5 خرید برتر سوپرمارکت زیبایی


من به یک شام زیبایی دوست داشتنی که توسط Sainsbury’s سازماندهی شده بود رفتم و یادآوری شد که در یک نقطه مشغول انجام نوعی سریال زیبایی سوپرمارکت بودم. من نمی توانم ،وان این سریال خاص را به خاطر بیاورم، اما مطمئن هستم که از یک جناس استفاده می کرد، زیرا نمی توانم در برابر آنها مقاومت کنم، یا اینکه نوعی همخو، در جریان بود، مانند محافظ پوست سوپرمارکت یا بهترین ،ید زیبایی برای سبد شما

اوه صبر کنید: فقط آرشیو خودم را جستجو کردم، کاری که باید قبل از شروع نوشتن پست انجام می دادم. اسمش بود – درامول لطفا – بهترین ،یدهای زیبایی سوپرمارکت. خب، من تصمیم گرفتم این سریال را دوباره اجرا کنم زیرا این روزها محصولات بسیار شگفت انگیزی در سوپرمارکت ها وجود دارد – بسیار بیشتر از زم، که برای اولین بار فیلمبرداری کردم.

اما برگردیم به شام ​​Sainsbury، جایی که آنها راهروهای زیبایی خود را در رستوران بازسازی کرده بودند به طوری که احساس می کرد شما نشسته اید. داخل یک سوپرمارکت واقعی سبدهای ،ید کوچکی به‌،وان جا تختی وجود داشت و منو تا رسید روی یک Sainsbury چاپ شده بود و من کاملاً آن را دوست داشتم. امتیازهای برتر برای خلاقیت و سرگرمی ساده قدیمی.

مهمتر از آن، من این شانس را داشتم که راهروها را برای راه اندازی جدید اسکن کنم. به هر حال من این کار را به طور مرتب انجام می‌دهم (۹۸٪ مواقع در Sainsbury ،ید مواد غذایی را انجام می‌دهم) اما خوب بود که می‌توانستم عرضه‌های جدید را در کنار هم ببینم و همچنین من را به یاد موارد مورد علاقه‌ای می‌اندازد که قبلاً به شما نشان نداده‌ام.

بنابراین در اینجا پنج ،ید برتر زیبایی از سوپرمارکت ،ستان، تکه‌های عالی برای ،ید لوبیا، کلم بروکلی و بیسکویت‌هایتان آورده شده است.

ریمل تلسکوپی لورآل (8.80 پوند از Ocado اینجا*)

من می دانم که در خطر خسته ، شما با این یکی هستم، اما واقعاً یکی از محصولات آرایشی مورد علاقه من است که هیچ نشانه ای از غصب شدنش در آینده نزدیک وجود ندارد. شانه ظریف و انعطاف پذیر که به مژه ها می رسد، طول و جدا شدن خوبی دارد و به راحتی برداشته می شود. تمایلی به پوسته پوسته شدن یا لک شدن روی من ندارد، اما توجه داشته باشید که اینطور است نه ضدآب. یک نسخه ضد آب وجود دارد، اما من نیازی به آن ندارم و ترجیح می دهم سریعتر حذف کنم تا لکه-امنیت اضافی!

No Knot Co The Gentle Detangler (15 پوند از Sainsbury’s اینجا*)

من از طرفداران پر و پا قرص برس های گره گشا هستم. آنها برس های ویژه ای هستند که برای لغزش روی موها – مرطوب یا خشک – طراحی شده اند تا بدون ش،تگی از هم جدا شوند و چیزهای معجزه آسایی هستند – بدون شک نام Wet Brush و Tangle Teezer را شنیده اید. من این پیشنهاد را از برند جدید دوست دارم شرکت بدون گره; آنها ابزاری برای امواج، فر و سیم پیچ می سازند و این برس در سادگی خود نابغه است. این سبک‌ترین برسی است که تا به حال در دست گرفته‌ام، برای مسافرت بسیار من، است، اما فقط یک قطعه قالب‌گیری شده با پرز است و بنابراین می‌تو،د کل چیز را بشویید و چیزی برای حبس آب در موها یا دسته وجود ندارد. بسیار منعطف است و استفاده از آن بسیار راحت است، حتی زم، که به گره می‌خورید، و چند ث،ه طول می‌کشد تا موها را بیرون بیاورید و آنها را پاک کنید. هیچ چیزی در مورد این برس وجود ندارد که من دوست نداشته باشم، اگر معمولاً با شستشوی موی بعد از ساحل مبارزه می کنید، این یکی از ضروریات تعطیلات است.

