موج سواری شنبه، 15 آوریل 2023!


شنبه شاد! دوست من، من نمی دانم چرا باید این درس را بارها و بارها یاد بگیرم، اما دانگ، استراحت BFF شماست. حتی اندکی هم راه طول، را طی می کند. واقعا بهترین داروست

کمی پیشینه از زم، که کار جدیدی را چند وقت پیش (از جمله عصرها و آ، هفته‌ها) شروع کردم، بدون وقفه کار می‌کردم، و بین آن کنسرت و چند پروژه نوشتن دیگر، زمان زیادی را صرف خیره شدن به صفحه نمایش خود کرده‌ام. از اینکه سرم شلوغ است خوشحالم اما کمی خسته ام می کند.

برای کمک به بهبودی، یک هفته را مرخصی گرفتم تا تعطیلات بهاری را با کانر بگذرانم، و اوه خدا، این همان چیزی بود که نیاز داشتم.

ما واقعاً هیچ کار خیلی فانتزی یا مفصلی انجام ندادیم اما هنوز هم لذت می بردیم! او به تازگی هفت ساله شده است، بنابراین به راحتی می توان او را در این سن مشغول و شاد نگه داشت. او چند قرار بازی داشت، ما به چای رفتیم، ناهار ،نه را با خاله ماریسولش خوردیم و از ساحل دیدن کردیم. اوه، اولین کارت کتابخانه او را نیز گرفتیم، که واقعاً بسیار هیجان انگیز بود.

اجازه دادم هر تعداد کتاب را که او می‌خواهد بررسی کند، و چند چیز را هم برای خودم بررسی کردم، از جمله یک کتاب آشپزی Downton Abbey که از روی هوس برداشتم. این یکی از برنامه های مورد علاقه من است! در حالی که من هیچ برنامه ای برای تهیه استیک و پودینگ کلیه یا کلیه های شیط، ندارم، فکر می کنم دیدن ع، ها و خواندن داستان پشت دستور العمل ها سرگرم کننده است.

کتابخانه داستان‌های جدید زیادی در قفسه داشت، بنابراین من چند کتاب از نویسندگان تازه‌کار را برداشتم. من به تازگی «،ن شمع سیاه» اثر دایان ماری براون را شروع کردم و تا کنون از آن لذت می برم. این در مورد خانواده ای از ،ن است که وودو تمرین می کنند و با یک نفرین روبرو هستند.

خواندن زیبایی این هفته


چه ،ی دیگر برای تماشای ویدیوی پیشنهادی ضد آفتاب هیجان زده است؟


این بسیار رنگارنگ و زیبا است!


غذای فکر.


من به نوعی این را دوست دارم!


اگر می‌خواهی این کار را با من انجام دهی، به من بگو!

من امروز نور و عشق زیادی را در قلبم احساس می کنم، و امیدوارم شادی به سراغ شما هم بیاید.

تعطیلات آ، هفته خود را به خوبی بگذر،د!

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/sa،ay-surfing-april-15-2023/