جعبه گشایی و بررسی BOXYCHARM نوامبر 2018


این بررسی ماهانه من از Boxycharm برای ماه نوامبر، Boxycharm یک سرویس اشتراک ماهانه 21 دلار آمریکا / 34.19 دلار کانادا (21 دلار + 5 دلار آمریکا برای حمل و نقل به کانادا) است که در آن 4 تا 5 مورد زیبایی در اندازه کامل دریافت خواهید کرد. آنها از آرایش، مراقبت از پوست و ابزارهای زیبایی را شامل می شوند. حداقل ارزش هر جعبه 100 دلار آمریکا است.

موضوع نوامبر Boxycharm Goal Digger است. در این ماه Boxycharm موارد زیر را دریافت کردم:

JONTEBLU – خط چشم ستاره درخشان (5 دلار آمریکا)

این مداد خط چشم مشکی براق با فرمول خاص به آرامی روی آن می‌چرخد و درخشندگی طول،‌مدت و ظریفی را از خود به جای می‌گذارد که کاملاً آن را دوست خواهید داشت.

این یک مداد خط چشم رنگدانه است و برای کاربرد عالی به آرامی روی آن می‌چرخد. شدت آن به اندازه یک خط کشی Urban Decay نیست. با این حال آن را برای یک درخشش دوست داشتنی است. اما بزرگترین نقطه ضعف این است که استفاده از آن در خط آب به دلیل زرق و برق بسیار آزاردهنده است.

LASHAHOLIC LASHES – INSTAGRAM FALSE (14.99 دلار آمریکا)

این فیبرهای 100% وگان ساخته شده از الیاف ابریشم درجه یک به مژه های شما ابعاد، طول و حجم طبیعی می بخشد.

اینها آنقدر خوب پیش می روند و آنقدر زیبا، پر، پف دار و واقعی به نظر می رسند که من بسیار خوشحالم که این شانس را داشتم که این برند را امتحان کنم. با این اوصاف، من شخصاً معمولاً مژه نمی‌زنم و امیدوارم در آینده از محصولات آرایشی استفاده کنیم که بر پایه مژه مصنوعی نیستند.

ست چشم LUXIE – LUMINOUS EYE (30 دلار آمریکا)

ست چشم نور، LUXIE دارای 4 برس چشم مصنوعی است که منحصراً برای Boxycharm پیچیده شده است. برس LUXIE 141 Mini Round برای لکه زدن یا دود ، خط مژه پایین شما عالی است، در حالی که LUXIE 121 Mini Tapered به شما امکان می دهد بدون زحمت رنگ چین و چروک خود را با هم ،یب کنید. برس LUXIE 111 Mini Flat Angled به شما امکان می دهد خطوط خشن یا محصولات ، را روی درب خود قرار دهید و LUXIE 131 Mini Angled می تواند رنگی به استخوان ابروی شما بیافزاید یا دقیقاً رنگ را روی چین قرار دهد.

این برس ها خیره کننده، بسیار نرم هستند و ،یب ، سایه چشم را به یک رویا تبدیل می کند. من هزاران براش دارم و متوجه شدم که آنها برای انجام کاری به جز کار با سایه چشم بسیار کوچک بسیار کوچک هستند.

ACE BEAUTY – پالت GRANDOISE (24.99 دلار آمریکا)

پالت Grandoise جدید شما با 4 سایه درخشان و 4 مات پررنگ، تمام آنچه را که برای ایجاد ظاهر چشم نامحدود نیاز دارید، دارد.

این پالت مطمئناً رنگدانه است و رنگ ها پررنگ هستند. متأسفانه از تم های قرمز رنگی که این روزها مد شده اند کمی خسته شده ام. کیفیت خوبی داشت ولی رنگها مورد علاقه من نبود.

COVERFX – قطره های براق (44 دلار آمریکا)

این قطره های فوق غلیظ از زرق و برق چند بعدی، یک پوشش بازتابنده و تاثیرگذار ایجاد می کند که شگفت انگیز است.

افزودن این مورد به روتین آرایش من یک چالش بود، زیرا زرق و برق ها برای یک برنامه روزانه صورت (مانند ،یب شدن با مرطوب کننده، ، پودر یا به تنهایی به ،وان هایلایتر) بسیار زیاد است. این به ،وان یک سایه چشم به زیبایی عمل می کند و این همان چیزی است که من از آن استفاده کرده ام. خیلی زیبا.

ارزش کل: 118.98 دلار آمریکا

هزینه هر مورد: 4.20 دلار آمریکا

کل پس انداز نوامبر: 97.98 دلار آمریکاboxycharm-نوامبر-2018

افکار نهایی:

این ماه Boxycharm ضعیف بود به نظر من خط چشم بسیار متوسط ​​است، در عین حال اگرچه مژه ها زیبا هستند، اما من یک مژه مصنوعی نیستم. برس های Luxie زیبا هستند، اما متأسفانه به صورت روزانه مورد استفاده قرار نخواهند گرفت. ،مت مورد علاقه من از Boxy پالت و قطره های براق بود. پالت به خوبی ،یب شد و رنگدانه داشت و سایه های درخشان خیره کننده هستند. قطره‌های زرق و برق چشمی فوق‌العاده ایجاد می‌کنند و من از بازی ، با آنها لذت بردم. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم BoxyLuxe دسامبر 2018 چه چیزی را به همراه خواهد داشت!


منبع: https://www.poutsopretty.com/boxycharm-november-2018-unboxing-and-review/