بررسی و نمونه‌های Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50


*پیوندهایی که با ستاره مشخص شده اند پیوندهای وابسته هستند، اینها به ری در پرداخت هزینه های جاری وبلاگ کمک می کنند.

لوگوی دکتر jart

قیمت در

بررسی و نمونه‌های Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50

وقتی در مورد راه اندازی Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50 در بریت،ا شنیدم کاملاً هیجان زده شدم. فرمول اصلی ، بی بی دکتر جارت اولین ، بی بی بود که امتحان کردم و محصولی بود که مراقبت از پوست کره ای را برای من روی نقشه قرار داد. من در واقع زم، که سال ها پیش در سفر به نیویورک بودم آن را ،یدم. این فرمول جدید با نمونه هایی از تمام سایه ها است. لذت ببرید!

Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50 چیست؟

Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50 - All Shades
Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50 – همه سایه ها

این یک ، BB نسل بعدی است که مراقبت از پوست، آرایش و SPF 50 را یکجا ارائه می دهد. این فرمول جدید طراحی شده است تا رنگ پوست خود را یکنواخت کنید، رطوبت را تامین کنید، مانع پوست را بهبود بخشید و از آن محافظت کنید و همچنین از پوست در برابر UV محافظت کنید.

  • فرمول هیب، آرایش و مراقبت از پوست با مواد فعال مراقبت از پوست قدرتمند
  • ، ،نی-نرم
  • بافت بدون زحمت روی پوست پخش می شود
  • پوششی درخشان طبیعی ارائه می دهد
  • موجود در 4 رنگ طراحی شده برای طیف وسیعی از رنگ پوست

مواد تشکیل دهنده کلیدی

2٪ نیاسینامید – عملکرد مانع پوست را بهبود می بخشد تا به حفظ رطوبت و دفاع در برابر عوامل استرس زای محیطی کمک کند

5٪ گلیسیرین – آبرس، و رطوبت رس، فوری را ارائه می دهد

ضد آفتاب های معدنی و شیمیایی – محافظ داخلی با طیف جاده ای SPF 50 برای محافظت در برابر اشعه های UVA و UVB.

ری

سایه ها و نمونه های BB Premium Dr Jart+

در این مجموعه جدید چهار سایه وجود دارد. هر کدام برای کشش طراحی شده اند
در طیف وسیعی از رنگ های پوست قرار می گیرد و چهره ای درخشان ارائه می کند.

سایه ها عبارتند از:

  • منصفانه – نور
  • متوسط ​​سبک – متوسط
  • متوسط ​​- برنزه
  • برنزه عمیق – عمیق
بسته بندی Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50
بسته بندی Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50

نمونه ها

نمونه مومیایی کننده زیبایی دکتر Jart+ Premium BB SPF 50
نمونه مومیایی کننده زیبایی دکتر Jart+ Premium BB SPF 50

یک یادداشت سریع، Fair – Light که من استفاده می‌کنم در حین توزیع کمی خا،تری به نظر می‌رسد، اما وقتی آن را روی پوستم کار می‌کنم، به خوبی تنظیم می‌شود تا با رنگ پوست من مطابقت داشته باشد. ع، های قبل و بعد من را در زیر ببینید.

ع، های قبل و بعد

این همیشه بهترین بخش است! این ع،‌ها نشان می‌دهند که پوشش چقدر طبیعی است، اما پوست بسیار درخشان‌تر است و هایپرپیگمانتاسیون من بسیار کمتر قابل مشاهده است.

بررسی دکتر Jart+ Premium BB - قبل از ع،
قبل از ع،
Dr Jart+ Premium BB Review - After p،to with Fair - Light
بعد از ع، با Fair – Light

کجا آن را ب،یم

Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50 35 پوند است و اکنون در دسترس است. این برند همچنین محصولات هیب، شگفت‌انگیزی دارد که می‌تو،د از بین آنها انتخاب کنید، از جمله درمان تصحیح رنگ چمن سیکاپیر تایگر و قطره‌های چمن سیکاپیر تایگر.

بررسی من درباره Dr Jart+ Premium BB

Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50 Fair - Light
Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50 Fair – Light

فوراً باید بگویم، من کاملاً این ، BB از دکتر Jart+ را دوست دارم. استفاده از آن بسیار آسان است، احساس آبرس، و راحتی دارد و واقعاً ظاهری بی عیب و نقص طبیعی به من می دهد که من کاملاً به آن وسواس دارم. این یک گام فوق العاده سریع است و مراقبت از پوست، آرایش و محافظت در برابر آفتاب را یکجا ارائه می دهد! اگر همیشه عجله دارید (همیشه؟!)، این پایه ای برای انتخاب است!

من عاشق بافت این بی بی ، هستم. این بالشتک و فوق العاده صاف است و به راحتی روی پوست پخش می شود.

نمونه مومیایی کننده زیبایی دکتر Jart+ Premium BB SPF 50
نمونه ها و بافت بالم آرایشی دکتر Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50

بسته بندی پمپ را هم خیلی دوست دارم که بسیار تمیز و مرتب است. واقعا شیک به نظر می رسد و من دوست دارم که در بالای بسته سایه های مختلف را نشان دهد.

بسته بندی پمپ Dr Jart+ Premium BB
بسته بندی پمپ Dr Jart+ Premium BB

من از دوستانم در اینستاگرام پرسیدم که دوست دارند درباره این فرمول بدانند و سؤالات واقعاً عالی زیادی دریافت کردم که در اینجا خلاصه می کنم.

