5 تا از بهترین سرم ها


اعتبار تصویر @ Camilla Akrans برای Vogue Germany

سرم ها محصولی عالی برای افزودن به رژیم شما بین پا،ازی/تونینگ و مرطوب کننده هستند. اما آنها دقیقا چه هستند؟ سرم زیبایی یک محصول مراقبت از پوست است که به طور خاص برای رساندن مواد مستقیم به پوست شما طراحی شده است. این از مولکول های کوچکتر تشکیل شده است تا امکان نفوذ عمیق تر را فراهم کند، به همین دلیل است که اغلب به ،وان یک راه حل مراقبت از پوست ضد پیری برای هدف قرار دادن چین و چروک و خطوط ریز توصیه می شود. شما هنوز هم باید رژیم خود را با یک مرطوب کننده به پایان برس،د، زیرا نه تنها پوست شما را آبرس، می کند، بلکه مانعی برای حفظ رطوبت در داخل (و مواد بد از بین بردن!) ایجاد می کند.

همچنین لازم به ذکر است که با افزایش محبوبیت روغن ها، مرز بین سرم ها و روغن های صورت به طور فزاینده ای محو می شود – سرم های سنتی بر پایه آب هستند، اما باز هم باید گزینه ای را پیدا کنید که برای پوست شما من، باشد. اما سرم‌های مبتنی بر روغن باید بعد از مرطوب‌کننده استفاده شوند، زیرا مولکول‌ها از انواع بزرگ‌تر و مانع‌ساز هستند. من به شخصه هر شب قبل از خواب قبل از ، صورتم از یک سرم استفاده می کنم و چون پوستم کاملاً خشک است اگر از آن صرف نظر کنم واقعاً متوجه تفاوت می شوم! آیا حاضرید یکی را برای خودتان امتحان کنید؟
(برای اطلاعات بیشتر در مورد مرطوب کننده، پست مرطوب کننده 3 مرحله ای من را بررسی کنید)

این پست شامل پیوندهای مربوط است

برای راهنمایی شما، در اینجا راهنمای من برای بهترین سرم ها است…

تقویت کننده مرطوب کننده شدید سارا چپمن اسکینزیس

این سرم مرطوب‌کننده که بخشی از رژیم مراقبت از پوست شخصی من است، حاوی کوکتل قدرتمندی از مواد است و ظاهر و احساسی نرم‌تر و نرم‌تر به پوست می‌دهد.

بوفه معمولی

این طیف زیبایی بسیار محبوب «بودجه‌ای» طیف بسیار ساده‌ای از گزینه‌های مراقبت از پوست متمرکز بر مواد تشکیل دهنده دارد، از جمله این یکی، یک ،یب ضد پیری یکپارچه با اسید هیالورونیک و ماتری،یل 3000.

کلاژن مایع Algenist Genius

این محصول کلاژن مایع ضد پیری، یک سرم پیش‌سرم، ،یبی قوی از ویتامین E و امگا 3، 6 و 9 است.

سرم روغن تلخ Decleor Aromessence Neroli

این سرم روغنی برای مدت طول، مورد علاقه من بوده است. من نه تنها رایحه نرولی را دوست دارم، بلکه ،یبی از روغن های ضروری را آبرس، می کند و پوست را درخشان می کند. بعد از مرطوب کننده استفاده کنید

سرم سم زدایی جول سیوکو

این سرم روشن کننده و سم زدا گزینه خوبی برای صبح برای استفاده در زیر آرایش برای کمک به محافظت در برابر رادیکال های آزاد است.

بعدی را بخو،د: بهترین ، های دور چشم | بهترین مرطوب کننده ها

© وندی رو. تمامی حقوق محفوظ است.


منبع: https://wendyrowe.com/beauty/best-se،s