Under The Weather: DIY Raincloud headpiece


در هفته دوم زیر آب و هوا، در یک حالت مه آلود و ناشی از نایکیل در رختخواب دراز کشیده بودم. بالای سرم، یک ابر باران واقعی روی من آویزان شده بود. همانطور که گفتم کمی گیج بودم. اما به من ایده داد.

من به سختی می توانستم از رختخواب بلند شوم چه برسد به اینکه روی هر چیز خلاقانه ای کار کنم، اما در هفته سوم به بعد تقریبا وجود دارد بازیابی، من تصمیم گرفتم که آن ابر باران را به یک هدست ابری بار، DIY تبدیل کنم. و سپس اولین سلف پرتره واقعی خود را در سال 2023 گرفتم.

مژه های منجوق بیسامه، کلاه گیس “مارلین”. ، کت و شلوار قدیمی، ست لب Blair Imani x Fempower Beauty “Self”.

چگونه هدست raincloud خود را درست کردم

من از چیزهایی که قبلاً در اطراف خانه و در سطل کاردستی‌ام داشتم برای سر سر ابری بار، خود استفاده می‌کردم: سیم گلدار، مقوای جعبه USPS، تکه‌های لوستر یدکی، هدبند که به ندرت پوشیده می‌شود. این پیچیده ترین ساخته نیست. ،ب حرارتی و سیم آن را با هم نگه می دارند. در سایه چشم گردگیری می شود تا بعد به آن ببخشد. اما این کار را انجام داد. شما می تو،د کل فرآیند را در یک مشاهده کنید ویدیوی سریع لیل اینجا.

درباره خود پرتره من

اینو روی خودم شلیک کردم Canon R6 با استروب های پروفتو من، و یک ژل آبی را به نور مو ،باندم (در جلوی یک ،اش بلند سین فویل و بدون نور مدلینگ برای کاهش قرار گرفتن در معرض گرما). من همچنین برخی را بدون ژل انجام دادم (مانند بالا) اما من گروه آبی را برای چنین حالت آبی دوست دارم.

زنی با ابری بار، بالای سرش، مردی با آفتاب

بر ،ی پوشیده نیست که من کمی در رکود بوده ام. من یک کل را وقف کردم سریال tiktok قبل از اینکه از پا در بیایم طاعون اگرچه این فقط یک پروژه کوچک در دو ماه بود که یک ضربه کامل به قورباغه بود (کمی غریبه های کامل برای هر ،ی که در سیتکام دهه 80 می‌دانست، تماس بگیرید)، ساختن چیزی فقط به خاطر ساختن چیزی احساس خوبی داشت.

حتی اگر شغلی با درآمد نداشته باشم، ارزش آن را دارد که برای پروژه های شخصی خود کار کنم. گاهی به آن یادآوری نیاز دارم. به یاد آوردن زم، که پول دارم راحت تر است. من به آن پروژه های پولی به ،وان بودجه برای زندگی و پروژه های علاقه ام فکر می کنم. اما وقتی سال جدید می‌شود، ترس‌های خوداشتغالی ظاهر می‌شوند… باید کمی به خودم لگد بزنم.

هک، برخی از پروژه های مورد علاقه من کاملاً بدون دستمزد و هزینه من پول زیادی دارم به ،وان مثال: کل مجموعه من Haunted Mansion. اما وقتی شغلی برای کمک به تأمین مالی آنها دارم، توجیه هزینه‌های یک پروژه پرشور آسان‌تر است. و هر سال، کمی مخاطره آمیزتر می شود.

من می دانم که پروژه های پرداخت شده خواهند آمد. من از آن مطمئن خواهم شد! اما در این بین، این به ،وان یک یادآوری خوب عمل می کند. گاهی اوقات همه چیزهایی که برای ساختن هنر نیاز دارید، در اطراف خانه خوابیده است، به مقصد ، ها و منتظر تبدیل شدن به چیزی جدید است. و این خیلی باحال است.
منبع: https://keikolynn.com/2023/03/،w-to-make-a-diy-raincloud-headpiece/