3 بهترین کرم سایه چشم داروخانه


<،on cl،="simplesocial-fb-share" rel="nofollow" target="_blank" data-href="https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://slashedbeauty.com/3-best-drugstore-cream-eyeshadow-sticks/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">فیس بوک
<،on cl،="simplesocial-twt-share" rel="nofollow" target="_blank" data-href="https://twitter.com/intent/tweet?text=3+Best+Drugstore+Cream+Eyeshadow+Sticks&url=https://slashedbeauty.com/3-best-drugstore-cream-eyeshadow-sticks/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">توییتر
<،on cl،="simplesocial-pinterest-share" rel="nofollow" target="_blank" onclick="var e=do،ent.createElement('script');e.setAttribute('type','text/javascript');e.setAttribute('ch،t','UTF-8');e.setAttribute('src','//،ets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=" false="">پینترست
<،on onclick="javascript:window.location.href = this.dataset.href;return false;" cl،="simplesocial-email-share" rel="nofollow" target="_blank" data-href="mailto:?subject=3 Best Drugstore Cream Eyeshadow Sticks&،y=https://slashedbeauty.com/3-best-drugstore-cream-eyeshadow-sticks/">پست الکترونیک

اخیراً گرایش‌های آرایشی به منظور ساده‌سازی روتین شما بوده است، و یکی از راه‌های مهمی که من روش خودم را ساده‌تر کرده‌ام، تعویض پالت‌های سایه چشمم با چوب‌های سایه چشم است.

میله های سایه چشم ، داروخانه های مختلف روی یک سطح مرمر با روکش متنی خوابیده اند: بهترین استیک های سایه چشم در داروخانه | زیبایی بریده بریده

میله‌های ،ی سایه چشم به راحتی می‌توان روی آن انگشت کشید و رفت – یا یک سایه ،یب شده روی پلک بپوشید یا بروید واقعا دیوانه و از دو برای ایجاد بعد استفاده کنید. 🤪 با روزهایی که از پنج رنگ بیشتر برای ایجاد ظاهری چشم استفاده می کردم، بسیار متفاوت است، اما من آن را دوست داشتم.

سه استیک سایه چشم ، داروخانه وجود دارد که از نظر من به ،وان بهترین‌ها شناخته می‌شوند – با شماره 1 جام‌های مقدس من. به خواندن ادامه دهید تا مورد علاقه جدید خود را کشف کنید!

شماره 3 – ColorPop Shadow Stix (8 دلار)

ColorPop Shadow Stix در Bare With Me، Friday Feels و Flex | بهترین استیک های سایه چشم ، فروشگاهی | زیبایی بریده بریده

اینها نسخه جدیدی از این برند هستند، اگرچه ممکن است آشنا به نظر برسند. آنها را جایگزین ،د رنگ Stix که نظرات متفاوتی از طرفداران داشت. (من شخصا آنها را بسیار ضربه خورده یا از دست دادم!) جدید سایه Stix، با این حال، بسیار رستگار هستند.

با قوام بسیار ،ی تر و کاربرد فوق العاده صاف، ColorPop Shadow Stix (8 دلار) به راحتی اعمال می شود و با انگشتان شما ،یب می شود. مات ها غنی و ابریشمی هستند و ف،ات جسورانه با درخشندگی بسیار بالا هستند.

نمونه‌های ColorPop Shadow Stix در Bare With Me، Friday Feels و Flex | بهترین استیک های سایه چشم ، فروشگاهی | زیبایی بریده بریده

دامنه در حال حاضر عمدتاً خنثی است و تنها 12 سایه این مجموعه را آغاز می کند. من چند گزینه جسورانه تر را انتخاب کردم- جمعه احساس می شود، یک دوتایی کروم صورتی و طلایی و سبز طلایی فل،. با من کمی صبورباش، صبر کن برای مناز طرف دیگر، یک بژ صورتی مات زرق و برق دار است که من لطافت آن را دوست داشتم.

با Shadow Stix، من استفاده از پرایمر را توصیه می کنم. آنها تمایل دارند در چین های پلک من محو شوند – اگرچه در واقع اینطور نیست چین. پرایمر تنها راهی مطمئن برای لذت بردن از شدت رنگ آن در تمام طول روز است. به خودی خود، کاملاً ضد لک هستند، اگرچه اگر به چشم خود مالیده شوید، می‌توان درخشش را از جای خود خارج کرد.

