Pat McGrath Labs LUST: Mini MatteTrance Lipstick Trio در بررسی نمایش پوست


پت مک گراث با 2 ست رژ لب مینی مات زرق و برق دار به بازار آمده است، و آنها فقط باید برایشان بمیرند! این جواهرات کوچک (که در واقع لبه‌ای طلایی روی هر رژ لب دارند) که در بسته‌بندی پ،تیکی نرم و خیره‌کننده طلایی، آغشته به پولک‌های طلایی برای هماهنگی قرار گرفته‌اند، رنگدانه‌های فوق‌العاده‌ای دارند و تقاضای بالایی دارند. ست ها با سایه های پرفروش پت عرضه می شوند. اولین مجموعه با ،وان “Colour Blitz” با رنگ های وسواس، وحشت کامل و السون همراه است. اینها مطمئناً هر ،ی را که به خانواده قرمز و فوشیا تمایل دارد راضی می کند. سه گانه دوم، “Skin S،w” با رنگ های omi، 1995، و گوشت 3 عرضه می شود. این رنگ ها در خانواده رز، برهنه و قهوه ای هستند.

این رژلب ها رنگدانه، ،ی، آبرسان هستند و به راحتی روی لب ها می لغزند. روکش مات بی عیب و نقص است و قطعا ارزش تبلیغات و سرمایه گذاری را دارند. چند ماه طول کشید تا بتوانم اینها را ب،م، زیرا آنها مدام در وب سایت Sep،ra فروختند.IMG 20181108 084938IMG 20181108 084552IMG 20181108 084506

ارزش
این مجموعه با قیمت 25 دلار آمریکا به فروش می رسد که به ازای هر چوب لب 8.33 دلار است. وقتی سفارشم رسید، کمی عقب نشینی کردم، در مورد اینکه چقدر رژلب ها ناز و در عین حال کوچک هستند. هر لیپی دارای 1.2 گرم محصول است که مقدار زیادی نیست – با این حال با توجه به اینکه اندازه کامل مات ترنس 38 دلار آمریکا و وزن آن 4 گرم است، این یک ارزش نسبتاً عالی برای امتحان ، رنگ های مختلف است. فرمول عالی). اساساً 3 رژ لب تقریباً معادل 1 رژ لب سایز کامل است.

رنگدانه
این رژلب ها فوق العاده رنگدانه و غنی هستند. در فصل زمستان لب هایم بسیار خشک می شوند و من تمایل دارم به براق شدن ب،بم. بعد از امتحان ، این فرمول و دیدن این که چقدر راحت روی لب های نسبتاً تکه تکه شده ام اعمال می شود، متوجه شدم که چقدر ، و رنگدانه هستند.

،یب پذیری
اینها بی عیب و نقص ،یب می شوند و استفاده از آنها بسیار آسان است. اگر در استفاده از رژ لب خود به هم ریخته اید، راه حل آس، است، زیرا کاملاً خشک نمی شوند.

طول عمر
اگرچه اینها اثبات انتقال نیستند، اما برای مدت طول، روی لب می مانند! من از صبح بعد از خوردن یک قهوه و صرف ناهار سالاد با روغن زیتون، رژ لبم را می زنم! من حتی مجبور به درخواست مجدد نشدم!

بسته بندی
من نمی توانم به بسته بندی زیباتری برای رژ لب فکر کنم. این احتمالاً نوآورانه‌ترین، خیره‌کننده‌ترین و شگفت‌انگیزترین ،یب ست رژ لبی است که تا به حال ندیده‌ام.

افکار نهایی:

اولش فکر کردم ارزشش نیست، وقتی دیدم رژها چقدر کوچیک هستن، اما بعد از امتحان سایه ها و دیدن عملکرد برترشون، قلاب شدم! پت مک گراث با فرمول، بسته بندی و ارائه کلی این مجموعه کار فوق العاده ای انجام داده است. من می توانم ببینم که چرا تقاضای زیادی برای دستیابی به این محصول وجود دارد. با توجه به قیمت، ارزش امتحان ، این مجموعه را دارد. من سعی خواهم کرد که دستانم را بر روی “Colour Blitz” بگذارم، فقط به این دلیل که دوست دارم این رژ لب ها چقدر خوب ادامه داشته باشند.

طرفداران

  • بدون پارابن
  • رنگدانه دار
  • خامه ای
  • پایان مات
  • ماندگاری طول،

منفی


منبع: https://www.poutsopretty.com/pat-mcgrath-labs-،-mini-mattetrance-lipstick-trio-in-skin-s،w-review/