گربه خانم چیزها و افکار


توسط کارن 8 نظر

 1. رزی یک خیرخواه مرموز دارد! دیروز یک نفر قوطی فانتزی فست را در صندوق پست من گذاشت. آیا این بدان م،ی است که من رسماً به وضعیت بانوی گربه ای نمادین رسیده ام؟ شاید؟
 2. مکان مورد علاقه جدید رزی برای خوابیدن در شب درست کنار سر من است. او بدن کوچکش را درست روی موهای من فشار می دهد، بنابراین ،، او عملا وارد مغز من می شود، ها ها ها!
 3. من یک هنرمند تازه کار پیدا کردم به نام مارها و رزها در اینستاگرام که هنر زیبا و قدیمی را خلق می کند که گربه ها را با ،اصر عرف، ،یب می کند. چند مورد مورد علاقه من:
 4. اخیراً داست، در مورد مادری با فرزند ،دسالی خواندم که دخترش صبح‌ها به سختی برای مدرسه آماده می‌شد. دخترش در هر مرحله با او دعوا می کرد، از بلند شدن از رختخواب گرفته تا تعویض لباس، صبحانه خوردن و غیره.
  لباس گربه زن سبک و جلف
  اینجا جلف گربه …

  او به ،وان “میو میو گربه” به دخترش کمک می کرد تا تختش را مرتب کند، لباس های روزش را انتخاب کند و غیره، و بنا به دلایلی، عمل کوچک تبدیل شدن به گربه، دخترش را مشتاق و پذیرا کرد! دفعه بعد که کانر روزهای سختی را سپری کرد، این را امتحان خواهم کرد.

  اخلاق این داستان: وقتی همه چیز سخت می شود، گربه سان شوید.

 5. خیلی وقت است که من یک چشم گربه ای من، را تکان داده ام. بخش بزرگی از آن به این دلیل است که پلک های من در چند سال اخیر بسیار تغییر شکل داده اند. آنها اکنون واقعاً کلاه دارند، و پیدا ، یک ظاهر گربه ای که با این تکامل اخیر صورت من مطابقت داشته باشد، بسیار چالش برانگیز بوده است.
  2 خط چشم گربه ای آبی
  میو

  دیشب داشتم در آینه نگاه می‌کردم و فقط برای این کار بامزه می‌کردم (لطفاً به من بگویید من تنها ،ی نیستم که این کار را انجام می‌دهم).

  متوجه شدم که پوستم به شکلی حرکت می کند و می کشد که قبلاً نبود. من همیشه سعی می‌کنم به خودم یادآوری کنم که امروز جوان‌ترین جو، است که تا آ، عمرم می‌مانم، اما هنوز… بزرگ‌تر شدن عجیب است.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن

Cat Lady Things and T،ughts / در ابتدا در 16 مه 2023 منتشر شد

8 نظر برای این پست وجود دارد. مال خودت را بگذار

دسته بندی ها: فقط برای سرگرمی

تعاملات خواننده

این سایت از Akismet برای کاهش هر،مه استفاده می کند. با نحوه پردازش داده های نظر خود آشنا شوید.
منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/cat-lady-things-and-t،ughts/