آرایش و زیبایی بلاگ نظرسنجی دوشنبه، جلد. 768


بنابراین … نظرسنجی دوشنبه چیست؟

سوال عالی! برخلاف نامش، یک نظرسنجی واقعی نیست، مانند دکمه های کوچک کلیکی. این فقط لیستی از سوالات کم و بیش تصادفی است که در چهار میلیارد سال گذشته هر دوشنبه صبح در این وبلاگ پست می کردم. (از سال 2007).

1. اگر بتو،د یکی از آن قلب های بزرگ و بزرگ ولنتاین قرمز مخملی پر از خوراکی ها را برای خودتان پر کنید، چه خوراکی هایی می بودید؟ شما می تو،د هر چیزی را انتخاب کنید!

راستش را بخواهید، ،یبی از شکلات شیری See’s و مقداری لاک ناخن OPI و Essie عالی خواهد بود. روده بر شدن از خنده! در حالی که در حال انجام آن هستیم، اجازه دهید چند گواهی هدیه برای مراقبت از پوست و بازدید از اسپا اضافه کنیم. آیا می توانم یک کیف جدید و یک کفش زیبا هم در آنجا قرار دهم؟

2. چه چیزی شما را عالی می کند؟ (عزیزم جرات نداری از این جواب خودداری کنی.)

خلاقیت، کاریزما و انگیزه من. توانایی من برای درخواست کمک در زم، که به آن نیاز دارم. یادداشت جانبی: این اتفاق برای من بعداً در زندگی رخ داد، و فقط با تأمل زیادی در خود. قبل از اینکه بفهمم سال ها بی جهت رنج کشیدم. هر ،ی. می خواهم و نیاز من برای بهتر شدن در کارها – یک دانش آموز بهتر در زندگی، یک مادر بهتر، یک فرد بهتر. توانایی من در همدلی با دیگران توانایی من در دوست شدن با گربه ها! شهود من؛ هرگز من را ناکام نمی گذارد

3. یک کار خوبی که می تو،د در این هفته برای خود انجام دهید چیست که می گوید: “دوستت دارم دختر نازنین.”

میدونی چیه؟ من قصد دارم در حالی که به موسیقی سرگرم کننده گوش می دهم یک پیاده روی طول، در بیرون از خانه داشته باشم!

همچنین می‌خواهم یک لباس بهاری زیبا پیدا کنم که قلبم را به آواز بخواند، زیرا از پوشیدن لباس‌هایی که از نظر فنی کار را انجام می‌دهند، خسته شده‌ام اما به هیچ وجه به من الهام نمی‌دهند. زندگی برای پوشیدن پیراهن های خا،تری و ،مایی 24 ساعته کوتاه تر از آن است.

4. یکی را انتخاب کنید: رژ لب قرمز یا صورتی؟

این انتخاب برای من بسیار سخت است. من یک براق قرمز خالص از برج 28 انجام خواهم داد. آنها سایه ای به نام تند دارند که سرگرم کننده به نظر می رسد!

5. چه رنگی را برای لباس روز ترجیح می دهید: صورتی یا قرمز؟

احساس می‌کنم که می‌توانم هر دو را انجام دهم، اما امروز بیایید با یک صورتی مرج، گرم پیش برویم، زیرا به نظر می‌رسد در آستانه بهار هستیم و صورتی من، است.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن

PS در اینجا سؤالاتی وجود دارد که باید با پاسخ های خود در یک نظر کپی/پیست کنید. زود باهات حرف بزن

1. اگر می‌تو،د یکی از آن قلب‌های بزرگ و بزرگ مخملی قرمز ولنتاین را که پر از خوراکی‌ها است برای خودتان پر کنید، چه خوراکی‌هایی وجود داشت؟ شما می تو،د هر چیزی را انتخاب کنید!
2. چه چیزی شما را عالی می کند؟ (عزیزم جرات نداری از این جواب خودداری کنی.)
3. یک کار خوبی که می تو،د در این هفته برای خود انجام دهید چیست که می گوید: “دوستت دارم دختر نازنین.”
4. یکی را انتخاب کنید: رژ لب قرمز یا صورتی؟
5. چه رنگی را برای لباس روز ترجیح می دهید: صورتی یا قرمز؟

PPS سلام! دوشنبه شما تا الان چطور پیش می رود؟ آرزوی من برای شما این است که هفته شما آرام، آرام و پر از عشق باشد. از روزت لذت ببر، دوست زیبای من!


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/makeup-and-beauty-blog-monday-poll-vol-768/