MAC Skinfinish Sunstruck Bronzer | بلاگر زیبایی بریتانیایی


[unpaid/sample/affiliate/ad] از آنجایی که زیاد یک فن پودری نیستم، در برنز زدن به این روش تجربه ای ندارم – معمولاً در جایی که روی زمین امن هستم از ، یا مایع استفاده می کنم. MAC Skinfinish Sunstruck Bronzer ابریشمی است، به راحتی اعمال می شود و گرمای طبیعی می بخشد، اگرچه باید اعتراف کنم که با این کار بسیار سبک عمل کردم. فکر می‌کنم اگر اصلاً عملی است، برنزه‌تان را بیرون یا حداقل کنار پنجره قرار دهید – من معمولاً در راه رسیدن به ایستگاه کمی اعتماد به نفس دارم و نمی‌دانم که آیا مقدار زیادی رژگونه/برنزه دارم. و باید در نزدیکترین آینه ای که می توانم به آن برسم چک کنم.

MAC Skinfinish Sunstruck Bronzer

دو گزینه پایان وجود دارد – مات و تابشی با دومی، بدیهی است که کمی درخشش می بخشد. از بین این دو، مات را ترجیح می دهم که در سایه روشن رزی، کاملاً سایه من،ی برای من است.

MAC Skinfinish Sunstruck Bronzer

وقتی صحبت از برس های برنزه می شود، برس جدید MAC یک سبک فن است ولی اگر به دنبال گرم ، تن خود هستید، هرگز این شکل از قلم مو را نمی بینم – گرم ، به دقت نیاز ندارد، به سبکی شل و بدون لبه یا حاشیه نیاز دارد تا به طور طبیعی روی پوست شما پخش شود. من شخصاً یک برس سبک کرکی را ترجیح می دهم، بنابراین این همان چیزی است که در تصویر زیر استفاده کردم.MAC Skinfinish Sunstruck Bronzer

من از این نتیجه کاملاً راضی هستم – زیر آن از رنگ آبی شانل استفاده کرده ام، لب ها بوسه کریستالی شارلوت تیلبری هستند و رژگونه ای وجود ندارد زیرا واقعاً به آن نیازی نیست. من به گونه‌ها توجه کرده‌ام و تقریباً به چرخش شماره 3 ،بیده‌ام (از شقیقه‌ها شروع کنید، روی گونه‌ها ،ید و دوباره از خط فک بیرون بیاورید تا از طریق شماره 3 ردیابی کنید).

MAC Skinfinish Sunstruck Bronzer

در نمونه پایین، فرمول مات و در بالا، فرمول تابشی است. باید بگوییم که بدون وزن است، با توجه به اینکه دارای مقاومت در برابر تعریق، آب و رطوبت است. ده رنگ مختلف در هر دو فرمول وجود دارد که می تو،د از بین آنها انتخاب کنید. هر کدام 28 پوند هستند و حتی اگر یک برنزه کننده عصبی باشید، فکر می کنم آنقدر خوب ساخته شده اند که برای هر ،ی خوب است. می تو،د آنها را پیدا کنید اینجا.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/mac-skinfinish-sunstruck-bronzer/