ببینید چگونه از آن استفاده می کنم و تاثیری که می دهد.

پودر ابرو

پودر ابرو بیوتی سیگما

آیا وقتی در حال نظافت بهاره هستیم همیشه چیزی را که فراموش کرده ایم پیدا نمی کنیم؟ این پودر ابرو سیگما بیوتی یکی از آن چیزهایی بود که وقتی ماری ،دو کشوی آرایشم را زدم در گوشه ای پنهان شده بود. من چندین بار از این به جای مداد چشم ریمل استفاده کرده ام و برای ابروهای نرم بسیار خوب است. من دوست دارم سایه‌ها قهوه‌ای خنثی هستند و قهوه‌ای مایل به قرمز نیستند، که متأسفانه محصولات ابروی زیادی وجود دارد.

به نظر می رسد این محصول متوقف شده و با نسخه جدیدتر جایگزین شده است.

مژه ها

همیشه آردل دمی ویسپیز. نیاز است بیشتر بگویم؟

باشه خوبه. من همچنین برای پوشیدن روزانه به مارک های ژاپنی کم تراکم تغییر می کنم. اما از آنجایی که آنها معمولاً به اندازه نمونه های Ardell دوام نمی آورند، من باید اغلب آنها را جایگزین کنم. آنها کار ریمل را انجام می دهند و برای زم، که نمی خواهم مژه هایم در مرکز قرار بگیرند عالی هستند، بنابراین این کار را به آنها می دهم!

من در حال حاضر Miche Bloomin (Girly Flare 06) را دوست دارم زیرا آنها بسیار سبک هستند (من اصلا آنها را احساس نمی کنم) می تو،د آنها را در S،، پیدا کنید اگر در سنگاپور زندگی می کنید شما همچنین می تو،د کل محدوده را در اینجا بررسی کنید وب سایت میش بلومین. به احتمال زیاد وقتی مال من تمام شد اینها را دوباره ذخیره می کنم!

رژ لب

من همیشه بدون فکر ،، به سراغ لیپی شارلوت تیلبری بالش تاک می روم. اگر می‌خواهم حال و هوای متفاوتی داشته باشم، شاید به یکی از رژ لب‌های تام فورد یا MAC خود فکر کنم. اما برای یک رنگ روزمره که کار را انجام می دهد، Pillow Talk مورد علاقه نهایی من است.

برق لب

مرطوب کننده ترین براق برای من این است رژ لب Kiko Milano 3d Hydra. بنابراین برای من، یا سایه ای از این محدوده است یا یکی از پت مک گراث من. همه آنها هستند. بنابراین. خوب گاهی اوقات روی رژ لبم هم لایه براق می کنم.

برای امضای من نگاه کنید

در بعضی از روزها که تمام وقتم 15 دقیقه است، با ، پودر مایع، پودر فشرده، ابرو، رژگونه و رژ لب استفاده می کنم. وقتی 2 دقیقه دیگر وقت دارم، کمی خط چشم به گوشه های بیرونی چشمم اضافه می کنم و آن را لکه می کنم تا اثر سایه ای سریع و ظریف داشته باشد. وقتی 30-40 دقیقه وقت دارم، تمام موارد ذکر شده در بالا را اعمال می کنم. در نهایت، زم، که من 50 دقیقه و حال و هوای آن را دارم، مقداری کانتور اضافه می کنم.

برای دختر کره ای نرم آرایش من نگاه کنید

من همچنین در حال حاضر آرایش کره ای را امتحان می کنم و سریعترین روتینی که می توانم انجام دهم ، پودر مایع، پودر فشرده، ابروهای روشن، رژگونه، کانتور بینی، سایه چشم مرج،، مژه مصنوعی و براق لب صورتی است. این در واقع کمی دردسرسازتر از روال ک،یک من است، بنابراین ممکن است مدت طول، تری آن را دنبال نکنم.

آرایش دخترانه نرم کپسولی من بهار تابستان 2020 آ،ین اصلاح شد: 1 ژوئن 2020 توسط ر،ان سی.


منبع: https://www.theskinnyscout.com/2020/06/01/my-spring-summer-2020-soft-girl-makeup/