4 محصول مراقبت از پوست که پدران دوست خواهند داشت


توسط جردن ارسکین، رئیس جمهور ،یب پویا

روز پدر نزدیک است، و پیدا ، هدیه من، برای بزرگداشت مرد زندگی‌تان دشوار است. پدرها اغلب با هدایای سنتی مانند کراوات و ابزار مرتبط هستند، اما بسیاری از مردان می‌توانند از کمی مراقبت از خود در کارهای روزمره خود استفاده کنند.

محصولات مراقبت از پوست زیادی وجود دارد که هم مردان لو، دوست دارند و هم مردان غیرمذهبی آنها را دوست دارند. چه در حال ،ید یک مرد ،چران قدیمی یا یک مرد فوق مدرن با ریش های کاملاً آراسته باشید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

قبل از ،ید یک خط کامل مراقبت از پوست برای پسرتان، مهم است که در نظر بگیرید که او واقعاً به چه چیزی نیاز دارد. بسیاری از بسته‌های هدیه دارای وسایل اضافی هستند که ممکن است ارزش پول را نداشته باشند. به ،وان مثال، روغن ریش احتمالاً برای مردی که تراشیده است من، نیست. وقتی ،ن برای مراقبت از پوست ،ید می کنند، معمولاً برای رفع مشکلی است که دارند و مردان نیز تفاوتی ندارند. در نظر بگیرید که چه چیزی می تواند از پولیش استفاده کند و از آنجا بروید.

پاک کننده صورت

نوار صابون را از بین ببرید. پاک کننده های سراسر بدن عموماً خشن تر از صابون های فرموله شده برای صورت شما هستند، بنابراین استفاده از یک نوار ساده پوست را خشک می کند و حتی می تواند باعث ایجاد جوش شود.

همه صابون های صورت ی،ان ساخته نمی شوند. یافتن ،یب کاملی از مواد تشکیل دهنده می تواند کمی فرآیند آزمون و خطا باشد. یک نکته؟ به جای محصولاتی که در ابتدا برای ،ن یا نوجوانان طراحی شده بود، از خط تولیدی برای مردان شروع کنید. همان محصولاتی که در دبیرستان به خوبی کار می ،د، احتمالاً هیچ لطفی به پوست پدر نمی کنند.

مردان تمایل دارند پوست ضخیم‌تر و چرب‌تری نسبت به ،ن داشته باشند، بنابراین ،یبات شیمیایی موجود در محصولات مراقبت از پوست آنها با محصولات ساخته شده برای ،ن متفاوت است. زغال فعال یک ،صر محبوب در محصولات مردانه است زیرا قبل از شستشو به خاک می ،بد، بدون اینکه بقایایی از خود باقی بگذارد، اگرچه البته این تنها پاک کننده موثر نیست. هر نوع پوستی که می‌خواهید ب،ید، به دنبال محصولاتی با آلوئه ورا یا عامل مرطوب‌کننده دیگری باشید. به نظر می رسد غیر قابل درک است، اما پوستی که هیدراته نشده باشد در واقع تولید خواهد کرد بیشتر روغن، بنابراین پر ، آن منبع به اندازه پاک ، ،یفی مهم است.

اصلاح

اصلاح بخشی از یک برنامه روزمره برای بسیاری از مردان است. ،، که موهای صورت خود را حفظ می کنند به محصولاتی نیاز دارند که به تمیز، سالم و مرتب نگه داشتن آن کمک کند. افترشیو یک هدیه روز پدر است، اما با توجه به بسیاری از محصولات اصلاح عالی که این روزها در بازار وجود دارد، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که از آن استفاده کنید.

یک روغن خوب قبل از اصلاح از پوست در برابر سوختگی با تیغ محافظت می کند، به اصلاح نزدیک تر کمک می کند و همچنین پوست زیر موهای صورت را مرطوب می کند که اغلب نادیده گرفته می شوند. نکته مهم در مورد روغن قبل از اصلاح این است که برای مرد، که هم با تیغ های برقی و هم با تیغ های دستی اصلاح می کنند، کار می کند، بنابراین احتمال دارد که مرد زندگی شما آن را دوست داشته باشد. ForgeForward USA عالی است روغن اصلاحو کاملاً توسط جانبازان اداره می شود، بنابراین پدر نه تنها هدیه ای را که دوست دارد دریافت می کند، بلکه می تواند احساس خوبی نسبت به آن داشته باشد.

بچه ها ممکن است از انواع ، های اصلاح موجود این روزها شگفت زده شوند. موارد ارگ،ک، بدون عطر، بدون کف، کاملا طبیعی، ژل و فوم وجود دارد، فقط به نام چند. همچنین محصولاتی وجود دارند که به طور خاص برای پوست های حساس فرموله شده اند. حتی مارک هایی وجود دارند که فقط برای اصلاح سر ساخته شده اند. پیدا ، یک ، موبر جدید برای پدر که متن، با شخصیت و نیازهای او باشد، آسان تر از همیشه است.

اگر گزینه‌های زیادی وجود دارد، می‌تو،د بسته‌ای از محصولات اصلاح را بردارید. بسیاری از برندهای زیبایی دارای جعبه های اشتراکی برای مردان و ،ن هستند و بسته های نمونه برای مواردی مانند ، اصلاح یا انواع محصولات معطر در خانواده مومیایی کننده ها/مرطوب کننده های اصلاح رایج است.

