11 جوراب ساق بلند 15 دلاری و کمتر


<،on cl،="simplesocial-fb-share" target="_blank" data-href="https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://slashedbeauty.com/11-beauty-stocking-stuffers-15-and-under/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">فیس بوک
<،on cl،="simplesocial-twt-share" data-href="https://twitter.com/share?text=11+Beauty+Stocking+Stuffers+%2415+and+Under+Gift+Guide&url=https://slashedbeauty.com/11-beauty-stocking-stuffers-15-and-under/" rel="nofollow" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">توییتر
<،on rel="nofollow" cl،="simplesocial-pinterest-share" onclick="var e=do،ent.createElement('script');e.setAttribute('type','text/javascript');e.setAttribute('ch،t','UTF-8');e.setAttribute('src','//،ets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=" false="">پینترست
<،on onclick="javascript:window.location.href = this.dataset.href;return false;" cl،="simplesocial-email-share" data-href="mailto:?subject=11 Beauty Stocking Stuffers %2415 and Under Gift Guide&،y=https://slashedbeauty.com/11-beauty-stocking-stuffers-15-and-under/">پست الکترونیک

به روز شده برای سال 2022.

یکی از ،مت های مورد علاقه من در هدیه دادن پر ، جوراب است. گاهی اوقات هیجان انگیزترین هدایا می توانند در بسته بندی های کوچک ارائه شوند! هدایای زیبایی برای قرار دادن در جوراب ساق بلند عالی هستند و امسال ،یدهای بسیار خوبی با قیمت 15 دلار و کمتر وجود دارد! از مجموعه‌های هدایای زیبایی در نسخه‌های محدود گرفته تا مجموعه‌های اصلی که هر عاشق زیبایی از آن استقبال می‌کند، این خوراکی‌های کوچک مطمئناً صبح افتتاحیه هدیه را به درستی آغاز می‌کنند.

برخی از بهترین جوراب‌های آرایشی 15 دلاری و کمتر از آن را که امسال پیدا کردم، در زیر ببینید. برای یافتن جوراب ساق بلند آنلاین روی ع، کلیک کنید.


کلاژ 11 جوراب ساق بلند زیبایی 15 دلار و کمتر | راهنمای هدیه جوراب ساق بلند 2022 | زیبایی بریده بریده

1. ColorPop برای Target Lippie Pencil Trio در بیش از حد آتش (14 دلار)
ColourPop به‌تازگی در Target، درست در زمان تعطیلات، فرود آمد. این مجموعه ارزش شامل سه مداد لیپی محبوب آنها در سایه است اوه اسنپ، ساعت شات و Bichette. این سه شما را برای انواع ظاهری، از بژ خنثی تا قرمز پررنگ، پوشش می دهند.

2. Tarte Shape Tape Star Squad (15 دلار)
دوتایی از محبوب ترین فرمول های کانسی، این برند: کانسی، اصلی Shape Tape با پوشش کامل و برجسته Shape Tape Glow Wand. این در 5 رنگ از موجود است منصفانه خنثی به عمیق

3. ست 4 تکه Essence Lash Princess (14.99 دلار)
مجموعه ای از محبوب ترین ریمل های Essence، تمام سایز!
ریمل ها شامل:

 • ریمل افکت مژه دروغین Lash Princess
 • ریمل ضد آب Lash Princess FalseLash Effect
 • ریمل حجم دهنده لش پرنسس
 • ریمل حجم دهنده و فر کننده مژه پرنسس

4. کیت براق کننده آسمان بلند و براق مژه میبلین در ماه (13.99 دلار)
دوتایی از محبوب ترین نسخه های میبلین: یک لوله کوچک از ریمل Lash Sensational Sky High در سیاه ترین سیاه و Lifter Gloss in ماه، صورتی روشن محض

5. کیت برس چشم دودی elf (12 دلار)
این کیت برس هر آنچه را که برای یک سایه چشم کامل و ،یبی نیاز دارید به شما می دهد.
برس ها شامل:

 • برس سایه چشم C
 • برس ،یبی
 • برس زاویه دار کوچک
 • برس دقیق کوچک
 • برس بلندر چشم کرکی

6. ست هدیه AOA Blender Vault (8.95 دلار)
به نظر من مخلوط کن های AOA بهترین های موجود در بازار هستند و همینطور هستند کمتر از 2 دلار! این ست هدیه شامل پنج مورد از محبوب ترین سبک های مخلوط کن است.
مخلوط کن ها شامل:

 • مخلوط کن واندر اصل مشکی
 • Paw Paw Supersoft
 • AOA Beveled Supersoft
 • A+ Mochi
 • میکروفیبر پنجه پا

7. مجموعه Mini Mist ماریو بادسکو (12 دلار)
چه بخواهید این مه‌های صورت را برای درخشش خود ذخیره کنید، یا این مجموعه را برای پوشاندن جوراب‌های چندگانه ت،یم کنید، نمی‌تو،د با این خوراکی‌های کوچک مراقبت از پوست اشتباه کنید.
مجموعه شامل:

 • اسپری صورت با آلوئه، گیاهان و گلاب
 • اسپری صورت حاوی آلوئه، آداپتوژن و آب نارگیل
 • اسپری صورت با آلوئه، خیار و چای سبز
 • اسپری صورت حاوی آلوئه، بابونه و اسطوخودوس
 • اسپری صورت با آلوئه، مریم گلی و شکوفه پرتقال

8. ست مینی شیب و پوینت توئیزرمن زمرد شیمر (15 دلار)
موچین های مینی مایل Tweezerman مورد علاقه من برای استفاده است. اندازه کوچک آنها به نوعی برای دست های کوچک من آسان تر است و به طور جدی هر موهای سرگردان کوچکی را می چینم. این ست با مینی شیب و موچین نقطه ای در سبز زمردی جشن عرضه می شود.

9. کیت مینی ژل م، براق داشینگ دیوا (9.99 دلار)
وقتی من در یک کرانچ هستم، من عاشق راحتی نوارهای ناخن برای رسیدن به یک م،کور مد روز هستم. این ست از داشینگ دیوا (مارک نوار ناخن مورد علاقه من) در مجموع با 56 نوار ارائه می شود که می تو،د آنها را برای ظاهرهای مختلف ناخن با هم ،یب کنید.

10. LA Girl Glitter در ست تاپر 3 تکه براق (12.99 دلار)
من عاشق یک ظاهر پر زرق و برق هستم، اما از هرج و مرج درخش، که ایجاد می کند متنفرم! خوشبختانه، این زرق و برق ها دارای فرمولی با پایه داخلی هستند، بنابراین نیازی به ،ب زرق و برق ندارید، و به راحتی می توان آنها را بدون آشفتگی استفاده کرد! این ست سه تایی با سایه های براق با نسخه محدود عرضه می شود تا به ظاهر جشن شما بیافزاید – من، برای سال نو!

11. ColorPop برای Target Color Sti، Eyeshadow Duo در منو اول بذار (14 دلار)
تکمیل لیست با یک توصیه دیگر ColourPop! من طرفدار زیادی از استفاده از میله های سایه چشم برای ظاهر سریع و آسان چشم هستم و این دوتایی براق به پلک می بخشد.

بهترین جوراب جوراب زیبایی که دریافت کرده اید چیست؟

– میراندا
منبع: https://slashedbeauty.com/11-beauty-stocking-stuffers-15-and-under/