3 آرایش لب برای روز ولنتاین


روز ولنتاین نزدیک است، زمان خاصی از سال که عشق را در زندگی خود جشن می گیریم و اشتیاق خود را با سایه های مختلف قرمز و صورتی به نمایش می گذاریم. به افتخار روز بزرگ عشق، برترین انتخاب‌هایم را برای آرایش لب‌های ولنتاینی آسان به اشتراک می‌گذارم که مطمئناً دوستشان دارید.

ظاهر لب شماره 1

من اعتقاد راسخ دارم که مهم ترین عشق عشق به خود است، بنابراین برای اولین انتخابم، هدیه می دهم خودم گل رز – رز قندی براق کننده لب هیالورونیک اسید HydroPure و رز گرم مداد لب.

سازگاری این دوتایی با لب پرستی از ج، خارج شده است ،اصر مانند روغن دانه جوجوبا، روغن دانه انبه و کره شی. براق لب HydroPure همچنین باعث افزایش آبرس، اضافی می شود اسید هیالورونیک، بنابراین لب های من نرم و قابل بوسیدن هستند. قبل از اینکه براقیت رنگی را برای درخشندگی سالمی بپوشانم، خط می کشم و با مداد پر می کنم تا مشخص شود و سیل رنگی به آن اضافه شود. سایه‌های مکمل، یک لب صورتی ،نه و جذاب برای روز یا شب (روز) ارائه می‌دهند.

ظاهر لب #2

اساس هر داستان عشقی عالی، شیمی عالی است – دو را وارد کنید، همیشه صورتی لکه لب و گونه فقط بوسیده، لکه ای با ماندگاری طول، که با شیمی بدن شما سازگار می شود و رنگی واقعا منحصر به فرد دارد.

براق کننده لب HydroPure™ Hyaluronic Acid

این لکه چند منظوره واقعا من را می گیرد، زیباترین رنگ صورتی را ارائه می دهد تا ته طبیعی پوست من را صاف کند. این یک اپراتور صاف است که با کره آووکادو نرم کننده پوست، موم گل رز وحشی و کره زیتون فرموله شده است، بنابراین مانند مومیایی لب مورد علاقه من روی آن می لغزد، فقط بهتر است. من دوست دارم که می‌توانم آن را روی گونه‌هایم بکشم تا فلاش شوم. این آسان، کاملا پوشیدنی و عاشقانه است. به یاد داشته باشید، برای بوسیدن شما نیازی به ولنتاین ندارید.

ظاهر لب #3

انتخاب سوم و آ، من واقعا قلبم را به تپش می اندازد! اگر به دنبال تعهد هستید، به دنبال آن نباشید وسواس فراتر از لکه لب مات، لکه ای با ماندگاری فوق العاده که هرگز قلب شما را نمی شکند.

ظاهر لب های روز ولنتاین

این لکه حاوی رنگدانه به قول خود صادق است و بازدهی قدرتمند و پوششی فراتر از مات را ارائه می دهد – بدون پر ،، بدون محو شدن. برای به دست آوردن ظاهری پررنگ و با پوشش کامل که دوست دارم، تنها به یک انگشت نیاز دارم. این است فرموله شده با روغن های گیاهی مغذی، بنابراین لب های من بدون احساس خشکی مات به نظر می رسند و لمس و،ل تاهیتی این زیبایی را فوق العاده شیرین می کند. من همچنین می دانم که به راحتی از طریق یک جعبه کامل یک پوندی شکلات دوام می آورد.

فرقی نمی‌کند برای شام گالنتین به سرتان بیاید یا برای رام کام مورد علاقه‌تان روی کاناپه عقب نشینی کنید، برای هر من،تی یک ظاهر لب‌آلود وجود دارد. امیدوارم شما هم مثل من اینها را دوست داشته باشید.

XOXO

اشلی


منبع: https://janeiredale.com/blogs/makeup-blog/3-lip-loving-valentine-s-day-makeup-looks