بررسی رنگ پوست 24 ساعته Maybelline Superstay + ویتامین C


*پیوندهایی که با ستاره مشخص شده اند پیوندهای وابسته هستند، اینها به ری در پرداخت هزینه های جاری وبلاگ کمک می کنند.

من نتوانستم در برابر آزمایش رنگ پوست جدید Maybelline Superstay 24Hr + ویتامین C مقاومت کنم و بسیار خوشحالم که این کار را انجام دادم. در اینجا پایین ترین نقطه در این پایه های خیاب، با ع، ها و نمونه ها است.

18 سایه در این مجموعه وجود دارد که متن، با طیف وسیعی از رنگ پوست است.

در اینجا یک لایه سایه 06 وجود دارد که به نظر من یک تطابق بسیار خوب است.

بررسی من

رنگ پوست 24 ساعته Maybelline Superstay + بسته بندی و پیپت ویتامین C
رنگ پوست 24 ساعته Maybelline Superstay + بسته بندی و پیپت ویتامین C

سایه ها چگونه هستند؟

من دیگر با طیف سایه های زیرسازی Maybelline زیاد آشنا نیستم و فقط 2 سایه دارم که به شما نشان دهم، با این حال، سایه 06 واقعاً با رنگ پوست من مطابقت دارد.

در صورتی که یک دوقلو در سایه هستید، در اینجا سایر موارد منطبق با نظرات مرتبط، برای مرجع شما آورده شده است:

برای چه نوع پوستی خوب است؟

نوع پوست من بالغ/،یبی است و به نظرم برای من بسیار خوب عمل می کند. رنگ پوست Maybelline Superstay 24Hr به گونه ای فرموله شده است که برای انواع پوست از جمله پوست های حساس من، است و به نظر من بسیار ملایم و مرطوب کننده است بدون اینکه لکه روغنی ایجاد کند.

فکر می‌کنم این برای انواع پوست‌های خشک یا بالغ عالی است و همچنین فکر می‌کنم روی چرب هم کار می‌کند، زیرا به خوبی در جای خود باقی می‌ماند و با گذشت روز خیلی براق یا شبنم‌دار نمی‌شود.

برای پوست های حساس من، است؟

رنگ پوست 24 ساعته Maybelline Superstay + ویتامین C به گونه ای طراحی شده است که برای انواع پوست از جمله پوست های حساس من، است.

آیا نیاز به پودر ، دارید؟

من همانطور که گفتم پوست مختلط هستم و اغلب تا زم، که بتوانم از پودر استفاده نمی کنم. وقتی این را آزمایش کردم، پودر را اذیت نکردم و واقعاً خوب عمل کرد – بهتر از حد انتظار.

آیا اعمال آن آسان است؟

من از یک برس صاف کننده استفاده می کنم، دقیقاً مانند تمام فونداسیون هایم، برای اعمال رنگ پوست Maybelline Superstay 24Hr. من متوجه شدم که در پوست من ذوب می شود و واقعاً به راحتی مخلوط می شود.

اگر پیپت را هنگام بازگرداندن آن به بطری صاف نکنید، بسته بندی کمی نامرتب است، بنابراین فقط باید به آن توجه کنید.

پوشش چگونه است؟

من کاملاً عاشق پوششی هستم که این فرمول ارائه می دهد. در واقع پوشش بسیار بیشتری نسبت به آنچه برای رنگ پوست انتظار داشتم دارد، اما همچنان ظاهر بسیار طبیعی دارد.

شما می تو،د این را برای پوشش کامل تری ایجاد کنید، با این حال، من یک لایه را برای یکنواخت ، واقعاً رنگ پوست، پوشاندن قرمزی و درخشندگی دوست داشتنی به پوست می بینم.

پایان چگونه است؟

این فرمول به پوست درخشندگی آنی دوست‌داشتنی می‌دهد و ،صر ویتامین C نیز به مرور زمان پوست را درخشان می‌کند. من نمی توانم اثرات طول، مدت استفاده از این را تضمین کنم، اما من واقعاً درخشندگی شما را در هنگام استفاده دوست دارم.

آیا در برابر انتقال مقاوم است؟

من متوجه شدم که این رنگ پوست به خوبی در جای خود باقی می ماند. من در طول روز زیاد از عینک مطالعه استفاده می کنم و اغلب می بینم که فونداسیون روی عینکم جدا می شود. با این یکی، خیلی کم بود. من می توانم بگویم که بسیار مقاوم در برابر انتقال است.

آیا ا،ید می شود؟

من هیچ تغییری در رنگ با استفاده مشاهده نکردم.

در مجموع، من واقعاً تحت تأثیر این راه‌اندازی جدید در خیابان‌های بزرگ قرار گرفته‌ام، و برای 12.99 پوند، فکر می‌کنم که ارزش پولی آن کاملاً شگفت‌انگیز است.


منبع: https://reallyree.com/maybelline-superstay-24hr-skin-tint-vitamin-c-review/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با