بررسی MAC Strobe Dewy Skin Tint


[unpaid/sample/affiliate/ad] من دیروز موفق به دریافت پست دوم نشدم – من یک روز در هفته (تقریباً) از یک سگ زیبا مراقبت می کنم و صادقانه بگویم که او یک حواس پرتی (خوش آمدید) است. من یک ع، در پایین این پست می گذارم اما اگر دوباره AWOL هستم، احتمالاً تقصیر راکی ​​است :-). بنابراین، می‌خواهم فوراً بگویم که MAC Strobe Dewy Skin Tint با این نکته که الف) کم و ب) هوشمندانه استفاده می‌شود، یک بله است.

بررسی MAC Strobe Dewy Skin Tint

مسلما، من این را در یک روز آفتابی آزمایش کرده ام، اما حتی در ابر، این یک محصول بسیار درخشان است. من از Medium 2 استفاده کردم که فکر نمی کنم دقیقاً با من مطابقت داشته باشد اما بد نیست.

بررسی MAC Strobe Dewy Skin Tint

بنابراین، می تو،د جهش نور زیبا را از این مشاهده کنید – من یک ویدیو برای اینستاگرام در اینجا تهیه کردم که کمی بهتر به شما نشان می دهد که چقدر این strobey است، اگرچه به خاطر داشته باشید که کمی حل می شود. توصیه من این است که از آن به ،وان افزودنی به SPF/مرطوب کننده/پایه معمولی خود استفاده کنید و قبل از استفاده با برس آن را روی کف دست خود مخلوط کنید. در زیر، من از REN Everhydrate استفاده کردم (هنوز راه اندازی نشده است) و یک پست در مورد آن به زودی منتشر می شود.بررسی MAC Strobe Dewy Skin Tint

اینطوری بدون نور مستقیم خورشید به نظر می رسد. منظور من از استفاده دقیق از آن چیست؟ در روشنایی مستقیم کمتر، بسیار بهتر و طبیعی تر به نظر می رسد. فکر نمی‌کنم خانه را با آن به‌،وان پایه‌ای مرتب ، کنم، زیرا برای من، این درخشش بیش از حد است، اما به‌،وان یک افزودنی برای پایه یا لمسی ملایم به سرم مرطوب‌کننده یا مرطوب‌کننده، بله بسیار خوبی است. شرایطی که فقط به پوستی که به طور طبیعی درخشان است.

بررسی MAC Strobe Dewy Skin Tint

استفاده کامل احتمالاً (برای من) شبانه یا گلم است که من اغلب انجام نمی دهم. 30 پوند است اینجا و کمی راه (بسیار) طول، را طی می کند. من باید چند ساعت دیگر آن را برای ک، یوگا بردارم زیرا در حال حاضر به نظر می رسد که دارم به اسکار می روم. وقتی خورشید پشت ابر می رود، بسیار قابل کنترل است و به خاطر داشته باشید که من سرم زیر آن دارم تا به درخشش کمک کند. من فقط احساس می کنم این یک تقویت کننده برای پوست بهاری، یک لمس زیبا برای پوست تابست، و یک نجات دهنده برای پوست زمست، است. تیک بزرگ

حواس پرتی من!

وابسته نیست اینجا

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/mac-strobe-dewy-skin-tint-review/