Givenchy Le Rouge نام جدیدی دارد


[unpaid/sample/affiliate/ad] نه فقط یک نام جدید برای Le Rouge، بلکه یک فرمول جدید نیز – Le Rouge اکنون Le Rouge In،it است که از مشهورترین عطر این برند، L’In،it پیروی می کند. نوع جدیدی از آن نیز وجود دارد، بنابراین Givenchy یکی از برندهای پرمشغله بوده است.

Givenchy Le Rouge نام جدیدی دارد

واقعاً مشخص نیست که آیا نمونه هایی که من در اینجا دارم رنگ های جدیدی هستند یا خیر، اما آنها در مجموعه Intense Silk هستند که به نظر من فرمول جدید است. اما آنها مطمئناً ابریشمی هستند – و روی رنگدانه تأثیرگذار هستند. روز گذشته یک حلقه در اینستاگرام انجام دادم که سه رنگ قرمز مختلف را نشان دادم که به طور بالقوه می‌توان آنها را بر اساس «یک و تمام» پوشید – ی،ی بدون آرایش دیگر – از سه برند مختلف و Givenchy Le Rouge In،it در Rouge Audacieux, 326 (وسط تصویر) برنده دست پایین. یک اسلم دانک مطلق! کیفیتش پایینه چون صفحه نمایش رو میگیره ولی من خیلی ازش ناراحتم.

Givenchy Le Rouge نام جدیدی دارد

این است اینجا برای 31.50 پوند (اما حداقل هزینه پست رایگان است). این سایه فقط یک انرژی دهنده است.

نامی جدید برای رژ لب Givenchy Le Rouge

زیبایی فرمول، لایه ریز محصول است که با یک ضربه تند وشدید زدن ایجاد می‌کند – سبک، درخشان است و با اسید هیالورونیک تغذیه می‌شود، بنابراین حسی مانند حجاب روی لب‌ها ایجاد می‌شود. روکش نیمه مات است اما مات بخشنده ای است که به نظر من بیشتر به سمت درخشندگی می رود تا مات. خوشمزه – لذیذ.

نامی جدید برای رژ لب Givenchy Le Rouge

دو سایه دیگر من 227، روژ اینفوس و 116، نود بویز هستند. هر دو بسیار پوشیدنی هستند اما واقعا برای من نیستند.

نامی جدید برای رژ لب Givenchy Le Rouge

بیچاره بازوی سرد من! در نمونه، از پایین به بالا: Nude Boise، Rouge Infuse و Rouge Audacieux. محدوده کامل است اینجا.

Givenchy L’In،it

L’In،it با تمام مفاهیمش برای آدری هپبورن که این عطر برای او ساخته شده است نمادین است. من تمایل دارم که فکر کنم با یک نسخه اصلی اشتباه نکنید، اما می توانم ببینم که چرا ممکن است اکنون انواع آن اعمال شوند. این نوع L’In،it EDT است که به شکوفه پرتقال پیچ و تاب داده شده است و باید اعتراف کنم، از آنجایی که این نت مورد علاقه است، آن را دوست داشتنی می دانم. شدت آن کم است، بنابراین برای ،، که ظرافت را ترجیح می دهند و نمی توانند مرکبات و یاس را تحمل کنند، من، است. هنوز هم شیرین است، اما کمی تیز بودن نارنگی به آن یک مزیت قطعی می دهد. 35 میلی لیتر 47 پوند است اینجا.

وابسته نیست اینجا

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/article/givenchy-le-rouge-has-a-new-name/