پوشش Dr Jart Premium BB چگونه است؟

بنابراین دکتر جارت این پوشش را “به نظر می رسد شبیه شما” می نامد که به نوعی روشی زیبا برای گفتن این است که پوششی بسیار طبیعی به پوست ارائه می دهد. شخصاً می‌توانم بگویم که این یک پایگاه پوشش متوسط ​​خوب است و مطمئناً می‌تو،د آن را در مکان‌هایی که می‌خواهید پوشش بیشتری ایجاد کنید.

چقدر طول می کشد؟

اگرچه Dr Jart+ Premium BB به گونه‌ای طراحی نشده است که یک محصول پایه طول، مدت باشد، با این حال، به نظر من این محصول واقعاً روی پوست من دوام می‌آورد. من فکر می‌کنم این به میزان آبرس، پوست من بستگی دارد و می‌دانم که وقتی پوستم هیدراته بماند، آرایش من همیشه بهتر ماندگار می‌شود. پوست من وقتی کم آب است به م،ای واقعی کلمه آرایش می خورد.

آیا قرمزی را می پوشاند؟

من متوجه شدم که Dr Jart+ Premium BB در پوشاندن قرمزی متخصص است. من از کمی قرمزی در اطراف بینی و چانه و سایه Fair رنج می برم – نور به راحتی با این کار مق، می کند. اگر از قرمزی شدید رنج می برید، استفاده از درمان تصحیح رنگ Cicapair در زیر Premium BB بسیار خوب عمل می کند.

آیا هیپرپیگمانتاسیون را پوشش می دهد؟

از نظر لکه های تیره و هایپرپیگمانتاسیون، من دوست دارم که چگونه پوشش Dr Jart+ Premium BB پوست را به جای ماسک پوشانده است. شما هنوز هم می تو،د رنگدانه های من را ببینید، اما کل پوست من به روشی واقعا طبیعی بسیار یکدست تر به نظر می رسد.

آیا Dr Jart+ Premium BB برای پوست های خشک خوب است؟

این فرمول برای پوست های خشک عالی است. این حاوی 5٪ گلیسیرین است که یک آبرسان درخشان است و باید بگویم که واقعاً پوست من را به زیبایی هیدراته نگه می دارد.

برای پوست های چرب هم جواب میده؟

این فرمول حاوی 2٪ نیاسینامید است که آن را به خوبی برای پوست های چرب مسلح می کند. نیاسینامید برای کاهش تولید سبوم و به حداقل رساندن ظاهر منافذ درخشان است. من یک نوع پوست مختلط دارم. من به طور سنتی در منطقه T چرب هستم، اگرچه با نزدیک شدن به 50 سالگی، پوستم قطعاً چرب می شود.

آیا برای پوست های بالغ خوب است؟

بله، این برای پوست بالغ من عالی است (من تقریباً 49 سال دارم). این به شما مقدار زیادی رطوبت می دهد، نیاسینامید برای ظاهر منافذ و خطوط ریز عالی است، و SPF 50 بهترین دفاع را در برابر اشعه ماوراء بنفش که برای حفظ ظاهری جوان حیاتی است، ارائه می دهد.

Dr Jart+ Premium BB از چه نوع ضد آفتابی استفاده می کند؟

Premium BB جدید از ضد آفتاب معدنی و شیمیایی استفاده می کند. برای محافظت در برابر اشعه های UVA و UVB از محافظ طیف وسیع SPF 50 استفاده می کند.

آیا جایگزین SPF من، می شود؟

این ، BB حاوی یک محافظت بسیار خوب با طیف وسیع SPF 50 است. از نظر دوز، بستگی به میزان مصرف محصول دارد. بنابراین اگر دوست دارید از مقدار زیادی محصول استفاده کنید، احتمالاً پوشش SPF مورد نیاز خود را دریافت خواهید کرد. اگر کاربر سبکی هستید، توصیه می کنم ابتدا از یک محصول اختصاصی SPF استفاده کنید.

با این حال، صرف نظر از دوز، تمام SPF پس از حدود 2 ساعت باید تکمیل شود، بنابراین اگر از ، BB یا SPF جداگانه استفاده می کنید، باید مجدداً در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید استفاده کنید. استفاده از Dr Jart+ Premium BB Beauty Balm SPF 50 به این م،ی است که علاوه بر هر چیز دیگری که استفاده می کنید، پوشش بالایی نیز خواهید داشت.

آیا نیاز به استفاده از مرطوب کننده با Dr Jart+ Premium BB دارید؟

از آنجایی که Dr Jart+ Premium BB مملو از محصولات مراقبت از پوست است، در صورت تمایل می تو،د از مرطوب کننده صرف نظر کنید. البته اگر بخواهید می‌تو،د آن را روی محصولات مراقبت از پوست معمولی خود اعمال کنید، درست مانند یک ، پودر معمولی. با این حال، این محصول برای ارائه مراقبت از پوست، آرایش صورت و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش طراحی شده است.

پوشش پوست چگونه است؟

روکش Dr Jart+ Premium BB واقعا دوست داشتنی است. به طور طبیعی بدون براق یا براق درخشنده است. این یک پوشش دوست داشتنی می دهد که واقعاً پوست را تقویت و کامل می کند، در حالی که همچنان به شما امکان می دهد پوست را از طریق آن ببینید. این واقعا ظاهر طبیعی و فوق العاده جذاب است.

آیا حذف آن آسان است؟

یک پاک کننده آرایش موثر کلید حذف هر محصولی با پوشش SPF خوب است. مطمئن شوید که پوست خود را به درستی تمیز می کنید تا مواد SPF و آلودگی از روی پوست شما پاک شود. راهنمای من در مورد بهترین پاک کننده ها برای سال 2023 را برای توصیه ها بررسی کنید.


منبع: https://reallyree.com/dr-jart-premium-bb-spf-50-review-swatches/