5 ریمل برتر من – وبلاگ چیزهای کوچک


مدتی است که ریمل های مورد علاقه ام را به اشتراک گذاشته ام، بنابراین اگر به دنبال چیز جدیدی هستید، در جای من،ی هستید!

مژه دوربین تارت لایت – من همیشه به این ریمل برمی گردم. کمی در سمت خشک‌تر است، که به نظرم برای مژه‌های نازک‌تر و کوتاه‌تر بهتر عمل می‌کند. گاهی اوقات ریمل های مرطوب تر برای مژه ها خیلی سنگین هستند. من دوست دارم از Benefit Roller Lash یا Lancome Lash Idole برای ایجاد یک پایه تمیز و بادکش شده استفاده کنم و سپس حجم و ضخامت را از Lights، Camera، Lashes اضافه کنم. تنها نقطه ضعف آن این است که می تواند کمی در سمت کلوخه باشد، اما اگر توده ها پیدا شد کمی زمان می برد تا توده ها را از بین ببرید!

لانکوم لش آیدل – ریمل بسیار تمیز و مشخص. برای ایجاد ضخامت بیشتر می تو،د لایه هایی بسازید و با این فرمول توده های صفر وجود دارد.

مژه غلتکی سود – این بهترین ریمل تقویت کننده فر است که من استفاده کرده ام. این عصا نه تنها باعث بلند شدن مژه ها می شود، بلکه فرمول آن مانند نسخه ضخیم تر Lash Idole است و کمی سریعتر نیز خشک می شود. طول را به خوبی می سازد اما ضخامت زیادی ندارد.

ریمل ا،تنشن فوری بدون قفل ساعت شنی – من عاشق استفاده از این ریمل زم، هستم که مژه هایم بلند است و مژه های تازه ای دارم. این بسیار ضخیم است و با یک ضربه تند وشدید زدن تاثیر زیادی به آن اضافه می کند. در سمت مرطوب کمی بیشتر است و گاهی اوقات ممکن است کلوخه شود.

ریمل آرایشی حجیم لورآل لش پارادایس – این یکی از بهترین ریمل‌های داروخانه‌ای است که من استفاده کرده‌ام که واقعاً هر کاری را که می‌گوید انجام می‌دهد. حجم می دهد، ضخیم می شود و کمی طول می دهد. مژه های من را نرم می کند و ریزش ایجاد نمی کند. تنها نقطه ضعف آن این است که می تواند چند لایه طول بکشد تا تاثیر داشته باشد.


منبع: https://www.thesmallthingsblog.com/2022/09/my-top-5-mascaras/