Meet Your Match – 5 پاک کننده درمانی


همانطور که می د،د من از طرفداران بزرگ پا،ازی کامل هستم، این یکی از مهمترین کارهایی است که می تو،د برای داشتن و حفظ پوست خوب انجام دهید. انواع و بافت های مختلف زیادی وجود دارد، از روغن ها و مومیایی ها که برای یک ماساژ واقعا خوب صورت عالی هستند تا آب های میسلار که استفاده از آنها فوق العاده سریع است (بنابراین بهانه ای برای خوابیدن با آرایش نیست!).

من فکر نمی‌کنم که نیازی به ،ج ، پول زیادی برای پاک ، و پاک ، آرایش داشته باشید، بلکه بیشتر در مورد یافتن چیزی است که دوست دارید استفاده کنید و برای نوع خاص پوست شما من، باشد. با این اوصاف، من عاشق امتحان ، چیزهای جدید (از هر نقطه قیمتی) هستم تا از چیزهای جدید در دنیای پا،ازی با خبر شوم – در اینجا 5 تازه وارد به #HouseofEldridge آورده شده است…

1. پاک کننده گل – ، پاک کننده Omorovicza Moor
من، برای انواع پوست (به جز حساس)

چند نمونه پیش نمایش از این به من داده شد تا سال گذشته آن را امتحان کنم. من عاشق برند هستم ماسک پاک کننده عمیق و من مشتاقانه منتظر آزمایش این شوینده جدید بودم، زیرا از همان گل موور مجارست، استفاده می کند که به نظرم برای پوست چرب/،یب من بسیار خوب عمل می کند. بافت کاملا ضخیم و ،ی دارد (اما با آب و پارچه به خوبی شسته می شود) و بوی اکالیپتوس و کافور می دهد – به طوری که وقتی از آن استفاده می کنید می تو،د راحت تر نفس بکشید! خوب است اگر هنوز اثرات هوای زمستان را احساس می کنید. اکالیپتوس همچنین دارای خواص ضد عفونی کننده و ضد التهابی است، بنابراین برای پوست های مستعد لک مفید است (البته اگر پوست حساس/واکنشی دارید، به طور کامل از آن اجتناب کنید). به ،وان یک ماسک درم، دوبرابر می شود، من دوست دارم آن را در حالی که دندان هایم را به ،وان یک مینی ماسک صبحگاهی چند بار در هفته مسواک می زنم، بگذارم.
در اینجا موجود است – و من یک کد تخفیف انحصاری 20٪ برای استفاده شما دارم – LISAMUD20 تا 15 مارس 23:59 به وقت گرینویچ (در اینجا موجود است.)

اگر یک پاک کننده تصفیه کننده مشابه در خیابان های بزرگ می خواهید، ما دوست داریم پاک کننده زغال منافذ عمیق Biorer این حاوی زغال چوب به اضافه منتول است، بنابراین پوست را با احساس طراوت و سوزن سوزن شدن پوست به جای می گذارد. در اینجا موجود است.

2. آب – آب پاک کننده اکیا
برای پا،ازی سریع انواع پوست من، است
من عاشق آب های پاک کننده برای خودم هستم و همیشه مقداری در کیت خود برای پاک ، سریع (و به آرامی) آرایش بین ع، ها حمل می کنم. این کشف جدید اخیراً در #خانه الدریج همانطور که من به دنبال یک جایگزین طبیعی تر برای Bioderma بودم. این فرمول دارای گواهی ارگ،ک است (99.7٪ مواد منشا طبیعی، 68٪ از کشاورزی ارگ،ک هستند) بنابراین اگر دوست دارید محصولات طبیعی و ارگ،ک را در رژیم مراقبت از پوست خود بگنج،د، گزینه خوبی است. به نظر من تمام لوازم آرایش (از جمله آرایش چشم) را به خوبی پاک می‌کند، برای پاک‌سازی در حین حرکت یا اگر شب دیروقت هستید و نمی‌تو،د با یک پاک‌سازی کامل «در سینک» روبرو شوید، عالی است.
در اینجا موجود است – همچنین متوجه شده‌ام که این برند در بسیاری از فروشگاه‌های بهداشتی خوب (مانند هلند و بارت در بریت،ا) موجود است.

