Too Faced the Sweet Smell of Christmas – نقد و بررسی ست رژ لب مایع Mini Melted


دوباره آن زمان از سال است که Too Faced با مجموعه های تعطیلات نسخه محدود خود عرضه می شود. آیا این من هستم یا هر سال آنها زیباتر می شوند؟ ست رژ لب مایع ذوب شده Sweet Smell of Christmas-Mini همراه با 4 رژ لب مایع مینی با رایحه خوشمزه عرضه می شود که اندازه جوراب ساق بلند تایید شده است. فرمول Too Faced حاوی روغن آووکادو، ویتامین E و کره های پرکننده هیالورونیک برای مرطوب ، لب ها است.

درست همانطور که از نام ها پیداست، این رژلب ها بو و شبیه سایه هایشان هستند! 4 سایه عبارتند از ،س دارچینی که یک رنگ قرمز تیره زیبا است، ادویه کدو حلوایی یک نارنجی تیره زرق و برق دار، رام کره داغ یک رنگ برهنه تیره پاییزی و کوکی شکری یک برهنه روشن است. رنگ ها رنگدانه، غنی هستند و به راحتی روی لب ها می لغزند. اینها برای در حال حرکت و برای لباس های روزمره یا من،ت های خاص عالی هستند.IMG 20181128 151350 1

ارزش
این مجموعه با قیمت 25 دلار آمریکا به فروش می رسد که برای هر رژلب 6.25 دلار است. اندازه هر رژ لب 3 میلی‌لیتر است، و برای رژلب‌هایی مثل خودم، من شخصاً هرگز نمی‌توانم رژ لب کامل را بپوشانم، بنابراین این مینی‌ها برای من ایده‌آل هستند زیرا دوست دارم رنگ‌های مختلف را امتحان کنم. با توجه به اینکه سایز کامل رژ لب مایع Too Faced Melted Matte 21 دلار است، این یک ارزش عالی و فرصتی عالی برای امتحان تنوع رنگ و فرمول است.

رنگدانه
همه رنگ ها (همانطور که در نمونه ها نشان داده شده است) بی عیب و نقص ادامه می یابند. تنها مشکلی که داشتم مربوط به رنگ قند کوکی است. برای اینکه رنگ و رنگدانه‌ها ظاهر شود، چندین ضربه روی لب‌ها انجام شد. اگرچه این رژلب ها از نظر اندازه کوچکتر هستند، اما به فرمول معمولی Too Faced وفادار هستند.

،یب پذیری
این رژلب ها خیلی سریع خشک می شوند، بنابراین باید یک لایه رژ لب را به طور مداوم و تا جایی که می تو،د دقیق بزنید. من هیچ مشکلی با وصله نداشتم.

طول عمر
حتی با شدیدترین پاک کننده آرایش چشمم، نمی‌توانستم سایه‌های تیره‌تر مانند ،س دارچینی را از روی لب‌هایم پاک کنم! ای کاش هر رژلبی اینقدر قدرت ماندگاری داشت. من عاشق ماندگاری اینها هستم و چقدر راحت روی لب ها می نشینند.

بسته بندی
برای تعطیلات فوق العاده زیبا است و همانطور که Too Faced گفته است، اندازه جوراب ساق بلند است که یک هدیه فوق العاده را ایجاد می کند. کوچک است و برای هر رویدادی من، است.

افکار نهایی:
اگر در حال بحث در مورد این هستید که آیا این مجموعه را انتخاب کنید یا نه، من می گویم “برو آن را”! سایه ها همه رنگدانه و قابل پوشیدن هستند و رایحه ها کاملاً دلپذیر هستند. من همیشه مشتاقانه منتظر خلاقیت های Too Faced در طول تعطیلات هستم، زیرا به نظرم فرمول و کیفیت کلی آنها به اندازه عرضه های معمولی آنها است. وقتی صحبت از رژ لب به میان می آید، من بیشتر یک دختر ارغو، هستم، اما متوجه شدم که از سایه های ست امسال واقعا لذت می برم. به طور کلی یک YAY عالی و شاد از من!

طرفداران

  • رنگدانه دار
  • فاقد پارابن، سولفات و فتالات
  • طیف گسترده ای از سایه ها برای قیمت

منفی

  • سایه های روشن تر برای اعمال به چندین لایه نیاز دارند
  • از بین بردن سایه های تیره تر از لب ها سخت است


منبع: https://www.poutsopretty.com/too-faced-the-sweet-smell-of-christmas-mini-melted-liquid-lipstick-set/