عروسی هندی یهودی فیلادلفیا عروسی هندی یهودی


تیم ما روشن و زود به هتل لووز فیلادلفیا رسید تا آیوسا و همراهانش را برای روز بزرگ آماده کند. این عروسی هندی یهودی فیلادلفیا کاملاً دیدنی بود. آیوسا و همسرش جف تعدادی از بهترین فروشندگان فیلادلفیا را استخدام ،د. و ما افتخار ویژه ای داشتیم که در حلقه عروسی فروشنده آنها باشیم.

روز بزرگ

عروس هندی زیبا

آرایش و آرایش عروس برای این عروسی یهودی هندی فیلادلفیا

آیوسا موهایش را نیمه بالا و نیمه پایین انداخت. او یک هدبند طلایی سنتی زیبا در بالای سر خود قرار داده است. هدبندش لهجه هایی از یاقوت قرمز داشت. او علاوه بر هدبند، یک تیکای طلایی و قرمز نیز به سر داشت. جواهراتش هم خیره کننده بود. الماس و یاقوت به دور گردنش و البته گوشواره های لوستری همسان، در جواهرات می چکید.

عروس زیبای ج، آسیا
مادر هندی عروس تعجب کرد

این واکنش همه چیز است

جشن عروس و عروس هندی زیبا
حنای عروس هندی

آرایش ایربراش آیوسا

بعد، آرایش آیوسا اعمال شد. او زیباترین پوست را دارد. بنابراین آرایش روی صورت او عالی به نظر می رسد. اول، آیوسا چشم‌های دراماتیک می‌خواست، بنابراین از رنگ‌های زغالی و دودی استفاده کردیم. از خط چشم مشکی هم زیاد استفاده کردیم. مقدار زیادی ریمل و در نهایت مژه های مصنوعی که واقعاً چشمان او را برافراشته کند. ث،ا، روی پوست او از آرایش پایه ایربراش استفاده کردیم. شما هرگز نمی تو،د با فونداسیون ایربراش اشتباه کنید. در گرم ترین آب و هوا مقاومت می کند و کمک می کند همه چیز سر جای خود بماند. حنای شگفت انگیز او را ببینید، ما به خصوص آن را دوست داریم.

ورود داماد هندی با ماشین اسپرت

داماد به سبک وارد شد

در حالی که عروس با شکوه ما برای روز عروسی خود آماده می شد، داماد در حال ورود بود. وسیله نقلیه کانورتیبل آبی برقی او در حال افتادن فک بود. او در این ماشین اسپرت کانورتیبل چقدر جالب به نظر می رسد!؟ البته ظاهرش فوق العاده است.

مراسم عروسی هندی
عروس و داماد هندی در پذیرایی می رسند
عروس و داماد یهودی هندی
عروسی هندی یهودی فیلادلفیا

بهترین فرهنگ یهودی و هندی

به همین ترتیب، هر دو آداب و رسوم یهودی و هندی در روز عروسی آنها گنجانده شد. این عروسی یهودی هندی فیلادلفیا به طور خاص برگزار شد، عروسی که برای سال‌های آینده درباره آن صحبت خواهد شد.

پذیرایی عروسی هندی

علاوه بر این، عروس و داماد بسیار عالی بودند. با توجه به این تصاویر، آنها به خصوص بهترین لحظات را در مراسم عروسی خود سپری ،د.

فروشندگان

محل: مرکز باغب، فیرمونت

مکان آماده: لووز فیلادلفیا

برنامه ریز عروسی: همه چیز درباره رویدادها

عکاس: عکاسی موربی

مو و آرایش: Bella Angel, LLC

فیلمبرداری: ع، و ویدیو JPG

دی جی: دی جی شیعه

رشته های: کوارتت زهی الگانس

کیترینگ: کترینگ های نخبه

دکور: گروه رویداد محیطی

گل فروشی: اندرسون فلاورز

حمل و نقل: حمل و نقل کینگ لیموزین

غرفه ع،: غرفه فیلی اسنپ


منبع: https://bella-angel.com/philadelphia-jewish-indian-wedding/