مرهم پاک کننده گریپ فروت Q+A (7 پوند در Sainsbury’s اینجا*)

یافتن پاک کننده های ارزان قیمت با ،یبات خوب و حسی لو، و غنی به طرز شگفت آوری دشوار است. بیشتر آنها به سمت بافت “شستشوی صورت” متمایل می شوند، بنابراین بیشتر ژل باید پاشیده شود، در حالی که من تقریبا همیشه به سراغ یک ، مجلل یا یک مومیایی روغنی می روم. این مومیایی گریپ فروت از Q+A بسیار عالی است – تمام آرایش ها، حتی آرایش چشم را پاک می کند، به زیبایی ماساژ می دهد و سپس به طور تمیز و بدون باقی مانده چربی پاک می کند. به هیچ وجه پوست را از بین نمی برد یا خشک نمی کند و رایحه آن دلپذیر است (میوه ای، همانطور که انتظار دارید) اما زیاد نیست. اگر عاشق یک مومیایی هستید، اما چیزی بسیار ،ج‌تر از پیشنهادات Emma Hardie و Elemis می‌خواهید، این ناامید کننده نخواهد بود. من همچنین لوله‌ها را راحت‌تر از وان‌ها می‌بینم زیرا اگر در سفر هستم می‌توانم آنها را در کیف شبانه‌ام بگذارم. گلدان ها و کوزه ها دست و پا گیرتر می شوند!

مایع صورت Altruist SPF50 (در فروشگاه Sainsbury’s، آنلاین در آمازون 9.15 پوند اینجا*)

این خوبه. من اکنون آن را امتحان کرده‌ام و هیچ جوش و ،اش‌ای ندارم (به‌طور شگفت‌انگیزی برای من در هنگام تست SPF رایج است)، فقط محافظت جامد در برابر آفتاب از یک مایع صورت غیر چرب و تقریباً نامرئی. سبک وزن است و دارای محافظت بالایی در برابر UVA و UVB است، احتمالاً به این دلیل که توسط یک متخصص سرطان پوست در بریت،ا ساخته شده است. من باید با آزمایش‌های SPF خیاب، خود دوباره به آن بازگردم زیرا هر سال شاهد رقبای جدیدی برای ،ید بهترین بودجه هستیم و استاندارد بالاتر و بالاتر می‌رود – لطفاً اگر پیشنهاد یا مورد علاقه‌ای دارید در نظرات به من اطلاع دهید.

خمیر دندان سلام در Unicorn Sparkle (در حال حاضر 2.5 پوند در Sainsbury’s اینجا*)

یکی برای بچه ها هر دوی من این را دوست دارند. بسته بندی آن روشن و زیبا است و خمیر دندان طعم آدامس حبابی دارد که برای بچه های من بسیار غیرقانونی است. آنها هرگز آدامس حباب دار واقعی نداشته اند، زیرا هنوز خیلی کم هستند و همچنین ما تصمیم گرفته ایم که راه والدین مربوطه خود را دنبال کنیم و انواع دروغ های بیش از حد در مورد آدامس حبابی بگوییم تا آنها را کنار بگذاریم. چرا پدر و مادر ما این کار را ،د? خنده دار است. من قطعاً با بزرگتر شدن بچه‌ها با بولوک‌های مطلق‌تر و بیشتر بیرون می‌آیم و بیشتر این دست‌بازی‌ها مستقیماً از چیزهایی است که در دوران کودکی‌ام شنیده‌ام. من باید یک لیست تهیه کنم روشن ن، چراغ داخل خودرو به دلیل دستگیری ما یکی از موارد مورد علاقه من است. من در واقع انجام داد فکر کنید روشن ، چراغ داخل خودرو هنگام رانندگی غیرقانونی است. تا همین اوا،، که شرم آور است. پدر و مادرم چنین دروغ قانع کننده ای به من گفتند.

به هر حال من مقدار زیادی از این خمیردندان را به ،وان تست طعم خورده ام (که هرگز نباید انجام دهید زیرا [insert lie your parents told you re eating toothpaste]) و با رنگارنگ می گذرد. نگو من هیچ وقت کاری برات انجام نمیدم

در اینجا یک ویدیو از من است که در حالی که در حمام ایستاده ام، تمام موارد بالا را می گویم:


منبع: https://www.ruthcrilly.co.uk/5-top-supermarket-beauty-buys/