3 مورد ضروری برای آرایش طولانی مدت در هوای مرطوب – وبلاگ چیزهای کوچک


ممکن است فکر کنید “بنیاد پوشش کامل” بخشی از این جمع بندی خواهد بود، اما دوباره فکر کنید.

من و جاستین در وسط یک روز 90 درجه و مرطوب، عروسی داشتیم، و اینها چند قدمی است که من برای اطمینان از اینکه آرایشم به بهترین شکل ممکن به نظر می رسد انجام دادم!

گاهی اوقات آرایش با پوشش کامل برای یک روز گرم و مرطوب خیلی سنگین است، بنابراین در عوض، شما را به سمت یک زیرسازی با پوشش متوسط ​​متمایل می کنم (مورد علاقه من این است فونداسیون ابریشم درخشان آرم، زیبایی) که دوستش دارید و به شما پیشنهاد می کند که مراحل زیر را انجام دهید تا بهترین نتیجه را حتی در گرم ترین و سخت ترین روزها تضمین کنید.

یکی از پرایمر استفاده کنید. پرایمر مانند نوار دو طرفه برای آرایش شما عمل می کند. گاهی اوقات آن را حذف می کنم، اما اگر روزی باشد که نیاز داشته باشم آرایشم از سحر تا غروب بی عیب به نظر برسد، همیشه از پرایمر استفاده می کنم. پرایمرهای مختلف بسیار زیادی وجود دارد، اما من بیشترین تجربه را با آن داشته ام پرایمر آبرسان Laura Mercier Pure Canvas Hydrating. Smashbox همچنین تعدادی پرایمر مختلف تولید می کند که برخی از آنها برای مبارزه با سایر مشکلات پوستی عالی هستند.

دو با ، های سبک کار کنید. این ممکن است غیر منطقی به نظر برسد، اما یک محصول ، سبک ممکن است در دراز مدت بهتر از بسیاری از پودرها روی پوست شما ظاهر شود. ، برنز کننده یا سرخ شدن در خارج از منزل واقع بینانه تر به نظر می رسد، و اگر عرق کنید، خیلی راحت تر است به گونه های خود ضربه بزنید و محصول را مخلوط کنید سعی کنید یک خط عرق که از پودر می چکید را برطرف کنید.

سه. از اسپری تنظیم کننده استفاده کنید. ش،ت دادن آن سخت است اسپری تنظیم کننده تمام شب Urban Decay، به نظر من. به سادگی همه چیز را در خود قفل می کند و تضمین می کند که آرایش شما بی عیب به نظر می رسد. زم، که به آرایشی بی عیب و نقص در یک روز مرطوب نیاز دارم، به شدت روی این موضوع تکیه می‌کنم، و همیشه نتیجه می‌دهد.


منبع: https://www.thesmallthingsblog.com/2022/08/3-essentials-for-long-lasting-makeup-in-humid-weather/