7 کاری که باید در طول استراحت قهوه انجام دهید تا کاهش وزن را افزایش دهید


وقت استراحت در دفتر کار بیشتر از خوردن نوشیدنی مورد علاقه تان و بدگویی درباره رئیس با همکاران است. مطالعات نشان می‌دهند که استراحت قهوه در واقع می‌تواند بهره‌وری را افزایش دهد. هنگامی که کارمندان استراحت های کوتاهی برای قهوه می گذارند، می تواند به جلوگیری از فرسودگی، کاهش خستگی ذهنی کمک کند و آنها می توانند با تمرکز و تمرکز بیشتر به وظایف خود بازگردند. این استراحت ها اغلب فرصتی را برای همکاران فراهم می کند تا با یکدیگر تعامل داشته باشند و معاشرت کنند. کارمندان ممکن است در گفت،ای غیررسمی شرکت کنند، مسائل شخصی را پیگیری کنند، یا موضوعات مربوط به کار را در محیطی آرام تر مورد بحث قرار دهند. به طور کلی، در طول یک روز کاری، استراحت نیمه صبح حدوداً از ساعت 10:00 صبح تا 10:30 صبح انجام می شود، و استراحت قهوه بعد از ظهر بین ساعت 14:00 تا 3:00 بعد از ظهر برنامه ریزی شده است، و به کارکنان فرصتی برای شارژ و دوباره می دهد. -سوخت برای کار پر هیجان برای بقیه روز. اگر می‌خواهید وزن کم کنید، استفاده از این استراحت‌ها برای انجام کارهایی بیشتر از نوشیدن قهوه و فحاشی در مورد اضافه بار کار، می‌تواند کل روند را تقویت کند. در این مقاله، ما 5 کاری را که باید در طول استراحت قهوه انجام دهید تا کاهش وزن انجام دهید، فهرست می کنیم.

7 کاری که باید در طول استراحت قهوه انجام دهید تا کاهش وزن را افزایش دهید

7 کاری که در طول استراحت قهوه برای کاهش وزن باید انجام دهید:

1. یک فنجان قهوه سیاه بگیرید:

قهوه حاوی کافئین است، ماده‌ای که به ،وان محرک عمل می‌کند، اشتها را سرکوب می‌کند و به ،وان نوشیدنی‌ای که متابولیسم را افزایش می‌دهد و چربی سوزی را افزایش می‌دهد، محبوب است. علاوه بر این، کافئین دارای خواص ترموژنیک است، به این م،ی که می تواند به سوزاندن کا،ی اضافی در بدن کمک کند. همچنین سرشار از آنتی ا،یدان است، اما برای بهره مندی از تمام این فواید کاهش وزن، آن را سیاه دم کنید و شکر را کنار بگذارید. کارشناسان توصیه می کنند قهوه خود را سیاه بنوشید، از شیر، خامه پر کا،ی خودداری کنید و همچنین مصرف روزانه قهوه را فقط به 2 یا 3 فنجان محدود کنید.

2. برای وعده غذایی خود برنامه ریزی کنید:

مخصوصاً ناهار و شام. اگر در برنامه رژیم غذایی کاهش وزن ما در Rati Beauty هستید، ببینید وعده‌های غذایی بعدی‌تان چیست و اگر موادی در خانه ندارید، در راه بازگشت به خانه از مواد غذایی استفاده کنید. حقیقت این است که وقتی بد،د چه وعده‌ای برای ناهار و شام خواهید خورد، این نیمی از نبرد است. ا،ر رژیم‌های غذایی ش،ت می‌خورند، زیرا نمی‌دانند وقتی گرسنه هستند چه چیزی بخورند و در نهایت تسلیم وسوسه‌های خود می‌شوند. از استراحت های قهوه برای برنامه ریزی حتی برای وعده های غذایی روز بعد استفاده کنید.

3. انجام برخی تمرینات کششی و صندلی:

آیا ،ی به شما گفته است که “نشستن سیگار کشیدن جدید است.” حتی اگر هر روز یک ساعت در باشگاه ورزش کنید، سپری ، بیشتر زمان ،باندن به صندلی در محل کار، تمام این تلاش‌ها را خنثی می‌کند. برای فعال نگه داشتن کوره چربی سوز درون بدن، باید به طور مداوم حرکت کنید و از نظر بدنی فعال بم،د. در حین صحبت ، با تلفن به قدم زدن کوتاه بپردازید. برای سوزاندن کا،ی اینجا و آنجا حرکات کششی و سبک انجام دهید. آیا در مورد “دسرسیس” شنیده اید؟ شیب صندلی، فشار دادن صندلی، دایره بازو، اسکات صندلی، بالا بردن زانو همه راه‌های متفاوتی هستند که می‌تو،د با فاصله گرفتن از صندلی تمرین کنید. آنها را امتحان کنید، بعداً می تو،د از ما تشکر کنید. همچنین بخو،د: «۱۰ نکته شگفت‌انگیز کاهش وزن برای ،ن».

