بررسی سرم ویتامین C اولوا نچرالز


بررسی سرم ویتامین C اولوا نچرا، – در مورد مراقبت از پوست، سرم ها چیزی کمتر از تغییر دهنده بازی نیستند. در بین انواع سرم های موجود در بازار، سرم های ویتامین C یکی از بهترین ها محسوب می شود. سرم ویتامین C مانند معجون جادویی برای پوست است. ویتامین C، یک آنتی ا،یدان طبیعی قوی، می تواند تولید مل،ن را کاهش داده و پوست را روشن تر و درخشان تر کند. علاوه بر این، از پیری پوست و همچنین جوش ها مراقبت می کند. یک سرم ویتامین C خوب پوست را هیدراته می کند، آن را نرم، لطیف و درخشان می کند در حالی که لکه های تیره، علائم آکنه را محو می کند و با کاهش اندازه منافذ پوست را صاف تر می کند. از بین این همه سرم ویتامین C موجود در بازار، کدام یک را باید انتخاب کنید؟ خب اگر از من بپرسید به شما می گویم سرم ویتامین C اولوا نچرا، را امتحان کنید. برای دانستن بیشتر به خواندن ادامه دهید.
بررسی – 15 بهترین سرم روشن کننده پوست موجود در بازار هند

بررسی سرم ویتامین C Olava Naturals، بهترین سرم صورت ویتامین C، سرم پوست ویتامین C، سرم صورت برای پوست درخشان، ویتامین C برای مراقبت از پوست

بررسی سرم ویتامین C اولوا نچرا،

سرم ویتامین C Olava Naturals بدون پارابن، سیلی، و سولفات فرموله شده است. نکته جالب در مورد این سرم خاص این است که با مشتقات پایدار ویتامین C، 14٪ اتیل اسکوربیک اسید (نوعی محلول در آب ویتامین C) ساخته شده است که به پوست نفوذ می کند و به سرعت جذب می شود. همچنین حاوی 6 درصد ویتامین C از عصاره گوجی بری، آلو کاکادو، هویج و توت است. برخلاف برخی دیگر از سرم های ویتامین C، حدا،ر فواید ویتامین C را بدون از دست دادن اثر تا آ،ین قطره ارائه می کند. این سرم صورت علاوه بر ویتامین C، حاوی نیاسینامید، ویتامین E و عصاره شیرین بیان است که به مبارزه با رنگدانه های بیش از حد، لکه ها و بهبود بافت و ظاهر پوست کمک می کند. پوست را آبرس، می کند، منافذ را صاف می کند و عصاره طبیعی آلوئه ورا، گوجی بری، آلو کاکادو، هویج و توت را در این سرم به طرز شگفت انگیزی با پیری پوست مبارزه می کند. به خواندن بررسی سرم ویتامین C Olava Naturals در زیر ادامه دهید.

بسته بندی سرم ویتامین C Olava Naturals، بهترین سرم صورت ویتامین C، سرم پوست ویتامین C، سرم صورت برای پوست درخشان، ویتامین C برای مراقبت از پوست

بسته بندی سرم ویتامین C اولاوا نچرا، 1، بهترین سرم صورت ویتامین C، سرم پوست ویتامین C، سرم صورت برای پوست درخشان، ویتامین C برای مراقبت از پوست

قیمت سرم ویتامین C اولوا نچرا، :

Rs.599/- برای 30 میلی لیتر

جهت استفاده:

 • صورت خود را با یک شوینده صورت، ترجیحا با شوینده صورت با ویتامین C اولوا نچرا، تمیز کنید و خشک کنید.
 • مقداری سرم به اندازه نخود مصرف کنید. آن را روی تمام صورت و گردن ،ید و یک دقیقه ماساژ دهید.
 • اجازه دهید سرم جذب پوست شما شود. دو بار در روز برای نتایج بهتر استفاده کنید.

جهت استفاده از سرم ویتامین C Olava Naturals، بهترین سرم صورت ویتامین C، سرم پوست ویتامین C، سرم صورت برای پوست درخشان، ویتامین C برای مراقبت از پوست

،اصر :

،یبات کلیدی – ویتامین C، نیاسینامید، ویتامین E، اسید هیالورونیک، آلوئه ورا، گوجی بری، آلو کاکادو، عصاره هویج و توت.

