3 ماسک طبیعی و ارگانیک در حال بسته بندی…


اگر این ویدیو را تماشا کرده باشید، می‌د،د که من در چند ماه گذشته بسیاری از محصولات مراقبت از پوست طبیعی و ارگ،ک را امتحان کرده‌ام و تعدادی از مارک‌های ماسک طبیعی مورد علاقه‌ام را برای تعطیلات تابستان امسال آماده کرده‌ام. پاک‌کننده‌ها، آب‌رسان‌ها و تسکین‌دهنده‌های پوست بخو،د که کدام ماسک‌ها را انتخاب می‌کنم…

به ،وان ،ی که به طور طبیعی پوست مختلط دارد، نمی‌توانم بدون بستن ماسک خاک رس سم‌زدایی (تصویر بالا) از بین بروم، اینها همیشه جزء اصلی کمد ماسک صورت من هستند. برای این سفر دارم چمدان می‌بندم ماسک خاک رس سم زدایی ،ین – ماسک خاک رس کائولن و بنتونیت ضخیم، بافت ،ی و پاک کننده عمیق است که برای پا،ازی پوست مستعد لک از ، ضد آفتاب خوب است. نه تنها سبوم اضافی را جذب می کند و ناخالصی ها را از بین می برد، بلکه شامل مواد ترمیم کننده مانند آووکادو، رز هیپ و روغن بائوباب نیز می شود. در دسترس اینجا.

در مورد ماسک های خاک رس مهم است که آن را برای مدت طول، روی پوست نگذارید و بگذارید کاملاً خشک شود، می د،د، زم، که ، می خورد. می تواند رطوبت بیش از حد را از پوست شما خارج کند و باعث خشکی و التهاب (قرمزی) شود. 10-15 دقیقه کافی است.

من برای اولین بار این مورد بعدی را در سفری به مالدیو در ماه مه گرفتم و از آن زمان به بعد مورد علاقه بوده است. بودن در دریا در تمام طول روز باعث شد پوست معمولی من احساس کند که نیاز به هیدراتاسیون دارد. ماسک آرامش بخش سوزان کافمن. این محصول حاوی مواد لذیذ محافظ پوست است، از کره شی، نارگیل و روغن تخم آفتابگردان. برای ،یبات ضد التهابی فعال مانند گل همیشه بهار، فایروی و آلوئه ورا. همچنین دارای مخمر سنت جانز است که برای التیام پوست های خشک و حساس عالی است. برخی از ماسک‌هایی که برای پوست خشک‌تر استفاده می‌شوند، می‌توانند من را بشکنند، اما این یکی اینطور نیست. در اینجا موجود است.

این جشن بعدی یک جشن ارگ،ک است و مورد علاقه فعلی من، آن را دوست دارم. این است ماسک ژل آلبالو و ترش سیاه توسط برند ارگ،ک مجارست، Ilsci (به نام عمه Ilcsi که آن را ایجاد کرد). بوی لذیذی دارد (به نظر می رسد Cherry Bakewell) و بافتی ژله ای شبیه مربا دارد. این یکی بیشتر در جنبه لایه برداری است، با استفاده از فروکتوز و اسید میوه از آلبالو و خار سیاه برای احیا، رنگ ، و بازسازی پوست کدر و کم آب، همچنین حاوی اسید سالیسیلیک شگفت انگیز پاک کننده منافذ است. برخی از ،یبات برای پوست های بسیار حساس و شکننده عالی نیستند. توجه: هنگام اعمال، شما مانند یک قرب، سوختگی به نظر می رسید، بنابراین از قبل به خانواده هشدار دهید. ) در اینجا موجود است.


منبع: https://www.lisaeldridge.com/blogs/articles/3-natural-and-،ic-masks-im-packing