چیزهای کوچکی که برایم شادی می‌آورند (آرایش و غیره)


تابستان شنل 2023

1. مجموعه تابست، شانل در اندازه سفر

من در مورد این راه اندازی هیجان زده هستم! من احساس می‌کنم این همان مجموعه‌ای است که طرفداران شانل (مخصوصاً آنهایی مثل من، که عاشق عرضه‌های تابست، هستند) همیشه می‌خواستند اما نمی‌دانستند به آن نیاز دارند. شیک و قابل حمل است، با پوشش و رنگ کافی برای پوست، چشم ها، گونه ها و لب های تابست، زیبا.

این محصول در ماه ژوئن عرضه می‌شود و شامل نسخه‌های سفری جذاب ، برنزینگ (برنزه، تان متوسط ​​و برنز عمیق قهوه‌ای مایل به زرد)، رنگ تازه آب (در ۸ رنگ از روشن تا عمیق پ،) و روغن روشن‌کننده است.

همچنین دو رژ لب Rouge Coco Flash (بژ صورتی Destination و Sienna Red Escapade)، دو سایه مایع متالیک (ریون بژ عاج و رز کوارتز صورتی هلویی) و دو بالم لب شفاف Rouge Coco Baume (Delight صورتی و Sweet Treat مایل به قهوه ای) وجود دارد. به نظر می رسد همه آنها در اندازه معمولی هستند، نه کوچک، اتفاقا.

آره!!!

من مخصوصاً در مورد ، برنزه کننده هیجان‌زده هستم، زیرا آن روز برای من یکی از اصلی‌ترین محصولات بود! نسخه کوچکتر به نظر می رسد.

2. زم، که ورزش احساس لذت می کند

امروز صبح با این تمرین پیاده روی سرگرم کننده با موسیقی دهه 80 برخوردم!

احساس خستگی می کردم و اصلاً حال و حوصله انجام بورپی یا کوهنوردی را نداشتم و این دقیقاً همان چیزی بود که برای حرکت بدنم به آن نیاز داشتم.

من از سالها دویدن و انجام HIIT این ایده را در سر دارم که ورزش همیشه به این م،ی است که فرد برای دریافت اندورفین در پایان کمی ، است، اما اکنون می دانم که این درست نیست. همه تمرینات نیازی به تنبیه ندارند، LOL! گاهی اوقات حرکت ، فقط سرگرم کننده است.

بنابراین، اخیراً سعی می‌کنم حرکت‌های شادی‌آور (معروف به ورزش که شبیه ورزش نیست) را در طول روز به کار ببرم.

چیزی که من عاشق آن هستم – پیاده روی کوتاه 8 دقیقه ای. چرا 8 دقیقه؟ خوب، گاهی اوقات 10 دقیقه احساس تعهد بیش از حد می کند، و 5 دقیقه به نظر کافی نیست. به دلایلی 8 برای من عدد خوبی است و اگر سه بار قبل از ظهر این کار را انجام دهم، 24 دقیقه حرکت اضافی است.

3. این میله های لیموی کوچک از Trader Joe

من یک جعبه از این سال‌ها پیش ،یدم و به هر دلیلی داخل آن نبود، اما اخیراً یکی از آن‌ها را از روی هوس ،یدم و مطمئناً به درستی برخورد کرد.

من کاملا اینو خوردم BTW، لاک ناخن Chanel 141 Oiseu De Nuit است!

شاید آنها دستور پخت را تغییر دادند؟ چه ،ی می داند. هر کاری که ،د، اکنون به کمال رسیده اند.

کاسترد تند است، نه خیلی شیرین، با بافتی جویدنی (اما نه خیلی جویدنی). نان کوتاه در پایین نیز وجود دارد اما آن را نمی گیرد. اگر در حال و هوای لیمو هستید اما نمی‌خواهید آن را درست کنید، اینها به بهترین شکل ممکن. می تو،د آنها را در ،مت یخ زده کنار بستنی پیدا کنید. 🙂

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/small-things-that-bring-me-joy-makeup-and-otherwise/