5 پاک کننده بودجه مورد علاقه – روث کریلی


اگر می خواهید در هزینه مراقبت از پوست خود صرفه جویی کنید اما نمی خواهید کیفیت روتین خود را به خطر بیندازید، یک خبر خوب برای شما دارم: من تعدادی از بهترین پاک کننده های مقرون به صرفه را جمع آوری کرده ام و همه آنها محصولی هستند. من با خوشحالی به طور منظم استفاده می کنم (و دوباره ،ید می کنم).

من آستانه “بودجه” را برای این پست مورد علاقه مراقبت از پوست روی ده پوند و کمتر تعیین کرده ام. من متوجه هستم که کلمه بودجه برای افراد مختلف به م،ای چیزهای متفاوتی است – و همچنین پاک کننده های ارزان تری وجود دارد – اما فکر می کنم محصولاتی که انتخاب کرده ام بهترین کیفیت را نسبت به قیمت دارند.

پنج پاک کننده مقرون به صرفه که همه انواع پوست را برآورده می کند – در اینجا چیزی برای همه وجود دارد، چه پوست چرب یا پوست حساس و چه در واقع چرب و پوست حساس. بسته بندی ممکن است نسبت به چیزی که در اطراف یک پاک کننده پرهزینه پیچیده تر بپیچید بهتر باشد، اما همه فرمو،یون ها کاملاً دوست داشتنی هستند، واقعاً کاملاً تمیز می شوند اما پوست شما را از بین نمی برد یا سفت نمی کند.

پاک کننده معمولی Squalane، از 5.50 پوند در فضای NK*

این شوینده درخشان از The Ordinary کاملاً برای همه انواع پوست عالی است و اگر فقط یک پاک کننده برای انجام همه کارها می خواهید انتخاب خوبی است. آرایش را پاک می کند، از جمله آرایش چشم، لغزش کافی برای ماساژ دادن روی پوست دارد و پس از پاک شدن با یک دستمال، پوست را هیدراته می کند. وقتی از آن استفاده می‌کنم، نیازی به پاک‌کننده آرایش جداگانه ندارم – از نظر حسی تازه (بافت ، ژله‌ای) اما از نظر عملکرد عالی است.

این احتمالاً انتخاب اصلی من است فقط به این دلیل که برای همه من، است، بسته بندی من،ی دارد و بافت ، به روغن ابریشمی دارد که من معمولاً آن را با محصولات بسیار گران تر مرتبط می دانم.

پاک کننده Squalane را از اینجا ب،ید*

پاک کننده آبرسان Cerave، 8 پوند در زیبایی فرقه*

باز هم، یک انتخاب کاملاً من، است، اما در مورد شستشو که می‌تو،د آن را بپاشید، به جای یک مومیایی یا ، بی‌مزه‌تر که می‌تو،د به‌طور مجلل در آن ماساژ دهید، اشتباه می‌کند. این محصول در یک بطری بزرگ عرضه می‌شود. می‌توان آن را زیر دوش گذاشت تا تمام خانواده از آن استفاده کنند. Cerave همه چیز در مورد تقویت و محافظت از سد پوست است، بنابراین برای ،، که پوست حساسی دارند درخشان است.

Cerave را از اینجا ب،ید*

پاک کننده ،ی رزهیپ فوق صورت، 6 پوند در آمازون*

برای ،، که ، را به محصولی شبیه مومیایی ، ترجیح می دهند، این لوله پاک کننده با عطر گل رز فوق العاده است. من آن را برای چندین سال دوست داشتم و بسیار خوشحالم که هنوز وجود دارد. خیلی چیزهایی که دوست دارم متوقف می شوند! این به نوعی حس یک ، سرد قدیمی را دارد، اما به راحتی در لوله بسته بندی شده و بوی زیبایی دارد. مانند شوینده Squalane، من آن را ماساژ داده و با آب گرم و یک پارچه شستشو/فلانل پاک می‌کنم تا اینکه بخواهم مانند یک شستشو پاشیده شود. این بسیار رضایت بخش است که تمام لوازم آرایش خود را روی یک پارچه فلانل پاک کنید – اگر با یک پارچه تمیز نمی کنید، بلافاصله یکی را وارد زندگی خود کنید! لایه برداری منظم و ملایمی که می دهد به اندازه کافی مزیت بزرگی دارد، اما متوجه خواهید شد که پا،ازی شما بسیار دقیق تر و موثرتر است.

،ید فوق تخصصی اینجا*

مرهم پاک کننده جو دو سر Inkey List8.79 پوند در نگاه فوق العاده*

یک مومیایی پاک کننده دیگر با قیمت بسیار من،; Oat one از Inkey List به مراتب بیشتر از Squalane که نوعی ، ژل سبک تر است، یک بافت مومیایی سنتی است. یا ، ژل. همین مورد به نظر من، هرچه شباهت بیشتری به مومیایی داشته باشد (مثلاً مانند کره شن یا بافت چربی غاز سفت شده، به دلیل نیاز به توصیف جذاب تر)، پاک کننده در پاک ، آرایش چشم بهتر عمل می کند. زیرا می‌تو،د آن را به روغن روی چشم‌ها تبدیل کنید، اما تبدیل شدن آن به مایع بیشتر از سایر انواع پاک‌کننده طول می‌کشد و بنابراین واقعاً روی مژه‌ها و پلک‌ها گیر می‌کنید. مسائل بزرگ.

،، که پوست چرب تری دارند، ممکن است این را آنقدر که به طور غریزی دوست دارند، دوست نداشته باشند احساس می کند انگار ممکن است به پوست چربی اضافه کند و منافذ را مسدود کند، اما اینطور نیست. کاملا تمیز می شود (با یک پارچه، دوباره!) و اثری از خود باقی نمی گذارد. من می‌توانم بگویم برای همه انواع پوست خوب است، اما خشک به خصوص آن را دوست دارم.

لیست جوهر را از اینجا ب،ید*

Aveeno Calm + Restore Oat Cleanser، 5.30 پوند در آمازون*

یک گزینه عالی برای پوست های حساس، مانند Cerave. مجموعه Calm + Restore Aveeno حاوی جو پری بیوتیک Aveeno است، چیزی که طرفداران فعلی بدون شک با آن آشنا هستند زیرا این محصولات به دلیل اثر تسکین دهنده خود بر روی پوست های حساس بسیار محبوب هستند. باز هم مانند Cerave، می‌تو،د این یکی را بشویید یا پاشیده کنید، اما من واقعاً فکر می‌کنم که تقریباً هر پاک‌کننده با اضافه ، فلانل به مخلوط کارآمدتر می‌شود!

من با Aveeno کار می‌کنم که در این محدوده مراقبت از پوست محتوا تولید می‌کند و بنابراین می‌دانم که از داخل آن را می‌شناسم و از این پاک‌کننده‌ها استفاده کرده‌ام. اگر پوست چرب‌تری دارید و می‌خواهید یک نوع بافت «شستشوی تازه» داشته باشید، اما پوست حساسی هم دارید و هیچ چیز خشن یا تشدیدکننده‌ای نمی‌خواهید، گزینه‌ای عالی است.

Aveeno را از اینجا ب،ید*

آیا پیشنهاد دیگری برای اضافه ، به آن دارید؟ بهترین پاک کننده مقرون به صرفه ابگوشت؟ در نظرات به من اطلاع دهید! در اینجا یک چت ویدیویی کوتاه و شیرین از طریق موارد مورد علاقه من است:


منبع: https://www.ruthcrilly.co.uk/5-favourite-budget-cleansers/