elf Camo Color Corrector – The Blue One!


[unpaid/sample/affiliate/ad] من در حال امتحان ، Elf Camo Color Correctors، به ویژه رنگ آبی هستم. همینطوره…. آبی! من واقعاً از کانسی،ها استفاده نمی‌کنم – پوست یک پوست است، و اجازه می‌دهم اینطور باشد، اما سایه آبی که رنگ‌های نارنجی یا زرد را حذف می‌کند، آنقدر قوی به من داد که مجبور شدم آن را کنار بگذارم.

elf Camo Color Corrector – The Blue One!

در واقع پنج تن در فراخو، تصحیح کننده وجود دارد و از اصول چرخ رنگ پیروی می کنند. زرد رنگ صورتی را تصحیح می کند، سبز قرمز را تصحیح می کند، نارنجی و هلویی آبی، آبی نارنجی را تصحیح می کند. بنابراین، زیر چشم‌ها به رنگ‌های آبی یا زرد، گونه‌ها احتمالاً بیشترین رنگ‌های صورتی را دارند و رنگدانه‌ها می‌تواند صورتی، هلویی یا نارنجی باشد.

elf Camo Color Corrector – The Blue One!

ممکن است بخواهید از بیش از یک سایه استفاده کنید، بسته به چیزی که به دنبال اصلاح آن هستید، اما این موارد را برای مسائلی خارج از ظاهر طبیعی پوست خود، مانند آفتاب سوختگی (سبز) یا روشن شدن (زرد) در نظر بگیرید. آبی ناجی خود است که به پایه هایی که کمی بیش از حد نارنجی هستند اضافه می کند.elf Camo Color Corrector – The Blue One!

رنگ تازه Les Beiges Water (نمونه پایینی) که دیروز به شما نشان دادم بسیار عمیق بود، بنابراین با مخلوط ، در دستم، چند رنگ از elf Camo Color Corrector به رنگ آبی را به آن اضافه کردم. نمونه برتر نتیجه است.

elf Camo Color Corrector – The Blue One!

در این تصویر که نیمی از صورت من (سمت چپ) رنگ بدون تنظیم رنگ و دیگری با تنظیم رنگ پوشیده است، حتی واضح تر به نظر می رسد. بیشتر روی پیش، من به چشم می خورد.

elf Camo Color Corrector – The Blue One

من فقط آن را با 4 پوند به ازای هر پاپ، بدون سوال اینجا. من می توانم ببینم که من لینک می کنم که تمام سایه ها در حال کم شدن هستند یا به طور کامل فروخته می شوند – هنوز (در زمان نوشتن) مقداری آبی وجود دارد. من فکر می کنم آنها به زودی به Sep،ra عرضه می شوند و البته در زمان من، دوباره ذخیره می شود.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/e-l-f-camo-colour-corrector-the-blue-one/