،یبات سرم ویتامین C اولاوا نچرا،، بهترین سرم صورت ویتامین C، سرم پوست ویتامین C، سرم صورت برای پوست درخشان، ویتامین C برای مراقبت از پوست

رنگ: شفاف

ماندگاری: 2 سال

بو : بوی ملایم مرکبات

سرم بازکننده ویتامین C اولوا نچرا،، بهترین سرم صورت ویتامین C، سرم پوست ویتامین C، سرم صورت برای پوست درخشان، ویتامین C برای مراقبت از پوست

سرم ویتامین C Olava Naturals چه ادعایی دارد؟

سرم ویتامین C Olava Naturals از مشتقات پایدار ویتامین C، 14% اتیل اسکوربیک اسید (نوعی ویتامین C محلول در آب) ساخته شده است که به پوست نفوذ کرده و به سرعت جذب می شود. همچنین حاوی 6 درصد ویتامین C از عصاره گوجی بری، آلو کاکادو، هویج و توت است.

این سرم صورت علاوه بر ویتامین C، حاوی نیاسینامید، ویتامین E و عصاره شیرین بیان نیز می باشد. آنها با هم به مبارزه با رنگدانه های زیاد، لکه بینی و بهبود بافت و ظاهر پوست کمک می کنند.

بهترین چیز در مورد این سرم روشن کننده پوست این است که بر خلاف برخی دیگر از سرم های ویتامین C، حدا،ر فواید ویتامین C را بدون از دست دادن کارایی یا بد شدن تا آ،ین قطره ارائه می دهد. به علاوه، بدون پارابن، سولفات و سیلی، فرموله شده است.

این سرم غیر چرب بوده و سریع جذب می شود. برای انواع پوست اعم از نرمال، چرب یا خشک من، است. استفاده مداوم به افزایش تولید کلاژن در پوست کمک می کند و درخشش طبیعی پوست را افزایش می دهد. همچنین، به مبارزه با آسیب خورشید کمک می کند.

فواید –

به پوستی شاداب و درخشان می بخشد

ویتامین C به دلیل کاهش تولید مل،ن در پوست شناخته شده است که منجر به درخشان شدن پوست می شود. این یک آنتی ا،یدان قوی است که نه تنها پوست را روشن می کند، بلکه از پوست در برابر آسیب محافظت می کند.

آکنه و لکه های تیره را کاهش می دهد

ویتامین C یک آنتی ا،یدان قوی است که لکه های تیره را کاهش می دهد. همچنین به کاهش تولید مل،ن کمک می کند. این سرم روشن کننده صورت، پرپیگمانتاسیون، لکه های آکنه و لکه های تیره را روشن می کند و در نتیجه پوستی درخشان و بدون لک ایجاد می کند.

بهبود بافت و ظاهر پوست

این سرم ،یبی عالی از ویتامین C، ویتامین E و نیاسینامید است که با هم برای بهبود بافت، کشس، و همچنین ظاهر پوست کار می کنند.

خطوط ریز را کاهش می دهد

این سرم روشن کننده پوست با عصاره طبیعی آلوئه ورا، گوجی بری، آلو کاکادو، هویج و توت غنی شده است که مانند خطوط ریز به طور طبیعی با علائم پیری مبارزه می کند.

آبرس، به پوست و روشن ، رنگ صورت

آلوئه ورا موجود در این سرم صورت به آبرس، پوست و روشن شدن رنگ پوست کمک می کند.

منافذ باز را به حداقل می رساند

،یب نیاسینامید و ویتامین C موجود در این سرم باعث افزایش بازسازی سلولی و افزایش تولید کلاژن می شود. بنابراین به پوست کمک می کند تجمع سلول های مرده را از سطح پاک کند و اجازه رشد سلول های جدید و سالم را می دهد که بیشتر به کاهش منافذ باز کمک می کند.

ادعای سرم ویتامین C Olava Naturals، بهترین سرم صورت ویتامین C، سرم پوست ویتامین C، سرم صورت برای پوست درخشان، ویتامین C برای مراقبت از پوست

نمونه سرم ویتامین C Olava Naturals، بهترین سرم صورت ویتامین C، سرم پوست ویتامین C، سرم صورت برای پوست درخشان، ویتامین C برای مراقبت از پوست

بسته بندی سرم ویتامین C Olava Naturals

سرم ویتامین C Olava Naturals داخل یک بطری شیشه ای تیره رنگ قرار می گیرد. این یک بطری 30 میلی لیتری است که پمپ پمپ روی دهانه آن وصل شده است. بسته بندی پمپ برای کنترل مقدار محصولی که بیرون می آورید عالی عمل می کند.

