5 دلیل که چرا سرکه سیب به کاهش وزن کمک می کند


سرکه سیب به ،وان ماده‌ای معرفی می‌شود که می‌تواند فرآیند چربی‌سوزی را تقویت کند. بسیاری از مردم تمام امیدهای خود را برای کاهش وزن به شیشه ای از این آب میوه تند و اسیدی بدون اصلاح رژیم غذایی یا افزایش فعالیت بدنی خود بسته اند. اما آیا سرکه سیب ارزش این همه تبلیغات را دارد؟ ACV به روش‌های مختلف استفاده می‌شود – برای درمان آکنه، برای از بین بردن شوره سر، حتی به ،وان یک درمان شفاف‌کننده برای از بین بردن تجمع پوست سر. همچنین سرکه سیب از قدیم الایام به دلیل خواص ضد میکروبی، در طب سنتی برای کاهش کلسترول و حتی به ،وان نگهدارنده استفاده می شده است. همانطور که قبلا ذکر شد، اگرچه شات های ACV به ،وان ابزاری در نبرد با برآمدگی محبوبیت پیدا کرده اند، اما واقعیت این است که هیچ ماده ای وجود ندارد که بتواند جایگزین رژیم غذایی کم کا،ی و ورزش مداوم شود. بنابراین، بیایید دلایلی را بررسی کنیم که چرا سرکه سیب به کاهش وزن کمک می کند.

5 دلیل که چرا سرکه سیب به کاهش وزن کمک می کند

سرکه سیب چیست؟

سرکه سیب خام، فیلتر نشده و با حداقل فرآوری شده دارای آنتی ا،یدان ها، آنزیم ها و مواد معدنی است. اعتقاد بر این است که ایمنی بدن را همراه با خاصیت سم زدایی تقویت می کند. سرکه سیب فیلتر نشده با رشته های ریز شناور در آن کدر به نظر می رسد، که به ،وان “مادر” شناخته می شود و به این م،ی است که سرکه همچنان حاوی آنزیم ها و مواد مغذی دست نخورده است. سرکه سیب از ،یب آب سیب تازه با مخمر تهیه می شود که در آن شکر به الکل تبدیل می شود (که بو و طعم قوی را توضیح می دهد). برخی از گونه های باکتری نیز برای ،ر آب سیب برای بدست آوردن اسید استیک اضافه می شوند. اعتقاد بر این است که خوردن 1 قاشق غذاخوری سیب در یک لیوان آب رقیق شده قبل از هر وعده غذایی به کاهش وزن کمک می کند، اما آیا می خواهید بد،د که آیا حقیقتی پشت این باورها نهفته است؟ در مورد 5 دلیل که چرا سرکه سیب به کاهش وزن کمک می کند بخو،د.

1. ماده اصلی ACV اسید استیک است که تجمع چربی بدن را سرکوب می کند: طبق برخی مطالعات، اسید استیک (مواد اصلی تشکیل دهنده ACV)، متابولیسم را بهبود می بخشد (افزایش مصرف انرژی) و همچنین تجمع چربی بدن را سرکوب می کند.

2. قند خون را کاهش می دهد و حساسیت به انسولین را بهبود می بخشد: ACV قند خون را کاهش می دهد و مقاومت به انسولین را بهبود می بخشد. همانطور که همه ما می د،م انسولین نه تنها قند خون را تنظیم می کند، بلکه ذخیره چربی در سلول های بدن را نیز تسهیل می کند.

3. ،ر شده است!: از آنجایی که سرکه سیب از طریق فرآیند ،ر به دست می آید، برای روده عالی است. مطالعات نشان داده اند که باکتری های روده نقش مهمی در نحوه ذخیره چربی ایفا می کنند و به همین دلیل است که روده سالم می تواند به لاغری ما کمک کند.

4. اشتها را سرکوب می کند: ACV ماندن غذا در معده را طول، می کند، تخلیه معده را به تاخیر می اندازد. طبق یک مطالعه، سرکه سیب سیری را تحریک می کند و سیری را تقویت می کند و به کاهش اشتها کمک می کند.

5. نفخ را تسکین می دهد: در طول روز مانند ماهی پف کرده پیاده روی می کنید؟ اگر دلیل آن کاهش اسید معده باشد، سرکه سیب می تواند به خلاص شدن از شر نفخ کمک کند. از آنجایی که ACV ماهیتی اسیدی دارد، به بازگرداندن تعادل pH در معده، افزایش سطح اسید و در نتیجه بهبود هضم و جلوگیری از نفخ کمک می کند.

با این حال، ACV بیش از حد مع، خواهد بود، می تواند منجر به کاهش یک ماده معدنی ضروری مانند پتاسیم، پایین آوردن بیش از حد قند خون شود، حتی می تواند مری را تحریک کند و مینای دندان را به دلیل ماهیت بسیار اسیدی آن فرسایش دهد.

بهترین راه برای نوشیدن سرکه سیب به شکل رقیق شده یا در یک کاسه سالاد است و هرگز از مقدار توصیه شده فراتر نروید.

مهمتر از همه، هیچ ماده یا سوپر غذای واحدی وجود ندارد که بتواند جایگزین یک رژیم غذایی خوب و روتین ورزشی در مورد کاهش وزن شود. و شما می تو،د چنین برنامه های غذایی با کمبود کا،ی را در این رژیم پیدا کنید برنامه زیبایی Rati. لطفا برای جزئیات بیشتر برنامه را دانلود کنید.

چگونه بدون کاهش متابولیسم وزن کم کنیم؟
14 نکته برای خلاص شدن از شر نفخ شکم
منبع: https://makeupandbeauty.com/reasons-apple-cider-vinegar-helps-weight-loss/