Smashbox; Holidaze: Always on Liquid Lip Mini Set Review and Swatches


Smashbox با هنرمند لس آنجلسی، جن استارک، همکاری کرد تا این مجموعه زیبا و رنگدانه‌دار 6 مینی رژ لب مایع Always On را برای ما به ارمغان آورد. این مجموعه شامل 3 مات و 3 متالیک مات است که دارای رنگ‌های مختلف است. Miss Conduct (مات آلویی گرم)، Stepping Out (مات برهنه عمیق)، Babe Alerts (رز مات برهنه)، Maneater (متالیک قرمز مات)، XO Vlada (رزگلد متالیک مات) و Rust Fund (متلیک مسی مات).

خود فرمول بسیار رنگدانه، سبک وزن و پوشیدن بسیار راحت است. قوام خامه ای آن باعث می شود که تنها با یک ضربه تند وشدید زدن، یک کاربرد عالی داشته باشید! این رژلب ها قابلیت پوشیدن فوق العاده طول، دارند. آنها روشن می مانند و بدون پاک کننده آرایش پاک نمی شوند. از نظر قیمت، قطعاً مجموعه‌ای است که امسال نمی‌خواهید از دست بدهید.


IMG 20181128 150517IMG 20181129 130618

ارزش
این مجموعه با قیمت 29 دلار آمریکا (در حال حاضر با قیمت 20 دلار آمریکا به فروش می رسد)، که به ازای هر رژلب 4.83 دلار آمریکا (3.33 دلار در فروش) است. هر رژ لب دارای 0.9 میلی لیتر است که اندازه سفر سخاوتمندانه است. 4 عدد از مینی ها تقریباً برابر با 1 رژ لب سایز کامل است که با قیمت 24 دلار به فروش می رسد. با توجه به این واقعیت که بسیاری از این رنگ ها پوشیدنی هستند و کیفیت آن فوق العاده است، این مجموعه ارزش ،ید را دارد.

رنگدانه
وای من اولین بار بود که رژلب های مایع Always on Matte رو امتحان کردم و باید بگم که خیلی رنگدانه دارن. اینها هیچ کاری نمی‌برند، و من از ادامه کارشان خوشم آمد.

،یب پذیری
پس از استفاده از آنها، قبل از خشک شدن باید سریع کار کنید. من متوجه شدم که رنگ‌های تیره‌تر گاهی اوقات تکه‌تکه می‌شوند اگر روی لب‌هایتان مقدار زیادی محصول لب ،ید و اجازه دهید در آن مکان خشک شود.

طول عمر
اینها در تمام طول روز حتی بعد از خوردن و آشامیدن باقی می مانند. من کاملاً از عدم درخواست مجدد در طول روز لذت بردم. به‌علاوه، اگر بیرون می‌روید یا در یک رویداد شرکت می‌کنید، به شما بخشی از ذهن می‌دهد که بد،د رژ لبتان درست است!

__بسته بندی __ این بسته بندی عالی برای تعطیلات است. شیک، زیبا و من، برای جوراب‌های ،نه است. به شدت توصیه می شود.

افکار نهایی:
بله، در ابتدا شک داشتم که متوجه شدم نیمی از این مجموعه قرار است یک لبه متالیک باشد. اما بعد از اینکه دیدم اینها چقدر زرق و برق دار هستند، و متوجه شدم که این ف،ات فوق العاده و پوشیدنی نیستند، فروخته شدم. اگر بتو،د آنها را در فروش تهیه کنید، من قطعاً یکی را برای خودتان یا برای هدیه انتخاب می کنم. اینها به سرعت به یکی از مورد علاقه های تعطیلات امسال من تبدیل می شوند.

طرفداران

  • فاقد پارابن و فتالات
  • بدون ظلم
  • رنگدانه دار
  • ماندگاری طول،
  • انواع فرمول ها و رنگ ها
  • به صورت معقولانه قیمت گذاری شده

منفی

  • رنگ های تیره می توانند تکه ای اعمال شوند


منبع: https://www.poutsopretty.com/smashbox-،lidaze-always-on-liquid-lip-mini-set-review-and-swatches/