7 اسنک اداری که از کاهش وزن کمک می کند


از آنجایی که مردم به طور فزاینده ای زمان بیشتری را در محل کار خود می گذرانند، مشخص شده است که محیط اداری نقش حیاتی در سلامت جسمی و رو، افراد ایفا می کند. با ساعات کاری طول، که فراتر از روتین معمولی 9 تا 5 است، افراط در خوردن تنقلات پرکا،ی و فرآوری شده همراه با فعالیت بدنی محدود و افزایش استرس – محیط اداری به ،وان یک مجموعه عالی برای افزایش وزن و بیماری های مرتبط با سبک زندگی عمل می کند. در ساعات اداری، زم، که احساس گرسنگی یا کمبود انرژی می کنید، تمرکز ، و ارائه بهترین عملکرد ممکن است دشوار باشد. میان وعده ها می توانند منبع انرژی سریع و آس، باشند تا ما را در طول روز انرژی نگه دارند. به همین دلیل است که به جای تکیه بر گزینه های دستگاه های فروش خودکار یا فست فود، مصرف تنقلات مغذی برای سلامتی و رفاه کلی بسیار مفید است. در واقع، برای افرادی که سعی در کاهش وزن دارند و با یک شغل تمام وقت در دفتر کار می کنند، زم، که تنقلات وسوسه انگیز و پرکا،ی به راحتی در دسترس هستند – در دستگاه های خودکار و همچنین از طریق همکاران دوستانه ای که عاشق ت،یم غذا هستند، می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. . با این حال، نگران نباشید! در این مقاله، ما 7 تنقلات اداری که از کاهش وزن حمایت می کنند را فهرست می کنیم.