شماره 2 – میل، سایه چشم طلاکاری شده (10.99 دلار)

میل، سایه چشم طلاکاری شده روی سطح سنگ مرمر | بهترین استیک های سایه چشم ، فروشگاهی | زیبایی بریده بریده

یکی دیگر از محصولات آرایشی جدید داروخانه، استیک های سایه چشم طلاکاری شده میل، (10.99 دلار) در اولین کشیدن انگشت من را تحت تأثیر قرار داد. آنها شدید، سبک وزن و فوق العاده قابل ،یب هستند. شما به راحتی می تو،د اینها را برای لبه نرم با انگشتان یا قلم مو پخش کنید!

از بین این سه انتخاب در این پست، استیک های سایه چشم طلایی تنها مواردی هستند که ادعا می کنند ضد آب هستند و همچنین تا 12 ساعت استفاده می کنند. من می توانم قدرت طول، مدت آنها را تأیید کنم، زیرا آنها در پایان روز به من عالی می مانند حتی اگر پرایمر نپوشم. آنها به طور جدی در جای خود باقی می مانند و می توانند تا مالش چشم یا حتی یک گریه را تحمل کنند.

نمونه میل، سایه چشم طلایی شده | بهترین استیک های سایه چشم ، فروشگاهی | زیبایی بریده بریده

هیچ مات در این مجموعه وجود ندارد – هر هشت سایه ف،ی هستند، اگرچه برخی از آنها کمی براق تر هستند. استرلینگ، شن و کره زمین ذرات زرق و برق قابل توجه تری دارند، دیگری اثر ظریف تر و درخشان تری دارند. همه آنها به طور یکنواخت با بازده رنگ ثابت اعمال می شوند، اگرچه به راحتی از بین می روند. در حالی که رنگ کاملاً ضد تکان است، درخشش در آنها ممکن است درست مانند رنگ‌های ColourPop از بین برود، اما فقط با تماس مستقیم.

متأسفانه، اینها مانند دو چوب سایه دیگر در این لیست، تراش داخلی ندارند. برخی از افراد دوست دارند میله های سایه را به ،وان خط چشم دوبرابر کنند، و اگر می خواهید این کار را با این خط چشم انجام دهید، باید از برس استفاده کنید. در هر صورت، من دوست داشتم 1 تا 2 مورد از اینها را روی چشمانم برای آرایش چشم تابست، تمام روز بپوشم.

شماره 1 – elf No Budge Shadow Sticks (5 دلار)

elf No Budge Shadow Sticks در پرفکت مروارید، رزگلد، مس شیک و آمیتیست غنی | بهترین استیک های سایه چشم ، فروشگاهی | زیبایی بریده بریده

اینها بیش از چند سال است که در مجموعه من مورد علاقه بوده اند و در بالاترین نقطه باقی مانده اند. آنها به سادگی هر رقیبی را از آب بیرون می کنند – و ارزان تر! را elf No Budge Shadow Sticks فقط 5 دلار است و حتی از سایه های سطح بالایی که امتحان کرده ام بهتر است.

آنها در دو رنگ مات و متالیک در دسترس هستند، اگرچه اعتراف می کنم که فقط نسخه های متالیک را امتحان کرده ام. حتی اگر آنها ادعاهای سخت و سریعی فراتر از “دوام طول،” ندارند، من متوجه شده ام که آنها تا 12 ساعت بدون پرایمر بدون چروک می مانند. وقتی در سفر هستم، آنها از من استفاده می کنند زیرا می توانم از پرایمر بسته بندی صرف نظر کنم و برس های سایه چشم

با وجود اینکه آنها بسیار مقاوم در برابر تکان خوردن هستند، شما زمان دارید که با آنها کار کنید و آنها را با هم ،یب کنید، و به زیبایی پخش می شوند. آنها بسیار ،ی و بخشنده هستند، بنابراین شما زمان دارید تا ظاهر خود را بسازید. پس از خشک شدن و سفت شدن، می تو،د آنها را فراموش کنید! بدون نیاز به لمس

elf No Budge Shadow Sticks Swatches | بهترین استیک های سایه چشم ، فروشگاهی | زیبایی بریده بریده

در مقایسه با استیک های سایه میل،، در این سایه ها کمی درخشش بیشتری وجود دارد، اما ثابت می ماند و نمی توان آن را از جای خود مالش داد.

از نظر قیمت و با این نوع عملکرد، مطمئن نیستم که هیچ سایه چشم داروخانه دیگری به اینها نزدیک شود مگر اینکه طیف رنگی بسیار گسترده ای داشته باشند. فقط 9 گزینه در متالیک وجود دارد، و من واقعاً امیدوارم که آنها همچنان به اضافه ، موارد بیشتر ادامه دهند!

آیا چوب سایه چشم داروخانه مورد علاقه ای دارید که در لیست قرار نگرفته باشد؟ در نظرات به اشتراک بگذارید!

– میراندا
منبع: https://slashedbeauty.com/3-best-drugstore-cream-eyeshadow-sticks/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با