نکات آرایشی – جو مالون رز و ادکلن مگنولیا بررسی شد


در عصر زیبایی خاص، برندهای لو،، ضد مصرف‌گرایی، ضایعات صفر، و رایحه‌های «انحصاری‌تر»، می‌توان به راحتی به عطرهای تولید شده برای بازار انبوه توجه خود را جلب کرد. اما انجام این کار به این م،ی است که ممکن است یک رایحه فوق العاده را از دست بدهید.

تصویر

جو مالون رز و مگنولیا، جو مالون رز و مگنولیا، جو مالون رز و مگنولیا، جواهری کمیاب که در میان دریایی از رایحه‌های لو، و فروشگاهی بسیار زیباست، آنقدر زیباست که می‌تو،د آن را در یک فروشگاه بزرگ یا یک بوتیک عطر خاص در فرانسه یا میلان استشمام کنید.

اگر تمایل دارید از عطرهای سنتی گل‌ها و رایحه‌های ،نه اجتناب کنید، گل رز و مگنولیا دو کلمه‌ای هستند که ممکن است شما را فوراً از بینی خود دور کنید. ناراحت نباش حتی اگر شما هم جزو افرادی هستید که به طور کلیشه ای از عطرهای گل رز و رایحه گل اجتناب می کنند، ارزش این را دارد که این عطر را امتحان کنید.

رایحه شاداب، جوان، دخترانه و تقریباً تلخ را فراموش کنید، این عطر از جو مالون یک کالیبره جالب از تیره و مات و در عین حال بسیار ،ی است. این نوع رایحه غنی و پیچیده است که جذابیت اسرار آمیزی را برای پوشنده اش به ارمغان می آورد – گلی و ،نه است، اما نه چندان سبک، بلکه معمایی جالب است. غنی است، باک، است، باهوش است، اما هنوز هم یک رگه کوچک از بازیگوشی دارد که بینی شما را جلب می کند، باعث می شود لبخند بزنید و در درونتان کمی احساس گرما کنید.

تصویر

،یبی از ماگنولیا تازه و گل رز رمانتیک در ،یبی جالب با هم ،یب می شوند و بهترین ویژگی های یکدیگر را تقویت می کنند – مدرن و تازه، غنی و پیچیده. یک تکه فلفل سیاه به مدرن شدن عطر کمک می کند و به آن جرقه ای د،با و مجلل می بخشد. پاتچولی در پایه باقی می ماند و به آغاز گرم، تند و چوبی عطر کمک می کند. حتی اگر ن،اع هندی یک نت است که مطلقاً نمی تو،د بوی آن را تحمل کنید، از اینکه یاد بگیرید آن را به ،وان بخشی از کوکتل عطر استفاده می کند، خوشحال خواهید شد، نه ستاره آن. برای گرم نگه داشتن همه چیز لازم است، اما توجه را از ماگنولیا رویایی و گل رز منحط دور نمی کند.

عطر ادکلن جو مالون رز و مگنولیا نسخه محدودی برای تعطیلات 2019 است. در بوتیک‌های جو مالون و فروشگاه‌های بزرگ موجود است.

داستان و عکاسی: اوانجلین سارنی


منبع: https://makeuptips.di،al/post/190136645028