Alexa Chung – Beauty Breakdown از جوایز مد بریتانیا


اوایل این هفته من زرق و برق دار، بسیار شیک و خنده دار را آرایش کردم ال،ا چانگ برای جوایز مد بریت،ا ال،ا یک لباس کاملاً شیک پوشیده بود مجموعه خودش و ما تصمیم گرفتیم که یک ،یب پررنگ چشم و لب الهام گرفته از دهه 90، تنها چیزی باشد که می تواند سایه خا،تری/آبی رنگ پریده آن را تحسین کند – حال و هوای بسیار ظریف لباس را با لبه متعادل می کند.

در اینجا خلاصه من از محصولاتی است که استفاده کردم …

پایه
اگر آموزش‌های من با ال،ا را ​​دیده باشید، می‌د،د که او به طور طبیعی پوست شگفت‌انگیزی دارد، بنابراین برای پایه، چند لایه سبک از آن را اعمال کردم. شانل ویتالومیر زیر چشم و زیر چشم با کانسی، استتار لانکوم. من هم صاف کردم و هم زدم Becca Shimmering Skin Perfector در مروارید برای ایجاد درخشندگی ظریف بر روی استخوان های گونه او.

چشم ها
برای ایجاد ظاهر چشم توت، ابتدا با استفاده از آن پرایم کردم نارس پرو پرایم و یک شستشوی رنگ با سایه ‘Bossy’ از روی اعمال کنید پالت رزگلد هدی بیوتی سرتاسر پلک (و در امتداد خط مژه پایینی) و لبه ها را با “Shy” مخلوط کنید. سپس “Bossy” را با لمس “Maneater” مخلوط کردم تا رنگ در لبه بیرونی بالایی تشدید شود تا چشم بلند شود.

سپس برای کمی خوش‌رنگ ، و جذاب ، چشم‌ها، از سایه آلویی شکلاتی گرم «Cosmo» با زرق و برق مسی استفاده کردم. پالت غروب صحرای هدی بیوتی، با انگشتم وسط درب میزنم.

برای مژه ها لایه لایه کردم چشم های عروسکی هیپنوز لانکوم ضد آب مشکی و کاربردی مژه های انفرادی آردل. (برای نکاتی در مورد استفاده از مژه فردی اینجا را کلیک کنید).

ابروها
استفاده كردن پودر متعادل کننده سوقو، ابروها را مسواک زدم و تعریف کردم، با این حال نیازی به انجام کار زیاد نداشتم زیرا ابروهای ال،ا باورن،ی هستند (به یاد داشته باشید، زم، که اولین آموزش خود را با من ساخت، او در حال رشد آنها بود!). من استفاده کردم ابروی پسر براق تر به پایان رساندن

لب
برای لب از لانکوم استفاده کردم L’Absolu Rouge در بری نوآر، استفاده از یک لایه سبک، لکه ، و سپس اعمال لایه های سبک بیشتر برای اطمینان از ماندگاری آن در تمام شب!

گونه ها
در پایان کار با گونه‌ها، با استفاده از آن مجسمه‌سازی کردم پودر مجسمه سازی کوین اوکوین در لایت و برای رژگونه، یک چرخش سبک اضافه کردم فلاش تام فورد

مو توسط جورج نورث وود ای،
منبع: https://www.lisaeldridge.com/blogs/articles/alexa-c،g-beauty-breakdown-from-the-british-fa،on-awards