5 چیزی که در سال 2023 منتظر آنها هستم


سیاره مورد علاقه شما چیست؟

1. سوال از مردم در مورد سیاره مورد علاقه خود

من و کانر این دفترچه یادداشت جالب را در حین ،ید کریسمس پیدا کردیم و تصمیم گرفتیم از آن برای یک پروژه کوچک سرگرم کننده در خانه استفاده کنیم.

وقتی مردم برای بازدید از ما می آیند، از آنها می پرسیم که سیاره مورد علاقه آنها چیست و سپس پاسخ را در دفترچه یادداشت می کنیم.

ما نمی تو،م صبر کنیم تا تمام صفحات پر شود!

2. اعتقاد به همه چیزهای خوب آینده

در چند ماه گذشته، من شروع به خواندن کتاب های زیادی درباره طرز فکر لوئیز هی کردم.

او معتقد است که ضمیر ناخودآگاه ما کار نمی کند. اگر به ضمیر ناخودآگاه خود اجازه دهید باور کند که به هدف خاصی دست خواهید یافت، راهی برای تحقق آن پیدا خواهید کرد. اگر به ضمیر ناخودآگاه خود اجازه دهید به خودتان شک کند، راهی برای ،اب ، آن هدف پیدا خواهید کرد.

به طور خلاصه: باور داشته باشید که می تو،د آن را انجام دهید و آن را انجام خواهید داد.

نکته خنده دار این است که من تا حدی به این اعتقاد داشته ام، اما همیشه به شیوه ای شوخی بوده است.

دوست دارم به شوخی بگویم که 100% مطمئن هستم که از آ،ا،مان زامبی جان سالم به در خواهم برد. با این حال، من هیچ شکی ندارم که موفق خواهم شد، و این فقط به این دلیل نیست که سهم خودم از «مردگان متحرک» را تماشا کرده‌ام.

لباس کارول هالووین مردگان متحرک
تو با کارول قاطی نمیکنی پسر!

از تجربیات گذشته می‌دانم که وقتی sh*t واقعاً به فن ضربه می‌زند، همیشه راهی پیدا می‌کنم که روی پاهایم فرود بیایم و به راهم ادامه دهم. این چیزی است که من واقعاً تا قلبم به آن اعتقاد دارم.

هرگز به ذهنم خطور نکرد که این طرز فکر را در چیزهای دیگری در زندگی خود به کار ببرم. دیوانه!

به هر حال، من اکنون این کار را انجام می دهم و مشتاقانه تمام چیزهای خوبی را که کائنات برای همه ما ارسال می کند، دریافت خواهم کرد!

3. پخت و پز غذاهای گیاهی و گیاهی

من عاشق خوردن سبزیجات هستم، اما هرگز به پختن غذاهای گیاهی فکر نکرده ام، زیرا همیشه بسیار ترسناک به نظر می رسید. من فکر می کنم این یک مهارت سرگرم کننده برای یادگیری خواهد بود. اگر دستور العمل های گیاهی یا گیاهی دارید که می تو،د توصیه کنید، لطفاً آنها را برای من ارسال کنید.

بیایید همه سبزیجات را بخوریم

4. تزئین فضای من

تزیین خانه همچنان مرا گیج می‌کند، اما از زم، که به پنجره‌ها پرداختم و فرش اتاق ناهارخوری را به خانه بردم، متوجه شدم که، GASP، اگر واقعا قو،ن طراحی را بد،د و دنبال کنید، فضای شما زیباتر به نظر می‌رسد.

با وجود اینکه ما سال ها در یک نقطه زندگی کرده ایم، انتخاب های تزئینی من هرگز منسجم یا هدفمند نبوده است. من نمی توانم صبر کنم تا آن را تغییر دهم.

5. گذراندن زمان بیشتر در فضای باز

من متوجه شده ام که هر چه زمان بیشتری را در خارج از خانه می گذرانم، احساس آرامش بیشتری در درون دارم – به خصوص وقتی در اطراف درختان هستم! به نظر بد می رسد، اما حقیقت دارد.

پیاده‌روی در آبشار در ژانویه 2021
خیلی مسالمت آمیز!

من نمی توانم صبر کنم تا سال آینده زمان بیشتری را برای پیاده روی و کاوش در فضای باز صرف کنم.

در سال 2023 منتظر چه چیزی هستید؟

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/5-things-im-looking-forward-to-in-2023/