بررسی و نمونه‌های پالت نور الماس بسیار غنی Too Faced


Too Faced با یکی دیگر از زیبا و سرگرم کننده آمده است پالت سایه چشم. این پالت سایه چشم مجموعه ای از 16 سایه است که شامل براق، مات، درخشان و مروارید است. گفته می شود این سایه ها زیبایی الماس را تقلید می کنند. در این پالت بسیار خاص، 4 سایه الماسی شکل فشرده ژل براق وجود دارد که امکان ،بندگی خود را برای به حداقل رساندن ریزش زرق و برق فراهم می کند. به طور کلی، پالت خود مجموعه ای زیبا از برهنه است، با رنگ های سرد برای افزودن تنوع.

مثل همیشه، خط بیش از حد چهره هرگز ناامید کننده به نظر نمی رسد. این سایه ها منحصر به فرد، زیبا هستند و بدون زحمت ادامه می یابند. درخشش های خود ،ب واقعاً مانند یک جذابیت عمل می کنند! هر سایه رنگدانه‌ای پر جنب و جوش به ارمغان می‌آورد، و به استثنای چند سایه درخشان که ضخیم و بدون رنگ بودند، در کل پالت برای من یک برد بزرگ بود.

ارزش

این پالت سایه چشم با قیمت 49 دلار به فروش می رسد و هر سایه چشم به قیمت 3.06 دلار است. اندازه ماهی تابه نسبتاً بزرگ است و برای انواع فرمول هایی که در آن گنجانده شده است، این یک ارزش خوب برای دلار شما است.

رنگدانه

سایه ها رنگدانه دارند و فرمول های مختلف به خوبی با هم کار می کنند.

،یب پذیری

اینها خیلی خوب با هم ،یب می شوند و هنگام تلاش برای مخلوط ، آنها گل آلود نمی شوند. مخلوط ، فرمول های متنوع مشکلی نیست.

طول عمر

اینها برای مدت نسبتاً طول، دوام می آورند و چروک نمی شوند، که یک مزیت بزرگ است. شاید بزرگترین مشکل زم، است که زرق و برق ها می افتند.

بسته بندی

این بسته بندی کاملاً حجیم است، اگرچه مطمئناً زرق و برق دار است.

افکار نهایی

من فکر می کنم که مانند هر پالت دیگری، مهم است که بد،د در یک پالت به دنبال چه چیزی هستید. این خاص به شما این امکان را می دهد که چندین ظاهر مختلف را با رنگ بندی ها و فرمول های متنوع انجام دهید. یک ظاهر ساده یا یک ظاهر گلم را می توان به راحتی به دست آورد و من از آن قدرد، می کنم. من از بازی ، و آزمایش فرمول های جدید لذت می برم، زیرا قبلاً با سایه های زرق و برق ،بنده برخورد نکرده ام. به طور کلی، من این پالت را توصیه می کنم زیرا به یک روح خلاق اجازه می دهد تا ظاهرهای زیادی را امتحان کند!

طرفداران
  • بدون پارابن، سولفات، SLS، SLES و فتالات

  • رنگدانه دار

  • ماندگاری طول،

  • آینه

  • تکمیل سایه های مختلف / فرمول

منفی


منبع: https://www.poutsopretty.com/too-faced-pretty-rich-diamond-light-palette-review-and-swatches/