ضد آفتاب

برخلاف تصور رایج، ضد آفتاب یک ماده ضروری در تمام طول سال است. به خصوص برای مرد، که اغلب در خارج از خانه کار می کنند یا ورزش می کنند، محافظت از پوست در هر فصل مهم است. البته، می‌تو،د از یک ضدآفتاب عمومی استفاده کنید، اما مردان اغلب برای ایمن نگه داشتن پوست خود به یک محصول سنگین‌تر نیاز دارند.

آیا پدر فعال است و ورزش می کند/در خارج از خانه کارهای سنگین انجام می دهد؟ او ممکن است به انواع ضدآفتاب یا ضد آفتاب ورزشی نیاز داشته باشد. آیا پدر تمام روز زیر نور آفتاب کار می کند؟ به دنبال برندهایی باشید که ماندگاری بالایی دارند و SPF بالایی دارند. اگر پدر مستعد داشتن پوست چرب است، به دنبال محصولات غیر کومدون زا باشید که منافذ او را بیشتر مسدود نکنند.

هر برندی را که انتخاب می کنید، چیزی را پیدا کنید که او در مورد آن هیجان زده شود، خواه این عطر عالی باشد یا محصولی که از هدفی که او به آن علاقه دارد پشتیب، می کند. مردان معمولا کمتر از ،ن به طور منظم ضد آفتاب استفاده می کنند. انتخاب ، ضد آفتابی که پدر واقعاً استفاده می کند، از او در برابر اشعه های مضر فرابنفش محافظت می کند و احتمال ابتلای او به سرطان پوست را بسیار کاهش می دهد. آیا راه بهتری برای گفتن «دوستت دارم، بابا» وجود دارد تا اینکه او را از آن ایمن نگه داریم؟

دئودورانت

صحبت ، در مورد BO ،وماً در روز پدر فریاد نمی زند، “تو بهترین پدری هستی”، اما به من اعتماد کن، مرد عملی زندگی شما قدردان آن خواهد بود. به هر حال این چیزی است که او به آن نیاز دارد و یافتن یک دئودورانت با کیفیت ممکن است زندگی او را برای همیشه تغییر دهد.

یک واقعیت شگفت‌انگیز این است که بدن شما می‌تواند پس از مدتی در مقابل دئودورانت شما مصون شود. به همین دلیل، گاهی اوقات توصیه می شود که آن را چند بار در سال تغییر دهید. بنابراین حتی اگر پدری که برایش ،ید می‌کنید برندی دارد که دوستش دارد، امتحان ، چیز جدیدی ممکن است همان چیزی باشد که او به آن نیاز دارد.

مرد، که پوست حساسی دارند، انواع بدون آلومینیوم و الکل را دوست خواهند داشت که زیر بغل آنها را تحریک نمی کند. یک مرد معمولی تر احتمالاً با یک فرمول طول، مدت هیجان زده می شود – بسیاری از آنها تا 48 ساعت کار می کنند. و افراد وسواس به کافئین خوشحال خواهند شد که بدانند یک تکان در دئودورانت آنها گردش خون آنها را تحریک می کند و باعث می شود زیر بغل آنها احساس شادابی (و به نظر رسیدن) داشته باشند.

هر ،ی که برای این روز پدر ،ید می‌کنید، به دنبال یک محصول مراقبت از پوست عالی می‌گردید، می‌تواند هم برای افراد عملی و هم برای افراد لو،‌تر جذاب باشد. اشتباه ، با چیزی که او می تواند هر روز از آن استفاده کند سخت است و باعث می شود احساس عالی داشته باشد. پاک کننده من، صورت، کیت اصلاح، ، ضد آفتاب، دئودورانت یا بسته ای از هر چهار مورد، مطمئناً او را با لبخندی بر لب و احساس دوست داشتن را به ارمغان می آورد.

جردن ارسکین یک فرد کارآفرین با انگیزه است که بسیاری از ،ب و کارهای موفق را پایه گذاری کرده است. جردن بیش از 17 سال در صنعت مراقبت شخصی / مراقبت از پوست فعالیت دارد. جردن در حال حاضر به ،وان رئیس شرکت سازنده قرارداد برنده جایزه خدمت می کند ،یب پویا.

جردن تمام دوران حرفه ای خود را در دنیای تولید و تحقیق و توسعه گذرانده است. جردن کار خود را در یک مرکز تولید قراردادی بزرگ به نام Wasatch Product Development در دراپر یوتا آغاز کرد. در توسعه محصولات Wasatch، او کلاه های زیادی را در زمینه تحقیق و توسعه، تولید، فرمو،یون، و غیره بر سر داشت. جردن سپس به یک شرکت تولیدی دندانپزشکی بزرگ به نام Ultradent Products، Inc نقل مکان کرد. در اینجا، جردن برای دو حساب شرکت بزرگ Fortune 500، Glaxo Smith-Kline و Colgate-Palmolive، فرمو،یون فنی را فرموله کرد و کمک کرد.


منبع: http://kireimakeup.com/4-skin-care-،ucts-dads-will-love/