با تشکر – این MAC است! بررسی رژ لب


[unpaid/sample/affiliate/ad] من تمایل دارم کمی با سایه‌های برهنه مبارزه کنم – بسیاری از آنها خیلی گچی یا نارنجی هستند – اما این زیبایی کوچک از MAC به نظر من درست است.

با تشکر، این MAC است!

فکر نمی‌کنم این یک سایه جدید باشد – آن را از برند در میان برخی از مینی‌های محبوب آن‌ها که تا زم، که جعبه رژ لب را باز کردم بیشتر به آن‌ها علاقه‌مند بودم وارد شد. MAC این را به‌،وان یک برهنه صورتی مایل به زرد با مروارید نقره‌ای توصیف می‌کند و من فکر می‌کنم این مروارید نقره‌ای است که تاپ را کمی از بین می‌برد تا جلوه بسیار خفیف “خا،تری” به آن بدهد که به نظر می‌رسد برای من بسیار من،‌تر است.

با تشکر، این MAC است!

من در اینستاگرام به ،وان “پهلو” توصیف کردم، اما کاملاً نیست – اما رنگ نقره‌ای روی صورتی آن را به این سمت می‌برد.با تشکر، این MAC است!

نمونه کاملاً نقره ای بسیار محتاطانه را نشان نمی دهد، اما آبدار بودن را نشان می دهد که من نیز آن را دوست دارم – متش،، MAC است! در فرمول Lustregl، Sheen است بنابراین راحت و سبک به نظر می رسد. 22 پوند است اینجا.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/thanks-its-mac-lipstick-review/