مسابقه ستاره های آرایش بعدی … برندگان!


از کجا شروع کنیم …. امسال ما کاملاً تحت تأثیر استعداد، خلاقیت و مهارت فنی همه شرکت کنندگان در مسابقه قرار گرفتیم. به قدری که مجبور شدیم اعلام را به تعویق بیندازیم تا همه اعضای هیئت داوران (DFMA بنیانگذار، خودم، تیم من و آژانس رزرواسیون آرایش من)، همه موافق بودند. این یک رقابت واقعاً جه، با شرکت کنندگان و برندگان از سراسر جهان بوده است.

علاوه بر آن، من همچنین متوجه شدم که باید دو دسته را انجام می دادم – یکی برای مبتدیان/مبتدیان و دیگری برای افرادی که قبلاً به ،وان یک هنرمند فعال در صنعت شروع به کار کرده اند. بنابراین، از آنجایی که انتخاب یک برنده کلی عملا غیرممکن بود، داوینیا فرمی بنیانگذار DFMA آموزشگاه آرایش سخاوتمندانه ارائه کرده است دو جوایز اصلی (هر دو به ارزش 7000 پوند) – یکی در هر دسته.

روند انتخاب یک امر طول، و با پشت و روهای زیاد بوده است. هر داور یک لیست اولیه علاقه مندی ها را انتخاب کرد (مورد علاقه ها برای مواردی مانند “استفاده از رنگ”، اجرای فنی، خلاقیت، مفهوم و غیره انتخاب شدند) و هر گونه همپوش، بین داوران بلافاصله انجام شد. تصمیمات نهایی امروز گرفته شد – اگرچه من می خواهم تأکید کنم که واقعاً به جوایز و برندگان بیشتری نیاز داشتم زیرا کیفیت کل لیست اولیه تقریباً غیرممکن بود که یکی را انتخاب کنید.

دو برنده جوایز برتر عبارتند از ….

فونگ سی (دسته جدید MUA – تصاویر در بالا)

رو،ان ون ویگن (رده مبتدی – تصویر بالا)

همچنین سیزده برنده اضافی در هر دو دسته داریم که هر کدام 20 درصد تخفیف دریافت خواهند کرد دوره DFMA و الف ست برس لو، رزگلد Zoeva. برندگان اضافی عبارتند از:

بیانکا رافائلا
الیزابت مگی،
کاسیا گونجیک
اگنس ،یف
استیسی الیزابت
ایزابلا سزلاگووسکا
مل، Cbz
Subin
الن
لیدی نوکتیس
زوئی در،
کاترین اسلویاک
Syncharbhaki Pde

به همه برندگان الهام بخش و الهام بخش امسال تبریک می گویم، تماشای کار شما افتخار بزرگی بوده است. من حرفه شما را با علاقه و افتخار زیاد دنبال خواهم کرد!! 🙂

لیزا Xx

محصولاتی که در این ویدیو استفاده کردم:

برای اطلاعات بیشتر و گزینه های ،ید در مورد محصولاتی که در این فیلم استفاده کرده ام، روی زیر کلیک کنید. برخی از پیوندهای ارائه شده، پیوندهای وابسته هستند که برای هر ،یدی که انجام شده است، درصد کمی پرداخت خواهم کرد.

ZOEVA – ست برس لو، رز گلدن
منبع: https://www.lisaeldridge.com/blogs/articles/the-next-makeup-stars-compe،ion-winners