3. شیر – شیر پاک کننده سوزان کافمن
برای پوست های کم آب و خشک مفید است
یکی دیگر از برندهای طبیعی مراقبت از پوست (بر پایه آلپ اتریش) که اخیراً آن را آزمایش کرده ام. من کاملاً GaGa را برای ماسک‌ها و محصولات حمام آن‌ها می‌رفتم، بنابراین به این نتیجه رسیدم که پاک‌کننده نیز ارزش امتحان ، را دارد. این شیر پاک کننده بسیار مرطوب کننده ،یفی و آرایش را به خوبی حل می کند و حاوی فهرست خوبی از تمام مواد طبیعی مانند بابونه، روغن دانه گل رز، ویتامین E و گلیسیرین است. همه این هیدراترها آن را به گزینه خوبی برای افرادی که پوست خشک دارند تبدیل می کند که می خواهند یک پاک کننده موثر داشته باشند که احساس کنده شدن پوست را به جا نمی گذارد. همچنین اگر تغییر دما باعث شده پوست شما احساس کم‌آبی داشته باشد، یک انتخاب عالی است. من آن را با یک پارچه ،اطین برداشتم اما می تو،د از پدهای نخی مرطوب برای جلوه ملایم تر استفاده کنید.در اینجا موجود است.

یکی دیگر از گزینه های پا،ازی عالی برای پوست های خشک (اگر می خواهید از روغن های گیاهی به دلیل حساسیت خودداری کنید) این است پاک کننده ملایم پوست Cetaphil. من افراد زیادی را با پوست حساس و واکنش پذیر می شناسم که رویای استفاده از هیچ چیز دیگری را در سر نمی پرورانند و بسیاری از متخصصان پوست معتبر نیز آن را توصیه می کنند.

4. ، – مواد معدنی بره Clay آفتابپرست تبدیل کننده پاک کننده پاک کننده
برای انواع پوست خوب است
من همیشه مجذوب بافت‌های پاک‌کننده جدید هستم، بنابراین به‌طور طبیعی می‌خواهم این «خشت به ،» را امتحان کنم. اگرچه بر پایه خاک رس است، فرمول خامه ای آن به این م،ی است که احساس سفت یا خشک شدن نمی کند. در کنار خاک رس قرمز، این فرمول حاوی بامبو (آبرسان)، به علاوه ترنج و ماندارین است – رایحه تازه برای پا،ازی صبحگاهی نشاط‌آور عالی است. همچنین گزینه خوبی برای استفاده به ،وان پا،ازی ثانویه پس از پاک شدن آرایش شما برای تمیزی فوق العاده عمیق و اطمینان از پاک شدن تمام آلودگی های روز است. این یکی دیگر از ماسک‌های صبحگاهی است که حتماً برای چند دقیقه روی آن می‌گذارم.
در اینجا موجود است.

5. شستشو – پاک کننده ژله شیری براق کننده
برای پوست های معمولی تا چرب خوب است
این یک پاک کننده دوست داشتنی بدون دردسر و استفاده آسان است (روی پوست مرطوب یا خشک ،ید و با آب بپاشید) با بافتی فوق العاده تازه، کمی شبیه به ژل لوسیون (بدون کف ،) است. این ماده جامد، اساسی و بدون زواید است که بسیاری از مردم آن را دوست دارند، و حاوی آبرسان های خوبی مانند گلاب، گلیسیرین و اسید هیالورونیک است، اگرچه اگر پوست بسیار خشک یا دهیدراته دارید ممکن است متوجه شوید که به اندازه کافی برای شما آبرسان نیست. باز هم می‌تو،د از این یکی برای پاک ، آرایش چشم استفاده کنید (ظاهراً حاوی همان پاک‌کننده‌هایی است که در محلول‌های لنزهای تماسی یافت می‌شود، که آن را برای چشم‌ها ملایم می‌کند) و همچنین گزینه خوبی برای پا،ازی صبحگاهی است.
در اینجا موجود است.

اگر بافت‌های مومیایی را ترجیح می‌دهید، به فیلم مومیایی پاک‌کننده من در اینجا و وبلاگ اینجا نگاهی بیندازید، اینها همه مواردی هستند که من هنوز خودم رتبه‌بندی می‌کنم و از آنها استفاده می‌کنم.

پاک کننده فعلی خود را در نظرات به اشتراک بگذارید و به من بگویید چرا آن را دوست دارید! ای،
منبع: https://www.lisaeldridge.com/blogs/articles/meet-your-match-5-treatment-cleansers