elf Halo Glow Blush نقد و بررسی [AD]


من AD را در ،وان قرار داده‌ام زیرا محتوایی را برای آن در اینستاگرام پرداخت کرده‌ام و نه اینجا، اما سردرگمی زیادی در مورد اعلام محتوای ت،یم شده مانند این وجود دارد. بنابراین، برای اینکه کاملاً واضح باشد، من برای محتوای اینجا پولی دریافت نمی‌کنم، اما برای محتوایی که در اینستاگرام تولید کرده‌ام (که آرایشی ساده و درخشان برای پوست‌های مسن‌تر است) پول می‌گیرم. بنابراین، ما می‌رویم – من امروز صبح به مدت نیم ساعت در یک صف مجازی در Boots.com بودم و گمان می‌کنم به این دلیل است که elf Halo Glow Blush امروز راه‌اندازی شده است. من یک نمونه در اینجا در Rose You Slay دارم اما چهار سایه دیگر وجود دارد. این یک زنگ کامل در پایان و بافت برای چوب‌های نور زیبایی شارلوت تیلبری است.

elf Halo Glow Blush نقد و بررسی

در همان خانواده «عصای زیبایی»، عصای کانتور و هایلایت قرار دارند – باز هم، به طرز قابل توجهی شبیه به گزینه‌های بسیار گران‌تر. من به خصوص رژگونه را دوست دارم زیرا من واقعاً طرفدار هایلایت یا کانتور نیستم (چه ،ی وقت دارد؟) و درست مثل این است که یک محور نور روی استخوان های گونه شما نشسته است. من آن را مگا وات نمی دانم اما به اندازه ای است که پوست شما را روشن و درخشان کند.

elf Halo Glow Blush نقد و بررسی

من در آشپزخانه‌ام می‌پریدم و سعی می‌کردم نور را به درستی برای این رژگونه بگیرم – به درستی (برای من) به نام Rose You Slay (!) در وسط – نمونه‌های دیگر Contour in Fair و Highlight in Champagne Campaign هستند. همه آنها هر کدام 9 پوند هستند.

elf Halo Glow Blush نقد و بررسی

صفحه نمایش وحشتناکی از ویدیوی IG من گرفته می شود، اما می تو،د اپلیکاتور بالشتک در حال استفاده و آن پرتو کوچک نوری را که ظاهر می شود، ببینید. من پیوند چکمه ها را ، می کنم، بنابراین امیدوارم مانند من در یک صف گیر ندهید، اما تقریباً فکر می کنم که آنها تا پایان روز از بین خواهند رفت. این است اینجا. [affiliate]

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/elf-halo-glow-blush-review-ad/