بررسی MAC Squirt Plumping Gloss Sticks


[unpaid/sample/affiliate/ad] هر،ی که با بافت فوندانت لب که قبلاً در پست‌های آرایش کره‌ای/ژاپنی درباره آن صحبت کرده‌ام آشنا باشد، فوراً همان قوام فوق‌العاده مذاب را با استیک‌های براق کننده MAC Squirt Plumping می‌شناسد.

بررسی MAC Squirt Plumping Gloss Sticks

همچنین چیزی شبیه به یک ترفند چشم با این چوب ها وجود دارد – بیرون بسته آنها بسیار طول، تر از داخل آن به نظر می رسند. اگر یکی ب،ید، فکر می کنم واقعاً متوجه این عجیب و غریب کوچک خواهید شد.

بررسی MAC Squirt Plumping Gloss Sticks

من مطمئن نیستم که آیا MAC Squirt Lipgl، تا به حال به سواحل بریت،ا رسیده است یا خیر، اما این یک لیوان سبز لیمویی نسخه بسیار محدود و الهام‌بخش مجموعه Squirt بود که فکر می‌کنم قبلاً در ایالات متحده عرضه شده بود. سایه های مختلف برای تقویت رنگ لب شما هستند – به ،وان مثال، آبی به لب های من ظاهری خا،تری می دهد (که من می خواهم روی رژ لب بگذارم اما مستقیماً روی پوستم نمرده باشد) و سبز به آنها رنگ گرم تری می دهد. ما در اینجا درجات کوچک صحبت می کنیم، اما اگر طرح لب ها را با یک مداد لب خنثی ترسیم کنید و با یک براق رنگی پر کنید، واقعاً ظاهر بسیار زیبایی است.

بررسی MAC Squirt Plumping Gloss Sticks

نفرین فیبر به این ع، رسیده است، tsk. فرمول عسلی و غیر ،بنده آن حجیم کننده است اما هیچ چیز لب های من را حجیم نمی کند، بنابراین نمی توانم واقعاً از این جنبه صحبت کنم، اما مطمئناً با ریشه زنجبیل، فلفل دلمه ای و کریستال منتول احساس سوزن سوزن شدن خواهید کرد. با شیا، نارگیل و آووکادو بسیار مغذی لب است، بنابراین اگر شما هم پرپشت شوید، می‌توانم بگویم که یک برد-برد است. 6 سایه وجود دارد – Jet، Lower Cut، Like Squirt (سبز، بالا)، Hazard، Heat Sensor، Amped، Vilot (?) Beta، Nova (آبی، بالا) و Clear (بالا). با این حال، Boots، جایی که آنها به طور انحصاری برای چند ماه هستند، مجموعه ای کاملاً مجزا از نام ها برای آنها دارد، بنابراین ،ی اشتباه می کند. فکر می‌کنم می‌خواهم حسگر حرارتی را امتحان کنم که فکر می‌کنم قرمز است و Vilot که نمی‌توانم تشخیص دهم که قرار است در نام «بنفش» باشد یا خیر، اما به نظر می‌رسد این همان سایه‌ای است.

بررسی MAC Squirt Plumping Gloss Sticks

قیمت هر کدام 22 پوند است که به نظر من بسیار زیاد است – این بافت های فوندانت به راحتی در Stylevana و مکان های مشابه اما در رنگ های بسیار کم ماجراجویانه در دسترس هستند. MAC این روند را به سطح بعدی رسانده است و من فکر می‌کنم اگر از محصولات موجود تقلید می‌کنید، واقعاً باید این کار را انجام دهید و آن را به خوبی انجام دهید (که دارند). می تو،د MAC Squirt Plumping Gloss Sticks را پیدا کنید اینجا.

پیوندهای وابسته نکنید اینجا

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/mac-squirt-plumping-gloss-sticks-review/