لیست آرزوهای من برای فروش اعضای Sephora


هر عضو کارت سفورا می‌داند که هر بار که می‌آید، از تخفیف 20 درصدی فروش کامل استفاده کند. این بار هم فرقی نمی کند. فروش آتی برای اعضای کارت طلایی از 8 تا 12 جولای و برای اعضای کارت سیاه از 9 تا 12 جولای خواهد بود.

من فقط فکر کردم چند چیز را که در حال حاضر در لیست آرزوهای من هستند به اشتراک بگذارم که ممکن است در حین فروش آنها را بررسی کنم.

1. پالت سایه چشم NATASHA DENONA CAMEL

من تا به حال از ناتاشا دنونا چیزی ن،یده ام زیرا همه آنها بسیار گران هستند. اما این پالت همه کادرها را برای من چک می کند:

  • 5 سایه آسان برای کار، همه رنگ هایی که من واقعاً استفاده می کنم
  • سفر پسند
  • پالت خنثی عالی برای پوشیدن روزمره
  • با بررسی های آنلاین، سایه ها به راحتی با هم ،یب می شوند و بازده رنگ بسیار خوبی دارند

2. ، دور چشم بایوسانس اسکوالان + جلبک دریایی

من همیشه به دنبال یک ، دور چشم جدید برای امتحان هستم، عمدتاً به این دلیل که پوست اطراف چشمانم به اندازه بقیه صورتم حساس نیست (عجیب است، می دانم). این ، دور چشم برای من بسیار جالب به نظر می رسد زیرا جلبک های دریایی وجود دارد، ماده ای که می دانم به مرطوب سازی کمک می کند. من هنوز نمی‌دانم کدام ، دور چشم را می‌خواهم تهیه کنم، بنابراین در زیر چند مورد دیگر وجود دارد.

3. ، دور چشم ذوب کننده گل صد توم، ابریشم تاچا

من بسته بندی زیبای سفید را دوست دارم و نام “گل صد توم، ابریشم” بسیار … مجلل به نظر می رسد. همچنین دارای 4.5 ستاره از 5 با 1148 بررسی در وب سایت Sep،ra است. واقعا وسوسه شده!

4. ESTÉE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR EYE SUPERCHARGED RECOVERY SYNCHRONIZED COMPLEX

چه لقمه ای! از زم، که احتمالاً چند سال پیش آن را کشف کردم، این ، دور چشم HG من بوده است. تنها چیزی که مانع از دریافت این قیمت می شود، قیمت بالای آن است. اگر من نمی توانم ، دور چشم دیگری پیدا کنم که من را به اندازه کافی وسوسه کند تا آن را تهیه کنم، حدس من این است که به این موضوع پایبند هستم.

5. ، نجات چشم شارلوت تیلبری مجیک

اوه، من همیشه می خواستم یکی از ، های شارلوت تیلبری را امتحان کنم و این یکی فریاد لو،ی می زند. به نظر می‌رسد نسخه جوان‌تر و خوش‌بین‌تر استی لادر است. اما نمی‌توانم احساس کنم که این با پوست خشک‌تر ایجاد شده است، بنابراین هنوز در مورد آن مطمئن نیستم. هر چند قطعا امیدوار کننده به نظر می رسد.

6. مژه مصنوعی اردل برهنه 422

اگر پست های زیبایی من را دنبال کنید، می د،د که من از طرفداران آردل هستم. به طور خاص، من نمی توانم آردل دمی ویسپیز خود را برای مدت طول، کنار بگذارم. مژه های دروغین برهنه در 422 نیز خوب به نظر می رسند، بنابراین ممکن است هنگام تسویه حساب آن را در سبد خود بیاندازم.

7. ادکلن گلابی و فریزیا JO MALONE ،یسی

واقعا زمان آن فرا رسیده است که عطر جو مالون را به مجموعه خود اضافه کنم و این عطر یکی از معدود عطرهای این برند بوده است که مرا فرا می خواند. مطمئن نیستم که حتما این عطر را دریافت خواهم کرد یا نه، زیرا از زم، که در سال 2018 باردار شدم تا به امروز، خیلی عطر نخورده ام. اگر دوست داشته باشم و چیزی برای جشن گرفتن داشته باشم، ممکن است این را به سبد خود اضافه کنم.

8. برس هایلایتر آرایشی 152 متوسط

آیا تا به حال انگشتان خود را از میان این برس عبور داده اید؟ اگر چنین است، آیا احساس می‌کنید که کاملاً به آن نیاز دارید بیرون آمده‌اید، و چرا پاسخ مثبت است؟

9. ESTÉE LAUDER DOUBLE WEAR آرایشی ماندگار با SPF 10 فونداسیون

من باید یک بطری جدید از این ب،م! مدل فعلی من در سایه 2W2 Rattan است، اما از آنجایی که ما بسیار در داخل خانه مانده‌ایم، ظاهر برنزه مدت‌هاست که از بین رفته است و من به سایه روشن‌تری نیاز دارم. داشتن یک سایه جدید مانند آن خطرناک است، اما با بیرون کشیده شدن تسترها از قفسه ها به دلیل کووید-19، من فقط آن را بال خواهم زد. پس از مشاهده نمونه ها، مانند این مقایسه جامع در مورد ام اس، من 2N1 Desert Beige را بررسی خواهم کرد.

تو چطور؟ آیا چیزی در لیست آرزوهای شما وجود دارد؟

لیست آرزوهای من برای تخفیف 20 درصدی فروش اعضای Sep،ra آ،ین اصلاح شد: 7 جولای 2020 توسط ر،ان سی.


منبع: https://www.theskinnyscout.com/2020/07/07/wish-list-sep،ras-member-sale-2020/