Violet Voss Like A Boss – بررسی پالت سایه چشم PRO و نمونه ها


Violet Voss با یک پالت سایه چشم زرق و برق دار بیرون آمد. با ،وان “مثل یک رئیس“، متشکل از 20 سایه – از مات تا فویل. رنگ‌ها از رنگ‌های خنثی گرفته تا برخی از رنگ‌ها مانند صورتی و سبز تیره متغیر هستند. این پالت برای استفاده در تمام فصول و هر من،ت ساخته شده است. پس از آزمایش اولین پالت سایه چشم Violet Voss، باید بگویم که من طرفدار زیادی هستم و نمی‌توانم صبر کنم تا پالت‌های دیگر این برند را امتحان کنم.

فرمول فوق خامه ای، رنگدانه ای، بدون ریزش است و شامل پویایی رنگ ها می شود، مانند “Girl Crush” که یک طلای زرد کورکننده است! سایه‌ها قابل ساخت هستند و به‌طور یکپارچه با هم ،یب می‌شوند تا هر بار ظاهری خیره‌کننده ایجاد کنند.IMG 20181129 142148رئیسرئیس 2

ارزش
این پالت سایه چشم با قیمت 45 دلار به فروش می رسد و هر سایه چشم به قیمت 2.25 دلار است. هر سایه چشم 1.8 گرم است که اندازه بسیار من،ی است. به دلیل کیفیت، قیمت من، است، و اگر بتو،د آن را در فروش پیدا کنید، قطعاً باید داشته باشید.

رنگدانه
با لمس سایه چشم با قلم مو و سپس انگشتم، می توانم تأیید کنم که این سایه ها ،ی و دارای رنگدانه های شدید هستند. برنامه مانند یک رویاست!

،یب پذیری
اینها بدون زحمت با هم ،یب می شوند و با استفاده از برس ،یبی، رنگ ها همچنان رنگدانه باقی می مانند، به جای اینکه مانند بسیاری از سایه های چشم دیگر با هم ،یب نشوند.

طول عمر
ماندگاری طول،، اینها چروک نمی شوند، و من صادقانه بگویم که من از قدرت ماندگاری آن حتی بدون پرایمر سایه چشم بسیار شگفت زده هستم.

بسته بندی
شیک، زیبا و جمع و جور! آینه بزرگ است و اندازه تابه ها برای فرو بردن برس خود در آنها عالی است.

افکار نهایی:
برای امتحان مردد بودم این پالت چون رنگ‌ها دقیقاً نام من را صدا نمی‌،د… اما وقتی فرمول را امتحان کردم، فوراً عاشق شگفت‌انگیز بودن این سایه‌ها شدم. من از طرفداران بزرگ سایه چشم هستم که کار ، با آنها آسان است، زیرا همیشه در حال حرکت هستم. شخصاً برای من، صرف زمان زیادی برای ایجاد سایه چشم از طریق ،یب بیش از حد و عدم وجود رنگدانه لذت بخش نیست. به خصوص نه در عصر حاضر که برندهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. این پالت واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد

طرفداران

  • بدون پارابن، سولفات و فتالات
  • رنگدانه دار
  • ماندگاری طول،
  • حداقل سقوط
  • آینه

منفی


منبع: https://www.poutsopretty.com/violet-voss-like-a-boss-pro-eyeshadow-palette-review-and-swatches/