3 فیلم محبوب تعطیلات


احساس می کنم باید حداقل یک فیلم Hallmark در این لیست داشته باشم، یا شاید حتی یک فیلم ک،یک این یک زندگی شگفت انگیز است، ولی می دونی چیه؟ اینها سه فیلم تعطیلات هستند که می توانم بارها و بارها و بارها تماشا کنم و بی عذرخواهی همه آنها را دوست دارم.

1. صدای موسیقی

در بالای لیست قرار دارد صدای موسیقی. من سعی می‌کنم هر سال این یکی را تماشا کنم، اما همیشه به آن نمی‌رسم چون خیلی طول، است – تقریباً سه ساعت (!) – اما وقتی بچه بودم، هر کریسمس یک فیلم اصلی تعطیلات در خانه ما بود. می‌دانم که این یک فیلم سنتی کریسمس نیست، اما برای من، چون همیشه آن را در طول تعطیلات تماشا می‌کردیم، همیشه بهترین فیلم تعطیلات خواهد بود. من عاشق موسیقی، مناظر، بازیگری و همه چیز در مورد آن هستم، و رویای من این است که روزی بروم و از همه مکان هایی که فیلم در آن فیلمبرداری شده است بازدید کنم. من مخصوصاً می خواهم به آلاچیقی بروم که لیزل از یک نیمکت به آن نیمکت می پرد تا بتوانم از روی نیمکت ها نیز بپرم (یادداشت جانبی: در اینجا یک داستان با بسیاری از حقایق سرگرم کننده در مورد آن صحنه است).

2. در واقع عشق

همین چند روز پیش برای چندمین بار این را تماشا کردم، و همیشه من را بی نهایت سرگرم می کند که چگونه مرد دوربین فیلمبرداری، کلانتر ریک گرایمز است. مرده متحرک. این فیلم همه چیز دارد! این شامل چند خط داست،، موسیقی، پنیر، لحظات شاد، لحظات لطیف، لحظات خنده‌آمیز است… ممکن است قبل از کریسمس یک بار دیگر آن را تماشا کنم، هه هه! اوه، و اگر آن را تماشا می‌کنید، برای تیتراژ آن همراه باشید، زیرا یک آهنگ کلی کلار،ون در پایان وجود دارد به نام مشکل با عشق است جایی که صدای او دقیقا شبیه ماریا جوان است.

3. جن

https://www.youtube.com/watch?v=،yC1etmVc

اوم…می د،د که برای اولین بار «الف» را به ،وان «الف» تایپ کردید (همانطور که در برند زیبایی، ها!) در مورد زیبایی می نویسید.

مرد، ویل فرل فقط من را عصب، می کند. حتی نمیتونم بدون خنده به صورتش نگاه کنم! این فیلم کریسمس همیشه حال و هوای خوبی به من می دهد و من عاشق شیرین و معصومانه بودن آن هستم.

در مورد شما چطور؟ فیلم های تعطیلات مورد علاقه شما چیست؟

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن

PS باشه، باشه، میدونی که من نمیتونستم فقط روی سه متوقف بشم. من نمی توانم نداشته باشم ،ن کوچک با وینونا رایدر و کریستین بیل در این لیست!


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/top-3-favorite-،liday-films-2/