Summer Beauty Buddies: The Gehwol Biosana Swiss Foot File


پاهایتان از شما تشکر خواهند نمود!

“BRB، من باید پنیر پاهایم را رنده کنم.”

بله، من فقط از رنده پنیر به ،وان فعل استفاده کردم.

دنگ، آن پینه های پا مخفی هستند! نمی‌توانم دقیقاً زمان ظهور مال من را مشخص کنم، اما در نیمه‌ی تابستان متوجه شدم که لباس‌های معمولی نرم و صاف من ناگهان به یک بلوک کامل از پارمزان تبدیل شده است.

این بهایی است که وقتی پابرهنه در اطراف است، قدم می زنید می پردازد. آه!

هر ،ی، من یک 26 دلاری Gehwol Biosana Swiss Foot Files از Nordstrom سال‌ها پیش، و این بهترین چیزی است که برای لایه‌برداری از تمام پینه‌های پاهایم پیدا کرده‌ام.

میدونم احتمالا به چی فکر میکنی 26 دلار؟ برای یک فایل پا؟

دختر، گوش کن اگر می خواهید پنیر را از پاهایتان رنده کنید، این پنیر بهتر از تمام نسخه های تخفیف دار دیگری که در جاهای دیگر پیدا می کنید این کار را انجام می دهد. خیلی چیزهای ناخالص با سرعت از بین می روند! به طرز عجیبی هیجان انگیز است.

یک کلید چند جهتی بودن است. شما می تو،د بالا، پایین، چپ، راست، واقعاً از تمام راه هایی که فکر می کنید بروید. با استفاده از این فایل، به راحتی می تو،د وارد تمام گوشه ها و گوشه ها شوید.

من دوست دارم 10 دقیقه خیس بخورم، و سپس با ،مت ناصاف پرونده شروع می کنم تا ،مت اعظم پوست ضخیم از بین برود. سپس مقداری “تنظیم خوب” را با طرفی که شن ریزتر دارد انجام می دهم.

FYI، من در مورد اینکه چه مقدار از پینه شما باید در طول فرآیند برداشته شود، مطالعه کرده ام، و ا،ر منابع می گویند که احتمالاً نباید آن را به طور کامل از بین ببرید. به اصطلاح، کمی روی ،ن بگذارید.

من به شما می گویم که دندان های شما متحول خواهد شد!

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن


منبع: https://makeupandbeautyblog.com/skin-care/summer-beauty-buddies-the-gehwol-biosana-swiss-foot-file/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با