ظاهر لایه ای چشم: خط سبز جنگلی با سایه چشم شامپاین


به شوخی به یکی از دوستانم پیام دادم که به او بگویم بالا،ه یک آرایش کامل انجام دادم زیرا دیگر نمی‌خواستم به نظر برسم که از یک گودال عذاب بیرون ،یدم! روده بر شدن از خنده. و حتی با وجود اینکه الان 100% راحت هستم و فقط با ، ضدآفتاب برهنه در شهر چرخ می زنم، باز هم چیز بسیار خوبی در مورد رفتن به خواربار فروشی برای ،ید پرتقال کارا کارا وجود دارد و اینکه چکر به جای «ما»، من را «خانم» صدا بزند. صبح.”

اخیراً از آرایش چشم ساده و چند لایه الهام گرفته ام. در این یکی، من یک سایه ، شامپاین پر زرق و برق (Hourgl، Ray) را در بالای یک پوشش سبز جنگلی درخشان (Urban Decay Foldew) قرار دادم. این آسان است، نخودی، آب لیمو، و من احساس می کنم که برای تلاش بسیار کمی نگاه زیادی به من می شود.

چیزی که من در مورد این ظاهر بسیار دوست دارم این است که چگونه زرق و برق آن خیلی زرق و برق دار نیست. در نور می درخشد، اما برای دویدن در ظهر روز هفته به تارغای زیاد نیست.

محصولات کلیدی پوشیده شده در این ظاهر

این چیزی است که من برای چشم ها، گونه ها و لب ها استفاده کردم. اگر می خواهید در مورد پایه یا ابرو بیشتر بد،د، در نظرات به من اطلاع دهید. 🙂

رسما یک مادر رقص!

کانر امسال به تیم رقص جوانان در استودیوی خود پیوست و آ، هفته گذشته اولین اجرای رسمی او بود. من فکر می کنم او برای پوشیدن گوشواره های گیره ای هیجان زده تر بود، LOL!

من از روزی که به دنیا آمدم گوش هایم را سوراخ کرده ام. نه واقعاً، آن روزها در فیلیپین، می‌توانستید گوش‌های کودکتان را در بیمارستان سوراخ کنید!

به هر حال، همه اینها برای گفتن ما متوجه شدیم که گوشواره های گیره ای جانوری کاملاً متفاوت هستند. کانر خیلی مشتاق بود که آنها را بپوشد، اما وقتی برای اولین بار آنها را امتحان کرد، یکی از گوشواره ها خیلی تنگ بود و به گوش کوچکش آسیب می رساند.

من کمی گوگل کردم و ترفندی برای شل ، آنها پیدا کردم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بخشی از گیره را که شبیه U است حرکت دهید. برای کاهش فشار روی گوش باید آن را ، کنید! این واقعا کمک می کند. فقط به شما نشان می دهد، هر روز چیز جدیدی یاد می گیرید.

سه شنبه پر از آرامش و شادی داشته باشید.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/eyes/layered-eye-looks-forest-green-liner-with-champagne-eyeshadow/