Impact Makers – وبلاگ چیزهای کوچک


ببین من عاشق آرایشم من عاشق امتحان ، چیزهای جدید هستم و دوست دارم آنها را به کار ببرم و دوست دارم آنها را بپوشم. و اگر این شما نیستید، کاملاً خوب و خوب است، و فکر می کنم از این پست خوشتان می آید.

گاهی اوقات شما فقط می خواهید با چند محصول تأثیر بگذارید. شاید وقت ندارید، یا شاید فقط می خواهید ساده کنید، اما این 3 محصول آرایشی هستند که بیشترین تاثیر/تغییر را به چهره می دهند.

رنگ لب: برای من غیر قابل مذاکره است. و اگر صادق باشم، دیدن زن، با چهره‌ای پر از آرایش و بدون رنگ لب، مرا می‌کشد. یا بدتر از آن – خشکی لب ها. مومیایی‌کننده‌ها، رنگ‌های شفاف یا روغن‌هایی هستند که پوشیدن آن‌ها بدون دردسر است و می‌تو،د به سرعت روی آن‌ها بکشید. شما می تو،د چند مورد از صورتی های شفاف مورد علاقه من را در این حلقه پیدا کنید، اما من شخصاً آن را نیز توصیه می کنم بالم لب رنگی Honest Beauty (من عاشق میوه اژدها هستم!) یا ،بزه تابست، به نظر خوب هم می رسد! من همچنین سال‌ها درمان لب شکر تازه را دوست داشتم و متوجه شدم شکوفه یا رز رنگ های مورد علاقه من برای پوشیدن هستند

کانسی،: حتی کوچکترین کانسی، زیر چشم، چه سیاهی دور چشم شما شدید باشد و چه نباشد، به روشن شدن کل صورت شما کمک می کند! وقتی به قبل و بعد از آن نگاه می کنید بسیار شگفت انگیز است و تنها محصول استفاده شده یک کانسی، است. یکی از موارد مورد علاقه من است کانسی، ،ی نارس، و من آن را دوست دارم که با یک ،یب شود مخلوط کن زیبایی.

رژگونه: اگر کار دیگری با صورت خود انجام نمی دهید، رنگی به گونه های خود اضافه کنید. شما حتی می تو،د آن را ساده و ،انه نگه دارید همان محصول را روی گونه ها و لب های خود ،ید. مثلاً، کمی از این رژگونه 22 دلاری را روی گونه‌ها و لب‌های خود بکشید، از انگشتان خود برای ،یب ، آن استفاده کنید و زندگی خود را انجام دهید.


منبع: https://www.thesmallthingsblog.com/2022/08/impact-makers/