7 اسنک اداری که از کاهش وزن کمک می کند

1. پفک های جوار: این پفک ها یک میان وعده کم کا،ی و مغذی هستند، سرشار از فیبر، پروتئین و ویتامین ها و مواد معدنی ضروری هستند که آنها را به گزینه ای سالم برای افرادی تبدیل می کند که به دنبال کنترل وزن خود هستند. پفک های جوار از جووار (سورگوم) در فرآیندی شبیه به روش پختن پاپ کورن تهیه می شود.
2. ماخانا برشته: اگر به دنبال یک میان وعده سالم هستید که رژیم غذایی شما را از مسیر خارج نکند، ماخانا را در نظر بگیرید. این میان وعده مغذی کم کا،ی و بدون چربی است. همچنین منبع عالی پروتئین است که با حفظ احساس سیری و سوزاندن کا،ی بیشتر در طول روز به کاهش وزن کمک می کند. می‌تو،د ماخانا کباب شده را بدون روغن خشک کنید و برای طعم دادن، فقط کمی پودر فلفل به آن اضافه کنید. از طرف دیگر، می‌تو،د آن‌ها را در روغن نارگیل، روغن زیتون یا روغن برشته کنید که حاوی چربی‌های سالمی هستند که از کاهش وزن حمایت می‌کنند و یک میان‌وعده خوشمزه و کم کا،ی است که برای ،، که رژیم غذایی کم کا،ی دارند، عالی است.
3. نخود سوخاری: منبع خوبی از پروتئین، فیبر و کربوهیدرات های پیچیده است که می تواند به شما کمک کند برای مدت طول، تری احساس سیری کنید و از این رو آن را به یک میان وعده ایده آل برای ،، تبدیل می کند که سعی در کنترل گرسنگی خود دارند و سعی در کاهش وزن دارند. . تفت دادن نخود نیز طعم آجیلی خود را نشان می دهد و یک ترد رضایت بخش ایجاد می کند که همه ما آن را دوست داریم! همچنین بخو،د: “10 چیز برشته شده به ،وان میان وعده برای کاهش وزن.”
4. میله های پروتئینی خانگی: در حالی که میله های پروتئینی ،یداری شده در فروشگاه ممکن است به ،وان سالم به بازار عرضه شوند، اغلب حاوی شکر اضافه شده، طعم دهنده های مصنوعی، امولسیون کننده ها و مواد نگهدارنده هستند. یک راه حل این است که میله های انرژی را خودتان در خانه با استفاده از مواد ساده و سالم درست کنید. در اینجا یک دستور برای درست ، نوار خود آورده شده است – با تفت دادن نصف فنجان جو دوسر و چند ،مای بدون دانه شروع کنید. سپس، 4 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی، مغزها مانند بادام، گردو، دانه هایی مانند کدو تنبل و آفتابگردان را با هم مخلوط کرده و مخلوط را به شکل میله یا لادو در آورید. این کافه های انرژی زا خانگی یک گزینه عالی برای میان وعده هستند، هر زمان که احساس کردید انرژی شما در دفتر کم شده است، می تو،د آنها را بخورید!
5-خاکرا پخته شده: زم، که با آرد غلات کامل، نخود یا آرد ارزن (مانند باجره، راگی، جوار و غیره) بدون چربی یا شکر اضافه شده باشد، می تواند یک میان وعده سالم باشد. خاکراهای پخته ترد وقتی با دیپ هایی مانند هوموس و سالسا همراه شوند، طعمی کاملاً خوشمزه دارند.
6. بادام شور: بادام شور می تواند یک میان وعده سالم و رضایت بخش برای افرادی باشد که به دنبال کاهش وزن هستند زیرا بادام منبع خوبی از پروتئین و فیبر است که می تواند به شما کمک کند برای مدت طول، تری احساس سیری کنید. این می تواند به جلوگیری از پرخوری و کاهش کا،ی دریافتی کلی کمک کند. همچنین چربی های سالم سیری را بهبود می بخشند. بادام همچنین دارای شاخص گلیسمی پایینی است و مانند تنقلات پر کربوهیدرات باعث افزایش سطح قند خون نمی شود و از این رو از کاهش وزن حمایت می کند.
7. تریل می،: تهیه شده از افزودن بخش های کوچک آجیل خام، دانه ها، میوه های خشک، تکه های نارگیل، نخود بوداده، ذرت بو داده، چیپس شکلات تلخ، انجیر خشک، چیپس موز و غیره – می، تریل یک میان وعده بسیار مغذی است که می تو،د در چند دقیقه کنار هم قرار دهید، آن را در هر زمان داشته باشید و در هر مک، حمل کنید، حتی در طول سفر، و بدون احساس گناه بخورید. می تو،د آن را برای دفتر و جعبه نهار کودک نیز بسته بندی کنید. بهترین چیز در مورد ،یب مسیر این است که هیچ آشپزی در آن وجود ندارد! مزیت دیگر این است که همیشه می تو،د ،یب و ،یب کنید و موادی را انتخاب کنید که به راحتی در دسترس هستند و به بهترین شکل برای شما من، هستند. یک ،یب خوب در کنار هم (ترجیحاً خانگی) می‌تواند شما را برای مدت طول،‌تری سیر نگه دارد، سرشار از پروتئین، چربی‌های سالم، مواد معدنی ضروری – همه اینها به چربی سوزی و افزایش کاهش وزن کمک می‌کنند، کوره چربی سوز را آتش می‌زنند. می‌تو،د مواد ساده و در عین حال مانند پاپ کورن و ماخانا را اضافه کنید تا ،یب دنباله‌دار را نیز جالب کنید.

به طور خلاصه، به جای استفاده از تنقلات پرکا،ی و فرآوری شده در زم، که احساس گرسنگی می کنید، میان وعده های ذکر شده در بالا را انتخاب کنید که سرشار از مواد مغذی هستند و می توانند به شما برای مدت طول، تری احساس سیری کنند. همچنین، به یاد داشته باشید که مراقب میزان غذا خوردن خود باشید و کنترل وعده غذایی را تمرین کنید. خوردن میان وعده در حین کار آسان است، بنابراین سعی کنید تنقلات خود را از قبل ت،یم کنید یا میزان مصرف خود را پیگیری کنید. مهمتر از همه، اگر کاهش وزن در ذهن شماست، در برنامه زیبایی Rati مش، شوید که برای ارائه برنامه های غذایی ایمن و مؤثر طراحی شده است که باعث کاهش وزن بدون محدودیت شدید کا،ی یا سایر اقدامات ناسالم می شود.

آیا خوردن میان وعده در Trail Mix می تواند باعث کاهش وزن شود؟
10 چیز برشته شده به ،وان میان وعده برای کاهش وزن
منبع: https://makeupandbeauty.com/office-snacks-support-weight-loss/