کامل ترین آموزش حرفه ای آرایش صورت + نکات اصلی-لیفت نخ

می توانید برای اینکه تک تک مژه ها به ریمل اغشته شوند، برس را بطور عمودی بگیرید و بچرخانید. چنانچه رنگ پوست صورت تان با گردن و بقیه اندام های بدن تفاوت زيادي داشته باشد، کاملاً غیرطبیعی و ناخوش‌آیند بنظر می رسد. برای کانتور بینی هم اگر بینی کوتاه و پهنی مجله خبری میکاپ دارید توصیه می کنیم خطوط تیره را روی دو تیغه بینی بکشید و آن را تا نوک ابرو ادامه دهید. با وصل کردن خطوط کانتور به نوک ابرو می توان بینی را کشیده تر نشان داد که در نتیجه از گردی صورتتان کم می شود. نکته دوم در مورد آرایش برای صورت چاق محو کردن غبغب است.

  • پس از انتخاب یک رژ لب مناسب ،خط لبی همرنگ رژلب تان انتخاب نمایید وابتدا خط لب بزنید ، خط لب باعث میشود بتوانید لب های خوش فرم تری طراحی کنید و از بیرون زدن رژلب جلوگیری کنید.
  • از گوشه لب خط لب کشیدن را آغاز نمایید و این کار را ادامه دهید تا خط لبتان کامل شود.
  • چنانچه موهای بلوند دارید میتوانید از رنگ قهوه ای استفاده کنید.
  • بلکه، برای چاره به تمیز کردن صورت خودتان، بعد از پاک کردن آرایش فکر کنید.
  • در این صورت می توانید رژ گونه را به صورت مثلثی بزنید.

شروع به زدن برق لب از وسط لب های خود کنید و این کار را در طول دهان خود ادامه دهید. سعی کنید از کشیدن هرگونه براق بالای خط طبیعی لب خودداری کنید و لب های خود را به آرامی صاف کنید تا اطمینان حاصل شود که لب شما به تمام قسمت ها و گوشه های لب شما می‌رسد. کانسیلر مایع در مواقعی که می‌خواهید یک لایه سبک را روی سطح زیادی از پوست خود اعمال کنید بهترین عملکرد را دارند.

پاکسازی و کاهش چین و چروک پوست با اتوی صورت

فیکساتورها معمولا شامل انواع اسپری یا پودرهای تثبیت کننده بدون رنگ و زود جذب شونده هستند که بدون ایجاد چسبندگی باعث دوام و ماندگاری آرایش می‌شوند. استفاده از فیکساتورها خصوصاً در فصل تابستان بسیار کاربرد دارد چون کمک می‌کند تا آرایش شما بدون عرق‌کردن و بهم ریختن ثابت بماند. اکنون بورس خود را به رنگ تیره‌تر آغشته کرده و بار دیگر از آن خارج کنید.

مدلهای زیبای آرایش صورت لاغر و گرد alina maleena

اگر رنگ رژگونه مناسب انتخاب نشود نه تنها این آرایش اثر مثبتی روی چهره نخواهد داشت بلکه باعث بدتر شدن ظاهر شما نیز خواهد شد. لازم است بدانید که انتخاب رنگ رژگونه در کنار استفاده صحیح از آن اهمیت بسیار زیادی دارد و به طریقه زیر می باشد. هدف از کشیدن خط لب مشخص کردن محیط لب‌هایتان نیست، هدف فرم دهی و برجسته کردن لب‌هاست. برای داشتن یک خط لب خوب باید از یک خط لب یک یا دو درجه تیره‌تر از رژ خود استفاده کنید.

نحوه انتخاب سایه مناسب برنز کننده:

اما اگر شما دارای پوست خشک نیز هستید، بهتر است از محصولات فاقد روغن استفاده کنید، اما پیش از استفاده‌ آن‌ها مرطوب کننده را فراموش نکنید. اگر به این مورد برخورد می کنید که نیاز باشد آرایش روز شما به آرایش شب تبدیل شود، همیشه در کیفتان رژلب با رنگ برجسته و پررنگ، رژگونه و خط چشم داشته باشید. با این چند قلم لوازم آرایش می توانید به سادگی، سبک آرایش خود را تغییر دهید و به زمان زیادی احتیاج نداشته باشید. سایه صورتی یا قهوه ای بسیار روشن و گلبهی در این سبک آرایش کاربرد زیادی دارد. از گوشه داخلی چشم با براش سایه را روی پلک قرار داده و تا گوشه خارجی ادامه دهید. دخترانه باید بسیار کمرنگ و روشن باشد و به هیچ عنوان از سایه های تیره و رنگی نباید استفاده کنید.