5 ریمل تست شده در #HouseofEldridge


در HouseofEldridge ما آزمایش کننده های قوی ریمل هستیم. خود من و تیم هر محصول را از طریق سناریوهای بی پایان … به یک ک، بدنسازی عرق کرده، پیاده روی سریع روی گرمابه، یا روزهای طول، و شب های آ،، شما نام ببرید، ما آن را امتحان می کنیم.

با این اوصاف، تعداد کمی ریمل وجود دارد که برش را ایجاد می کند. با این حال اخیراً متوجه شده ایم که به دنبال HG های جدید هستیم.

اول ریمل ضد آب FairyDrops – Scandal Queen (در اینجا موجود است) – یک ریمل جت بلک، ضد تکان، مغذی مژه، ریمل ژاپنی داروخانه. شما فوراً متوجه عصای خمیده عجیب و غریب می‌شوید و ممکن است بخواهید تسلیم شوید، اما استقامت کنید، زیرا توانایی جدا ،، بلند ، و بلند ، چشمگیر مژه‌ها را دارد (نگاه کنید من چگونه از آن استفاده می‌کنم این آموزش). همچنین حاوی مواد تقویت کننده مژه مانند روغن جوجوبا، کلاژن هیدرولیز شده، اسکوالن و اسید هیالورونیک است. من متوجه شدم که واقعا فر را نگه می دارد و پایین نمی آید یا روی پلک های چرب من منتقل نمی شود. یکی از اشکالات اصلی حذف آن است (سخت است!!!). وسوسه نشوید که از روی ناامیدی، چشمان خود را دیوانه وار ،ید – آموزش من را در اینجا برای نکاتی در مورد نحوه “خیساندن” آن تماشا کنید.

وقتی مری گرین ول برای فیلمبرداری «The Princess Diana Makeup Look» به خانه الدریج آمد، به من یکی دیگر از جواهرات ضد لکه ژاپنی را معرفی کرد. ریمل سنسای 38C (در اینجا موجود است) . من نسخه حجم دهنده را دوست دارم که دارای یک برس م،وطی منحنی است که جلوه ای طبیعی و در عین حال پرپشت می دهد. این فرمول شامل عصاره های درم، مانند جینسنگ، Swertia Japonica و همچنین ابریشم کوشیمارو برای محافظت و مرطوب ، است. این ریمل عالی در کیت من برای چشم های حساس است، به دلیل توانایی آن در ضد لک بودن … اما پاک ، آن بسیار آسان است.

جسی برای یک گزینه اثبات بودجه، دوستش دارد ضد آب ا،پرس ا،پرس بیگ شات عظیم Maybelline (در اینجا موجود است). این دختر بدون ریمل ماژور از خانه بیرون نمی رود و اگر بگوید خوب است گوش می کنم. او آن را به‌،وان یک ریمل فوق‌العاده که جدا می‌کند، حجیم می‌کند و طول،‌تر می‌کند توصیف کرد و همچنین آن را از طریق آزمایش‌های دقیق ضدآب در باشگاه دریافت کرد. ع، جدایی او این بود که کیف دستی اش را ، نمی کند، پس من نباید آن را پس بگیرم!

ریمل‌های Lancôme با جام‌های مقدس HouseofEldridge و جدیدترین عرضه آن‌ها در بالا هستند. آقای بزرگ (در اینجا موجود است) مستثنی نیست سال گذشته از فالوورهای فیسبوکم خواستم در مورد آنچه از ریمل رویایی خود می خواهند نظر بدهند و بیش از 3000 نظر داشتم. من همه آنها را مستقیماً به سر دانشمند منتقل کردم و از او خواستم مطمئن شود که هر نگر، برطرف شده است. این نتیجه است. کت‌های رنگدانه‌ای مشکی مات به شدت حجم‌دهنده در یک حرکت و برس موی درشت و درشت، مژه‌ها را به‌خوبی می‌گیرند تا صدایی فوری به دست بیاورند. به ساختن کت ها ادامه دهید تا آن را در تمام شکوه افزایش حجم آن ببینید! من یک لایه را در آموزش “برنز و درخشش” خود در اینجا اعمال می کنم.

آ،ین یافته من این است ریمل ابرقهرم، IT Cosmetics (در اینجا موجود است) واکنش من وقتی اولین بار آن را امتحان کردم این بود “وای، دخترا به مژه های من نگاه می کنند!”. اگر ریملی را ترجیح می دهید که واقعاً تک تک مژه ها را جدا کرده و مشخص کند، از این خوشتان می آید. همچنین حاوی مواد مژه دوست مانند کلاژن و بیوتین و همچنین پروتئین و پپتید برای محافظت و تقویت مژه ها در زمان اضافه است.

به من اطلاع دهید اینستاگرام اخیراً عاشق کدام ریمل هستید… دوست دارم بدانم 🙂
منبع: https://www.lisaeldridge.com/blogs/articles/5-mascaras-tried-and-،d-at-the-،useofeldridge