4. مدیریت استرس را تمرین کنید:

استرس مزمن و سطح بالای کورتیزول واقعاً می تواند در چرخ کاهش وزن شما تأثیر بگذارد. افزایش کورتیزول می تواند اشتها را تحریک کند و منجر به هوس خوردن غذاهای پرکا،ی و راحت شود. کورتیزول باعث ذخیره چربی به خصوص در اطراف ناحیه شکم می شود. این کار را با تأثیر بر توزیع سلول های چربی و ترویج ذخیره سازی چربی احشایی، که اندام های موجود در حفره شکمی را احاطه می کند، انجام می دهد. تمرینات مدیریت استرس را در زمان استراحت قهوه تمرین کنید – به موسیقی گوش دهید، برخی تمرینات HIIT را انجام دهید یا به سادگی کمی استراحت کنید، نفس عمیق بکشید و ذهن خود را پاک کنید.

5. آمادگی برای باشگاه:

برخی از ما ممکن است مستقیماً از دفتر به باشگاه برویم. آماده شدن در دفتر می تواند نقش بسزایی در انگیزه شما برای رفتن به باشگاه در عصر داشته باشد. از استراحت اداری خود برای بسته بندی کیف باشگاه با تمام وسایل مورد نیاز، از جمله کفش، تن، اندام در باشگاه، پر ، بطری آب، و همچنین برنامه ریزی تمرین خود برای جلوگیری از انجام تمرینات تصادفی که نتایج کمی دارند، استفاده کنید. یک کیسه ورزشی بسته بندی شده به شما انگیزه می دهد تا بلافاصله بعد از مطب وارد باشگاه شوید.

6. سعی کنید 10000 قدم به هدف بزنید:

اولین قدم برای داشتن اندامی متن، و لاغرتر این است که روی پاهای خود بایستید و قدم های بیشتری بردارید و ا،ر متخصصان توصیه می کنند 10000 قدم یا بیشتر در طول روز انجام دهید تا این اتفاق بیفتد. وقتی ایده رفتن به باشگاه و ساعت‌ها ورزش ، با هم برای کاهش وزن گزینه‌ای قابل انجام به نظر نمی‌رسد، ساده‌ترین راه برای فعال ماندن و اطمینان از سوزاندن کا،ی وجود دارد، و آن یک قدم گذاشتن قبل از آن است. یکی دیگر. شما می تو،د هر هفته مقدار قابل توجهی کا،ی بسوز،د با اطمینان از اینکه در بیشتر ساعات روز روی پا هستید و سعی می کنید به هدف 10000 قدم یا بیشتر برسید زیرا می تو،د تا 0.5 کیلوگرم در هفته بسوز،د. از استراحت های قهوه برای رسیدن به هدف روزانه 10000 قدم خود استفاده کنید – قدم بزنید، از پله ها بالا و پایین بروید و فقط حرکت کنید.

7. برای جلوگیری از پرخوری در عصر یک میان وعده سالم بخورید:

همه ما احساس گرسنگی ساعت 4 بعدازظهر را تجربه می کنیم و برای جلوگیری از هوس خوردن غذای ناسالم، از استراحت های قهوه برای لذت بردن از یک میان وعده سریع اما سالم استفاده کنید – مخلوط دنباله دار، یک تکه میوه، یک مشت آجیل همگی گزینه های سریع و کاهش وزن هستند.

به طور خلاصه، حتی اگر هدف از استراحت های قهوه ایجاد یک محیط کاری متعادل، بهره وری و ارتباطات اجتماعی است، انجام این موارد ذکر شده در بالا تلاش شما را برای کاهش وزن نیز افزایش می دهد. برای برنامه های رژیم کاهش وزن کامل که به شما در کاهش اینچ و کیلوگرم کمک می کند، در برنامه زیبایی Rati مش، شوید.

10 نکته شگفت انگیز کاهش وزن برای ،ن
10 اقدام صحیح که به کاهش وزن کمک می کند
منبع: https://makeupandbeauty.com/things-coffee-break-boost-weight-loss/