نازل کوچکی که سرم از آن خارج می شود با یک کلاه پ،تیکی کوچک پوشیده شده است. بطری داخل یک جعبه بیرونی قرار می گیرد و هم جعبه و هم بطری تمام جزئیات مهم محصول را روی آنها چاپ شده است.

ظاهر سرم ویتامین C Olava Naturals

این یک سرم شفاف با رایحه ملایم مرکباتی است. تا زم، که آن را از نزدیک استشمام نکنید، عطر به سختی قابل تشخیص است. بافت چیزی بین مایع و ژل است. فقط 2-3 قطره از سرم در هر بار مصرف مورد نیاز است.

تجربه من با سرم ویتامین C Olava Naturals

سرم ویتامین C اولاوا نچرا، بسیار سبک است و به سرعت جذب پوست می شود. در عرض چند دقیقه، فراموش خواهید کرد که آیا چیزی روی پوست زده اید یا نه. من از چند سرم ویتامین C از چند برند دیگر نیز استفاده کرده ام، برخی از آنها چرب و ،بنده بودند و فقط مجبور شدم استفاده از آنها را متوقف کنم زیرا تحمل بافت آنها را نداشتم.

اما انصافاً بافت این سرم ویتامین C کاملاً عالی است. بسیار سبک، غیر ،بنده، غیر چرب است و به راحتی روی پوست پخش می شود. فقط در عرض 30 ث،ه، مانند جادو روی پوست محو می شود. پوست پس از استفاده بسیار نرم و صاف به نظر می رسد و باعث می شود پوست به طور طبیعی درخشان به نظر برسد.

من از چند هفته گذشته از این سرم به ،وان بخشی از رژیم مراقبت از پوست شبانه خود استفاده می کنم. الان پوستم خیلی روشن تر به نظر میرسه. علائم آکنه قدیمی نیز در حال محو شدن هستند. همچنین، اکنون پوست بسیار مرطوب‌تر می‌شود. بافت پوست من را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیده است.

این سرم صورت همچنین ادعا می کند که با پیری پوست مبارزه می کند و خطوط ریز و چین و چروک را کاهش می دهد. با این حال، این یک فرآیند طول، است و نمی توان انتظار نتایج برجسته را در یک دو هفته یا بیشتر داشت.

اما روشی که این سرم تاکنون برای پوست من کار کرده است، مطمئن هستم که این یک مکمل بسیار مفید برای روتین مراقبت از پوست ضد پیری فرد خواهد بود، زیرا در کنار ویتامین C، این سرم همچنین حاوی نیاسینامید و عصاره طبیعی آلوئه ورا، گوجی بری، آلو کاکادو، هویج و توت.

به طور کلی، من سرم ویتامین C Olava Naturals را به شدت توصیه می کنم. این سرم به دلیل سبک بودن، غیر ،بنده بودن و غیر چرب بودن آن برای انواع پوست من، است. پوست را آبرس، می کند، آن را شاداب و درخشان می کند، لکه ها و لکه ها را روشن می کند، پوست را صاف می کند و همچنین با پیری پوست مبارزه می کند. یک بطری 30 میلی لیتری نیز دوام زیادی دارد.

همچنین بخو،د

نقد و بررسی پودر Olava Naturals Multani Mitti | قیمت، ادعاها

دستور العمل های ساده ماسک صورت ویتامین C برای امتحان ، در خانه

موثرترین دستور العمل های بسته صورت روشن کننده پوست که باید در خانه امتحان کنید

مزایا سرم ویتامین C Olava Naturals

 • بسته بندی خوب
 • پمپ پمپ
 • آسان برای خارج ،
 • بافت زیبا
 • سبک، غیر چرب، غیر ،بنده
 • سریع جذب می شود
 • پوست را بلافاصله نرم و درخشان می کند
 • پوست را آبرس، می کند
 • منافذ را کاهش می دهد
 • رنگ چهره را روشن می کند
 • لکه ها و لکه ها را روشن می کند
 • با خطوط ریز، چین و چروک مبارزه می کند
 • یک بطری 30 میلی لیتری دوام زیادی دارد
 • من، انواع پوست

مضرات سرم ویتامین C Olava Naturals

دسترسی : برخط

رتبه BeautifulhameshaBlog: 5/5


منبع: https://www.beautifulhameshablog.com/olava-naturals-vitamin-c-se،-review-price-claims/