عکس های پاپ هیپنوتیزم کننده شارلوت تیلبری


[unpaid/sample/affiliate/ad] ای وای! من برای دیدن شات های پاپ هیپنوتیزم کننده جدید شارلوت تیلبری جان می دهم و آنها واقعاً اصلاً ناامید نشده اند. همه چیز، از جواهرات کوچک روی بدنه تا درخشش مطلق از سایه ها، عالی هستند.

ع، های پاپ هیپنوتیزم کننده شارلوت تیلبری

ببینید منظورم چیست؟ اینها به من آتش محصولات زیبایی داده اند اما در حال حاضر دیوانه وار در حال فروش هستند. من در سراسر اینترنت به دنبال سنگ‌های کیه، گشته‌ام، اما تا به حال لذتی از آن نداشته‌ام، اگرچه اگر از فروشگاه ،ید کنید احتمالاً در آنجا شانس بیشتری خواهید داشت.

ع، های پاپ هیپنوتیزم کننده شارلوت تیلبری

این متخلف است! سنگ های کیه، چنان تغییر سایه ای روی آن دارد که کاملاً می توانم دلیل آن را بفهمم – در واقع، وقتی جعبه فیروزه ای را باز کردم و یک سایه بنفش رنگ داخل آن دیدم فکر کردم بر،ب اشتباه است! اگر به طور ناگه، عاشق آن شده اید، به شما پیشنهاد می کنم به جای آن نگاهی به دانسا Myricks Moonlight Chrome Flakes بیندازید. اینجا.

ع، های پاپ هیپنوتیزم کننده شارلوت تیلبری

از پایین به بالا در تصویر: Sunlit Diamond که بافت صاف کمی نسبت به رنگ های دیگر من دارد، وسط Cosmic Rocks و سایه انتهایی Rose Gold است. من آنها را ریزش ندیدم، اما با هر سایه فوق العاده براق، دستمال کاغذی زیر چشمان خود ب،ب،د تا آبشار متوقف شود، زیرا به ناچار مقدار کمی وجود خواهد داشت. من همچنین متوجه شده ام که هر چه قلم مو کوچکتر باشد، با اینها بهتر است.

ع، های پاپ هیپنوتیزم کننده شارلوت تیلبری

آنها برای مجردها ارزان نیستند اما مطمئناً خاص هستند – چیزی در مورد آنها وجود ندارد که من دوست ندارم. هر کدام 25 پوند هستند اینجا اما برای کاهش ضربه یک کد تخفیف 20 درصدی وجود دارد (GLOW20 تخفیف بیش از 50 پوند) اما در 10 به پایان می رسد، بنابراین سرعت ضروری است!

ع، های پاپ

وقتی میگم گلیم ی،ی GLEAM! نمونه دیگر خط چشم با ابعاد کریستال جدید است که یک شیفتر مایع صورتی به طلایی است. من نمی توانم صبر کنم تا این را امتحان کنم – هنوز به آن نرسیده ام. 24 پوند است اینجا.

ع، های پاپ هیپنوتیزم کننده شارلوت تیلبری

من از آسترهای مایع بدمزه هستم، بنابراین مطمئن نیستم که چقدر با ابعاد کریستال کنار بیایم!

ع، های پاپ هیپنوتیزم کننده شارلوت تیلبری

من همچنین به این مجموعه مینی براش توصیه می‌کنم – هر برس بسیار با کیفیتی است با ،بندگی خوب و پرزهای نرم و هیچ چیز مرموز «با این چه کنم؟» قطعه یا 40 پوند است اینجا و من این را مثل یک شات می ،یدم. همانطور که هست، در کشوی نگهداری است و در سفرهایم با من خواهد آمد. می دانم که شارلوت تیلبری همیشه کریسمس خوبی انجام می دهد، اما امسال این چیزهای کوچکتر هستند که توجه من را به خود جلب می کنند.

وابسته نیست اینجا

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/charlotte-tilbury-hypnotizing-pop-s،ts/