Summer Beauty Buddies: کلبه درختی اسکراب شکری گل رز مراکشی


پس، خیلی دوست داشتنی!

بهترین 10 دلاری که تا به حال در Ulta ،ج کرده اید، دست پایین!

و من این را فقط به خاطر یک وان نمی گویم اسکراب شکری گل رز مراکشی کلبه درختی پس از سه روز کمپینگ در جنگل های داغ و غبارآلود، مرا به زندگی بازگرداند.

اما پس از تماشای رقص یک نوار خاکی در مجرای فاضلاب پس از لایه برداری بدنم با این اسکراب شیرین با رایحه گل رز، نتوانستم فکر نکنم: “وای، این زیباترین منزجر کننده ترین و در عین حال رضایت بخش ترین چیزی است که در یک اسکراب دیده ام. واقعا خیلی وقته.»

سطح لایه برداری فیزیکی در این محصول بازی نمی کند! شدید است. با این حال، به درد نمی خورد، که برای من بسیار مهم است. من نمی خواهم با محصولات زیبایی خود تنبیه شوم، می د،د؟ زندگی به اندازه کافی سخت است.

سایه عالی صورتی

لایه برداری شدیدی را تجربه کنید و پوستی نرم و درخشان را با رایحه دلپذیر رز مراکشی نشان دهید. ساخته شده با شکر، کره شی، و مجموعه ای از روغن های طبیعی مانند روغن های آرگان مراکشی، گل رز، گل مغربی، آووکادو، ماکادمیا، بادام شیرین، گ،نگ و پرتقال.
ulta.com

شکر و سیلیس (در اینجا اطلاعات دقیقی درباره مواد تشکیل دهنده سیلیس وجود دارد) همه چیزهایی را که روی پوستتان نشسته اند بردارید تا همه چیز نرم تر و صاف تر ظاهر شود.

اوه، و حمام شما را پر از عطر یک دسته گل بزرگ و شکوفا از رزهای شاداب و شاداب می کند. دوست داشتني!

نکته آ، اینکه لازم نیست نگران این باشید که محصول یک فیلم روغنی را پشت سر بگذارد. این اسکراب دارای فرمول «عدم لغزش» است، بنابراین با خیال راحت در وان خود حرکت کنید بدون اینکه نگران سقوط به عذاب غیرمنتظره خود باشید.

شما را به زندگی باز می گرداند

به هر حال، در Ulta، در حال حاضر با ،ید آنلاین و تحویل از فروشگاه با کد SUMMER23، 10٪ تخفیف دارد.

پوست نرم برای همه!

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن

PS TGIF!


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/tree-hut/summer-beauty-buddies-tree-hut-moroccan-rose-shea-sugar-scrub/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با